18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawczak [dokument]

suckinsyn • 2010-02-12, 12:08
Był dobry dokument o pedofilach - czas na kolejnych zwyrodnialców, czyli.. dzieciaki. Często z bogatym bagażem doświadczeń karnych. Krew kipi słuchając niektórych głupot wprost z ich ust.

Polska bez fikcji - świetny dokument ukazujący młodzież i dzieci w poprawczakach.
Często po bardzo surowych wyrokach.
Widzimy jak zdewastowani psychicznie są tam skazani.

Reszte komentarza pozostawie dla siebie.. :hitler:




cwaniak82

2010-02-12, 12:40
Takie jest życie "Ktoś musi mieć przej***ne żeby ktoś miał dobrze" A Oni maja przej***ne niema co się oszukiwać

Ingles

2010-02-12, 13:46
W sumie to zobaczyłbym więcej takich dokumentów, może dobrym pomysłem byłoby stworzenie nowego działu na forum coś jak [filmy dokumentalne] czy coś podobnego... ?

Oskarek

2010-02-12, 13:47
dobra mamuśka ... xD

Matuus

2010-02-12, 14:11
Twarze intelektualistów, prawdziwe twarze intelektualistów...

TwiceNightly

2010-02-12, 14:18
bardzo k***a dobrze, trzeba tępić taki margines, normalnie na ich widok chce się rzygać i ani trochę ich mi nie szkoda.

troyak

2010-02-12, 14:20
"ojciec nie żyje, a matka siedzi w więzieniu... za zabójstwo... ojca" całkiem ciekawie ^^

Miles87

2010-02-12, 14:26
"adeksz82
Takie jest życie "Ktoś musi mieć przej***ne żeby ktoś miał dobrze" A Oni maja przej***ne niema co się oszukiwać"

Przej***ne to mają ci którzy teraz do całe życie na wózku spędzi bo taki szczyl mały zobaczył że gość wybiera kasę z bankomatu. a życie jest takie że środowisko w jakim się wychowuje taki się staje.

Zjeb Genetyczny

2010-02-12, 14:33
Ja bym to utylizował, tak gównem się urodziło i gównem zostanie. A po tym zakładzie to nie zostanie lepszym człowiekiem, tylko będzie miał ambicje na grypsera.

pa...........ix

2010-02-12, 14:38
"Jakie to rzeczy nieraz ludzie potrafią postawić na pierwszym miejscu zamiast pana boga? Np. samochód, pieniądze."

To niech cie bozia wozi i niech ci rachunki płaci ;)

tego ch*ja, co co drugie słowo "nie" mówi, to bym zaj***ł na poczekaniu.

"poszłem", "letko" ja pie**ole. i jeszcze jak o markowych ciuchach adidasa mówią...

antek0ne

2010-02-12, 14:43
cwaniaki w grupie :]

if...........yt

2010-02-12, 14:44
RESOCJALIZACJA- wprowadzić kary śmierci bo i tak niczego nie nauczy się takich ludzi. To zostaje w nich, a kara śmierci będzie dawała do myślenia.

.:...........:.

2010-02-12, 14:46
ifryt napisał/a:

kara śmierci będzie dawała do myślenia


Po śmierci, u Allaha?

pa...........ix

2010-02-12, 14:54
~Linekk innym by dawała do myślenia.

C'est Ca

2010-02-12, 15:21
Widac ze Wy mysliszcie :)

Troszke rozumiem ich bol bo sam mam zawiasy ... ale gdyby oni nie musieli to by nie kradli, nie bili. Nie jest to do konca ich wina. A Wy tak tutaj nie medrkujcie ze kara smierci to tam to ... bo nic nie wiecie bo macie wszystko komputer itp. a oni co maja ? Nic ... i chca cos miec a ze panstwo jest takie a nie inne to musza sobie radzic w inne sposoby ... I dlatego prosze was o skonczenie pisania komentarzy typu ' Dobrze im ' bo jezeli macie cos takieg napisac to lepiej nie piszcie ich wogole. Wiem ze pewnie zostane zjechany przez wiekoszoc albo i wszystkie osoby ale mam na to wyj****e.