18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Arisovo

2013-12-19, 23:13
Musi sexi wyglądać jak r*chacie swoją laskę i ledwo wam z tych włosów pała wystaje. :idzwch*j:

Kaskaderdx10

2013-12-19, 23:17
Arisovo napisał/a:

Musi sexi wyglądać jak r*chacie swoją laskę i ledwo wam z tych włosów pała wystaje. :idzwch*j:


i do tego sprowadza sie problem tych co golą jaja. robią to bo mają tak małe pały że ich nie widać :lol:

higiena? haha ja mam wode w domu. łazienke a w niej prysznic i wanne wy biedne p*zdy z sosnowca golące sobie jajuszka :lol:

nerowing

2013-12-19, 23:18
Co tu dzieje? Gimnazjaliści opanowali stronę? Takie tu tematy prostackie są poruszane, że zniechęca do odwiedzania tej strony. Oczywiście golenie jaj jest wyznacznikiem kto ma jaką orientacje i jak często uprawia seks?. Przecież to kaleki intelektualne tak wiążą fakty. I mam taką erratę na koniec. Dla dzieci z tego portalu co mają 15 i tych co gorsze o wiele starszych co intelektualnie przypominają dzieci - Dorośnijcie

adagioo

2013-12-19, 23:19
NO k***a, wolę się sugerować tym co woli moja laska, a nie opiniami jakichś zakompleksionych typów z internetów. Więc skończcie pie**olić o tym, że golenie jajec jest nie męskie, bo jak dla mnie to ma ch*j wspólnego z męskością. Jaja jakie faceta powinny obchodzić to jego własne, więc wyj***ne mam na toczy ktoś sobie je goli, czy nie.

Zarammoth

2013-12-19, 23:20
Ja tam golę jaja, jak (i pachy) dla komfortu po prostu. W lato się nie poci, a włosy pod napleta nie wejdą.
Nie golę za to brody i w życiu nie depilowałbym klaty, bo to jest właśnie dla mnie pedalskie jak już.

Rozumiem, że tym małpom, co nie golą również podobają się kobiety z buszem między nogami?
Jakie są niby plusy hodowania krzaka?

ch...........at

2013-12-19, 23:21
Akurat golenie włosów intymnych nie jest higieniczne - przeciwnie: włosy łonowe są tam przecież w jakimś celu, a jest to naturalna ochrona przed bakteriami etc.

Że Wam się nie chce myć jajek codziennie to inna sprawa.

Kaskaderdx10

2013-12-19, 23:23
Zarammoth napisał/a:


Rozumiem, że tym małpom, co nie golą również podobają się kobiety z buszem między nogami?


a k***a nie pogardze :amused:

Peter-Norivotset

2013-12-19, 23:23
znavca napisał/a:



Pedał i jego pedalskie myślenie, nigdy nie r*chałeś albo ci nigdy nie wyrosły i masz ból dupy. Myślisz, że jak obwąchałeś śledzia z puszki to znasz zapach c**y? chłopców z wygolonymi jajeczkami to może chcą 16 letnie dziewczynki. Jak kiedyś odezwiesz się do jakiejś dorosłej baby i będziesz miał odwagę, zapytaj co one sądzą o takich pedałach jak ty i ich pedalskich wygolonych jajeczkach.


widac, ze stary tez nie golil ch*ja, bo loniak trudnil wycieczke plemnika i urodzil sie niedojeb :amused:
nie gol jaj, dawaj dziewczynie do buzi szczotke druciana, mow ze to jest meskie...
hahahahahhahahahahhahahahahahahahahahaha
niegolenie jaj jest meskie HAHAH, ja pie**ole jebnijcie sie w leb barany :facepalm:

ginx2666

2013-12-19, 23:26
Kto ćwiczy (jak widać mało osób...), ten wie, że należy golić pachwiny choćby dla komfortu.

I k***a nie używajcie maszynki elektrycznej - drażni skórę, tępi się i jest nieprecyzyjna. Niby żyletka przy jajach włos jeży (nawiasem mówiąc - dobrze!), ale to najlepsza opcja.

Czarnarzepa

2013-12-19, 23:26
Po co wam wiedzieć, kto goli a kto nie ?

Sick_Stick

2013-12-19, 23:26
grzechu5444 napisał/a:


nie gol jaj, dawaj dziewczynie do buzi szczotke druciana, mow ze to jest meskie...
:



stary wygrałeś internety :wodka:

WinterWolf

2013-12-19, 23:28
@ chickeneatingcat

No tutaj akurat jesteś w błędzie. Między po to goli sie włosy łonowe, żeby nie dostały się tam wszy i inne bakterie którym to włoski sprzyjają przy rozmnażaniu się. Tak więc internet czy też lekarz znajdziesz taką samą opinie. "Ogól jaja, bo Ci uschną albo grzyb go zezre " ;)

parzyh

2013-12-19, 23:30
wszystko ok ale lekki zarost musi być, nigdy co zera

Czarnarzepa

2013-12-19, 23:30
WinterWolf, to Ty chyba w jaskini mieszkasz jak masz tam wszy, grzyby i protisty

BorgBorg

2013-12-19, 23:32
Ja tam nie gole od 5ciu lat i myślcie se co chcecie !!















.. 5lat temu po tym jak zapłodniłem moją byłą, jej 2metrowa siostrzyczka rozj***ła mi Wielkanoc jajka cegłówką. :)