18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WinterWolf

2013-12-19, 23:33
@up

I chcesz mi powiedzieć że wszy się nei gnieżdżą we włosach? Pod pachami, na głowie, na jajkach również... Chyba że o nich nie słyszałeś a wiek w profilu jest przypadkowo klikniętą datą.. Bo nie wierze że dorosły facet nigdy nie słyszał o wszach łonowych ani o grzybicach różnego rodzaju...
Lub po prostu jeszcze jesteś gimnazjalistą w okularkach który uważa że fiutek służy tylko do siusiania?
Wytłumacz sie

Dymekx

2013-12-19, 23:33
Nieważne czy golisz czy nie, wystarczy, że opowiadasz o swoich fetyszach w internecie zupełnie obcym ludziom, jak pedały.

Kaskaderdx10

2013-12-19, 23:35
WinterWolf napisał/a:



I chcesz mi powiedzieć że wszy się nei gnieżdżą we włosach? Pod pachami, na głowie, na jajkach również...


czyli jesteś wygolonym na gładko debilem tylko temu żeby sie nie myć? :idzwch*j:

Playboy223

2013-12-19, 23:35
jak ktoś jest brudasem i j***ną małpą to nie będzie golił jajec, w sumie golił to za dużo, wystarczy przystrzyc niemca, a tam gdzie się nie da nożyczkami przyj***ć maszynką, raz na miesiąc nikogo nie zaboli

tr3mm0r

2013-12-19, 23:36
Golenie jaj i łażenie do solarium to pedalstwo. Co wy za baby macie, ze wam jaja golic kaza? Ja pie**ole. Czy to sama gimbaza tu wypisuje?

ch...........at

2013-12-19, 23:37
@WinterWolf

Niby zrozumiałem Twoją wypowiedź, chociaż wygląda jakby ciapaty z google translate korzystał, to nadal gówno prawda, sprzyja powstawaniu tego typu rzeczy, ale wtedy gdy się, k***a, nie myjesz lub zapie**alasz codziennie 12 godzin z łopatą w słońcu..

WinterWolf

2013-12-19, 23:39
@Kaskaderdx10

Ojoj kaskader jaki cwaniak w gębie. Ja przynajmniej mam co golić ciapaku, nie to co ty. Tak gole sobie to i ówdzie i się tego nie wstydzę. A jak będę miał w przyszłości nieszczęście poznać się ze wszami na głowie i to łeb ogole. Bo wole być zdrowy niż poj***nym brudasem jak Ty i Tobie podobni...
Więc według Ciebie, wystarczy się ogolić i się myć nie trzeba? Na prawdę? Jesteś taki śmieszny czy po prostu robisz z siebie większego debila niż już jesteś? Weź się nie odzywaj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.. Dziękuję

Czarnarzepa

2013-12-19, 23:40
WinterWolf, już odpowiadam :D jak ktoś wietrzy jaja jak jest przeciąg w pokoju to nie ma co się dziwić, że są wszy, a jest coś takiego jak mydło i woda by temu zapobiec.

WinterWolf

2013-12-19, 23:42
@chickeneatingcat
Albo trafisz na partnerke która ma takie coś między nogami, to również wystarcza. Chociaż grzybem to i bez włosów można się zarazić. A skądś musi się brać również ;)

znavca

2013-12-19, 23:42
WinterWolf napisał/a:

Boże ale wy jesteście żałośni. Goli się jajca po to żeby były czyste ogolone i się lepiej kochało z dziewczyną. Proste jak barszcz. A wielcy twardziele co to jajców nie golą niech sp***alają na drzewa małpiszony j***ne, bo niczym się nie różnicie od nich. Zniewieściałe patafiany. Wyście widzieli Cipencję w PDFie. k***a ja jebie, po co jajka golić... no k***asz twarz.. Po jajco k***a i ch*j. Brudne niedorozwoje.

Wypie**oliłbyś w p*zdu swoją kobietę? Ty pie**olona Ciapata k***o. Tak traktujesz kobiety, nie golisz jajek, tylko na jedno to wskazuje. Spłoniesz k***a!


Twój argument jest tak pedalski jak ty (celowo z małej litery). W takim razie jak nie golisz głowy na zero to znaczy ze masz brudny, zawszony, śmierdzący łeb.

Sosnowiec_jest_be

2013-12-19, 23:43
Kaskaderdx10 napisał/a:


i do tego sprowadza sie problem tych co golą jaja. robią to bo mają tak małe pały że ich nie widać :lol:

higiena? haha ja mam wode w domu. łazienke a w niej prysznic i wanne wy biedne p*zdy z sosnowca golące sobie jajuszka :lol:



Piwko za komentarz;)

anger

2013-12-19, 23:44





Gole fujare i jaja. Kto nie goli ten p*zda ^_^

parzyh

2013-12-19, 23:45
WinterWolf napisał/a:

@chickeneatingcat
Albo trafisz na partnerke która ma takie coś między nogami, to również wystarcza. Chociaż grzybem to i bez włosów można się zarazić. A skądś musi się brać również ;)



To jak się zarazisz = golisz. Same z siebie się nie wezmą.... Jak gowy nie ogolisz to dostaniesz łupieżu? Wystarczy sie codziennie kąpać... ludzie...

Sick_Stick

2013-12-19, 23:47
tr3mm0r napisał/a:

Golenie jaj i łażenie do solarium to pedalstwo. Co wy za baby macie, ze wam jaja golic kaza? Ja pie**ole. Czy to sama gimbaza tu wypisuje?



Wiesz, niektóre kobiety nie gustują w łoniakach między zębami...
Kompromis chłopcze... podrośniesz to zrozumiesz ;-)


PS. jajców nie trzeba golić do skóry, można ładnie przyciąć włoski

me...........wa

2013-12-19, 23:47
Porażka... po prostu żal, syf, i tryliony kilometrów mułu.