18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ch...........at

2013-12-19, 23:49
@WinterWolf

Wiesz, jak bierzesz się za pierwszą lepszą dupodajkę, tak, że nie wiesz czy ma lub nie ma wszy etc. to powodzenia, niedługo będą fajniejsze choroby, golenie nie pomoże wtedy T.T
Chociaż w Twoim przypadku to gdy się z chłopakiem zabawiasz to raczej nie ma różnicy przy tym co robicie, tak czy siak będzie do dupy.

znavca

2013-12-20, 00:01
To co pedały, może dupy też golicie? :D

WinterWolf

2013-12-20, 00:02
@up
Pedalskie wyzwiska na mnei nie dzialaja. dlaczego? Bo ja nie porównuje innych do siebie i nie okreslam ich swoja miara jak ty

Kaskaderdx10

2013-12-20, 00:06
WinterWolf napisał/a:

@up
Bo ja nie porównuje innych do siebie i nie okreslam ich swoja miara jak ty


no ale mnie ciapakiem nazwałeś :-D

ch...........at

2013-12-20, 00:08
@2xup

Tu nie ma nic do okreslania innych swoją miarą, bo sprawa wygląda tak, że higieniczniej jest mieć włosy łonowe i pod pachą, jeżeli dba się o codzienną higienę jak cywilizowany człowiek, i nic na to nie poradzisz, chociażbyś góry poruszał.

Golenie pach i włosów łonowych przez mężczyzn to dość nowy wymysł w którym to media promują wizerunek typowego Justina Bieber'a jako ideał męskości. Dodajmy jeszcze nogi, klatę, tyłek, załóżmy rureczki i koszulkę z dekoltem do pępka i już jesteś ideałem sfrustrowanych nastolatek. That's gay, dude. So is shaving balls.

@up

hehe :D

WinterWolf

2013-12-20, 00:09
Kaskader, a no nazwałem bo po tym co piszesz inaczej wywnioskować się nie da

OHMP

2013-12-20, 00:11
Ku*wa, mam 20 lat i 3 razy w życiu miałem wszy. W zerówce, bo chodziłem do publicznej z plebsem ze slumsów. W szkole podstawowej pamiętam sprawdzali dzieci czy mają wszy i nikt nie miał, później to już nawet nikt nie mówił o wszach. Ludzie mamy XXI wiek, jeżeli ktoś goli jajka tylko z powodu bo się boi o wszy czy pochodne jest po prostu idiotą albo często czyści rury tanim dzi*kom sypiącym się bez alfonsa... To czy golisz jajka jest twoją i TYLKO twoją osobistą sprawą, tak samo jak to czy rano trzepałeś freda czy niunia robiła ci gałe, także chwalenie się goleniem bądź nie goleniem jest po prostu nie na miejscu. Jeżeli ogolenie jajec, które zostały owłosione po to by włosy utrzymywały najlepszą temperaturę dla naszego nasienia uważasz za coś mądrego to okej.

Dlaczego dermatolodzy czy inne mamy, babcie, wujki Mietki odradzają golenie głowy na ZERO?? "Coś ty zrobił, na łysą pałę?? teraz wyjdziesz na wiater to od razu głowe przewiejesz i zapalenie uszów nie daj boże"

TO SAMO DOTYCZY SIĘ JAJEC, jeżeli nasze DNA zostało skodyfikowane tak aby na jajcach były włosy to chyba nie dla ozdoby tylko aby zwiększyć prawdopodobieństwo i jakość zdrowego zapłodnienia. No chyba, że najbardziej doskonały kod genetyczny naszej planety jest tak ułomny jak "foczki" strzelające zdjęcia z dziubkami...

WinterWolf

2013-12-20, 00:13
Dobra skończcie pie**olić i chodźcie na piwo. Bo taka dyskusja i tak do niczego nie doprowadzi. Kto jest za zalaniem zdania innych osób w piwie?

Mathek

2013-12-20, 00:14
A tam pie**olicie wszyscy, po co w końcu są te włosy na jajach kręcone. Żeby się w oczy nie wbijały xD

artur_sz13

2013-12-20, 00:37
Prawdziwy facet nie goli jajek. :idzwch*j:

Sick_Stick

2013-12-20, 00:42
chickeneatingcat napisał/a:

@2xup

Tu nie ma nic do okreslania innych swoją miarą, bo sprawa wygląda tak, że higieniczniej jest mieć włosy łonowe i pod pachami



No proszę, a jak zobaczysz kobietkę z włosami pod pachami to już be, a przecież to higieniczne... :roll:

Nihil

2013-12-20, 00:53
5 stron pięknego hejtu. Golący jaja vs Buszmeni huehue
Najlepsi tacy co pozują się na fajnych bo prawdziwy facet ma pindola w krzaku jak jakiś mlecz wystający z trawy. Chłopcy, taka moda to jest w gimbazie jak wam zaczynają łoniaki kiełkować ;)

en3

2013-12-20, 01:31
Co was k***a obchodzi czy golę sobie jaja czy nie?! No do ch*ja golę. I nie interesować się moim ku*asem pedały. Pojeby z krzakiem wokół ch*ja, z ch*jem w głowie i p*zdą w portfelu:D

me...........wa

2013-12-20, 03:53
Albo w tym momencie czas przestać trwać w nadziei, że znajdę jeszcze męża, albo po prostu głos zabrało wyjątkowo dużo zniewieściałych metroseksualistów. Chwała Ci Panie za tych kilku chociaż.

markross

2013-12-20, 05:40
@up, męża po jajach będziesz szukać... Ciekawe... Chyba masz coś między zębami...
A co, przyłączę sie do fali hejtu :D Tak wogóle to zajebiście trafny temat