18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawczak [dokument]

suckinsyn • 2010-02-12, 12:08
Był dobry dokument o pedofilach - czas na kolejnych zwyrodnialców, czyli.. dzieciaki. Często z bogatym bagażem doświadczeń karnych. Krew kipi słuchając niektórych głupot wprost z ich ust.

Polska bez fikcji - świetny dokument ukazujący młodzież i dzieci w poprawczakach.
Często po bardzo surowych wyrokach.
Widzimy jak zdewastowani psychicznie są tam skazani.

Reszte komentarza pozostawie dla siebie.. :hitler:




henryv

2010-02-12, 18:54
PinkRose nie wiem w jakim ty kosmosie żyjesz ,ale ci życzę żebyś w tym wyścigu knurków za dobrami , dotarła jak najwyzej , z wysokiego konia dupsko mocniej boli jak się spada gwałtownie i inaczej patrzy na rzeczywistość chyba że cię boli ciągle w wyniku wykonywanej profesji RóżowaRóżyczko :(
Ty chyba Zyjesz w innym kraju , tu wałek wałkiem pogania od góry do dołu , harowałem tyle lat i gówno mam a uczciwie to można się garba dorobić co najwyżej i nerwicy w ty bandyckim kraju , zastanów się co i jak komentujesz , bez zastanowienia się i wyciągnięcia realnych wniosków z danych sytuacji, ja się wyrwałem z takiego syfu i nie gloryfikuje , ale poniekąd jestem w stanie zrozumieć jak ich otoczenie zniszczyło wraz z własną rodziną :(

Gemini

2010-02-12, 19:13
"i nie wiadomo jaki wyrok dostanie za taką babcie" No ja p*erdole, to że niby babka to jakieś gorsze stworzenie? Nie trzeba było wyrywać torebki do ch*ja.

Wszyscy, którzy usprawiedliwiają ich również gówno wiecie. Trzeba mieć ostro na*bane w głowie, że mając samemu źle robić krzywdę i szkodę innym ludziom - to po prostu zwykłe, tępe bydlaki. Poprawczak gówno im dam, tylko bardziej zdegeneruje. Izolacja społeczna to najlepsze wyjście, dopóki zmądrzeją.
Chociaż u niektórych widać jakieś zaczątki inteligencji.

suckinsyn

2010-02-12, 19:17
henryv napisał/a:

Ty chyba Zyjesz w innym kraju


Ja żyje w Polsce, więc sprawdżmy gdzie żyjesz Ty (?)
henryv napisał/a:

tu wałek wałkiem pogania od góry do dołu , harowałem tyle lat i gówno mam a uczciwie


Bo jesteś:
a) nierobem
b) pechowcem
c) kretynem
- zaznacz prawidłową odpowiedź.
henryv napisał/a:

harowałem tyle lat i gówno mam a uczciwie to można się garba dorobić co najwyżej


Tak zawsze tłumaczą się Ci, którzy gówno osiągają, bo nawet nie potrafią kręcić wałków - oskarżając innych, że to robią.. bo każdy bogaty to złodziej.
Takie to Polskie.
henryv napisał/a:

ja się wyrwałem z takiego syfu i nie gloryfikuje

Po komentarzu wnioskuję,że mentalnie jesteś nadal w bagnie.
Chociaż ta twarz nieskalana myślą wszystko tłumaczy :-)

ziemniak01

2010-02-12, 19:49
Wystrzelać w p*zdu wszystkich!

donmarcinosss

2010-02-12, 20:18
Coż.... Patologia rodzi patologię. Już dziś dziecko które się urodzi w rodzinie patologicznej, ma ponad 50% szans skończyć jak rodzice! Paranoja... owszem, żal takich ludzi, ale z drugiej strony gdyby tylko chcieli się zmienić, byłoby inaczej. Ale oni nie chcą się zmieniać, bo im się z reguły nie chce i nie wierzą w powodzenie zmian, a poza tym "co by powiedzieli kumple, bo Zdzisiek, Józek czy Czesiek takich porządnych teraz zgrywają, a wcześniej z nimi na melinie chlali". Nacisk otoczenia w jakim się znajduje taki człowiek jest specyficzny - nikt nie chce być mięczakiem, każdy chce być twardy. Dlatego Wyjście młodych ludzi z patologii graniczy z cudem...

Damianbeat

2010-02-12, 20:26
Hah, ten najśmieszniejszy widać, że z Radomia... :D
Btw- patologia i rodzice to jedno, wrodzony debilizm to drugie...

pa...........ix

2010-02-12, 20:26
C'est Ca i Timek jebnijcie wy się w te puste łby i obejrzyjcie te filmiki jeszcze raz, ale ze ZROZUMIENIEM. to nie są biedne, skrzywdzone przez los dzieci, których wszyscy opuścili i są zdani tylko na siebie i dlatego kradną (i tak ch*jowe usprawiedliwienie), tylko pie**olone sk***ysyny, dla których pobicie komuś i zabranie mu portfela, zegarka, czy innych wartościowych rzeczy to przyjemność. i kto biedny wydaje kasę na narkotyki i to na te twardsze? gdyby tylko chcieli, to ruszyli by swoje dupska, popytali by ludzi, czy nie mogą w czymś pomóc w zamian za pieniądze albo wyjechać na wieś, jeżeli w mieście by pracy nie znaleźli, gdzie zawsze są jakieś ręce do roboty potrzebne, to gdzieżby to mości pie**olony hrabia ubrudzi sobie ręce jakąś pracą, toć to by była dlań ujmą! lepiej przecież ukraść komuś 5000 zł i okłamywać matkę, która w to wszystko wierzy. nie może się też obejść bez krytykowania tej zuej i wszystkiemu winnej policji, która to tępi to kurewstwo. no i ta zazdrość o lewe dochody sędziego, jakby to oni święci byli.

aexalven napisał/a:

Popisze się wiedzą z socjologii, czynniki wpływające na socjalizację to:
Rodzina
Środowisko Rówieśnicze
Massmedia
Instytucje Religijne
Szkoła


Jeśli rodzina jest patologiczna to nie znaczy, że gnojek też musi wyrosnąć na degenerata, no, ale zawsze się znajdzie wymówka by komuś wpie**olić czy kogoś okraść.



i tu Ci wyjątkowo rację muszę przyznać ;)

Arni.

2010-02-12, 21:13
Ja pie**ole jeszcze co niektórzy tu widzę ich bronią ?! Jak ktoś urodził się debilem to debilem umrze. Typy wyciągały [jeśli wierzyć temu co mówią ] średnio po >5k plnów na miech i gówno co z tego mają to świadczy tylko o ich bezradności. Pół roku takiej "pracy" i już bym był na drugiej stronie świata z zapewnionym jakimś startem

M.

2010-02-12, 21:19
A mnie się najbardziej rzuciło w tym reportażu w oczy coś innego - mam wrażenie, że do części z nich nawet nie dociera to, że postępują źle. To nie jest tak, że łamią prawo, zabijają ludzi, ale zdają sobie sprawę z ogromu popełnianej zbrodni. Nie, dla nich to jest po prostu zwyczajne i normalne, tak, jakby nie rozumieli, że odbierają jakiemuś człowiekowi życie (przykład ze staruszką i torebką). Dla nich ludzkie życie nie ma żadnej wartości. Podejrzewam, że dla nich zabicie człowieka znaczy tyle samo, co dla mnie wystrzelanie wszystkich Niemców w pierwszej lepszej grze. I to mnie przeraża najbardziej. Że do nich nawet nie dociera, że to jest złe. Robią tak, bo im się podoba, bo ich to jara. ZERO refleksji.

I moim zdaniem nic ich nie usprawiedliwia. Bo czy każda osoba, która miała w życiu pod górkę, ojca pijaka i matkę k*rwę, kończy tak jak oni? NIE. Czyli jednak się da wyjść na ludzi i pochodzenie wcale nie determinuje naszej przyszłości. Gdyby tak było, co najmniej 1/4 Polaków zachowywałaby się jak ci gówniarze.

Moim zdaniem zamiast siedzieć w takim poprawczaku powinni zapieprzać z łopatą tak długo, aż im to wybije wszystkie głupie pomysły ze łba. Bo co tam się dzieje? Siedzą, nic nie robią. Ich ktoś musi w końcu nauczyć porządnej, uczciwej pracy. Zresztą uważam, że po wyjściu na wolność dalej powinni zapieprzać. 6 czy 12 miesięcy harówki, to by nawet nie mieli siły na te ich "wybryki". Nie stawia się do roboty? Nic prostszego, ląduje znowu w zamknięciu. I tak do oporu.

Timek

2010-02-12, 21:29
aexalven napisał/a:

Popisze się wiedzą z socjologii, czynniki wpływające na socjalizację to:
Rodzina
Środowisko Rówieśnicze
Massmedia
Instytucje Religijne
Szkoła


Jeśli rodzina jest patologiczna to nie znaczy, że gnojek też musi wyrosnąć na degenerata, no, ale zawsze się znajdzie wymówka by komuś wpie**olić czy kogoś okraść.


No tak, przecież mieli cudowne, kochające rodziny, wesołe i wspomagające środowisko rówieśnicze szeroki dostęp do mass mediów i zasady dobrego postępowania (tutaj choć niechętnie mam na myśli religię) wpajali im na kolędzie na slumsach. A do szkoły przecież też ich rodzice wysłali, kupowali im zeszyty i książki i dbali o to, żeby mieli drugie śniadanie.

Twój argument popiera to co wcześniej powiedziałem, nic więcej.

I gwoli ścisłości. NIE, nie bronię ich. NIE usprawiedliwiam i NIE twierdzę, że to dobre chłopaki. Zwracam tylko uwagę na to, że wszystkie bezmózgi od 'do gazu', ucinania im łbów i 'dobrze im tak' nie mają pojęcia dlaczego ludzie tak się staczają. I mogę się podpisać pod tym:
daf098 napisał/a:


Należy te dzieci karać i uczyć jak żyć czytaj "resocjalizować" ale puki co w Polsce poprawczaki i domy dziecka to wylęgarnia przestępców tłumaczona brakiem funduszy


Kastrator

2010-02-12, 21:38
Oczy stęsknione za rozumem, twarz nieskalana myślą :D

pasy06

2010-02-12, 22:09
Rozj***ł mnie koleś komentarzem "za taką babcię koleś może wyłapać ćwiarę i może się koleś załamać" - za jakąś babcię.... Powinno się im upie**olić ręce powyżej łokci i tak samo nogi,nie muszą siedzieć bo szkoda naszych pieniędzy na utrzymywanie takiego gówna.

Timek

2010-02-12, 22:28
Bleh, racja jest jak dupa i każdy ma swoją więc do mojej Cię nie będę przekonywał.

W każdym razie szczerze zazdroszczę wiary w ludzi i w to, że każdy sam swoim życiem kieruje i wszystko może.

Xenomorphcat

2010-02-12, 22:35
Niektórzy ich usprawiedliwiają, że otoczenie, że rodzina...
Do cholery, wszyscy moi dawni znajomi się stoczyli, najbliższa osoba kradnie, gdzie popadnie i kto wie, gdzie i jak skończy. Wielokrotnie matka (ojciec mnie zostawil) mi pokazywała, jak bardzo mnie nienawidzi, na wiele rzeczy sobie nie mogę pozwolić, przesrane życie od dzieciństwa, a mimo to wszystkimi siłami trzymam się uczciwego życia.
Więc nie tłumaczcie innych, bo równie dobrze dzieciak co ma za dobrze zejdzie na taki margines, bo mu się w dupie poprzewracało i chce 'czegos innego', jak ktos, kogo 'sytuacja zmuszała'. Z każdej sytuacji są różne wyjścia, tyle, że młodzi ludzie są zbyt leniwi, przesiąknięci okrucieństwem i zapatrzeni w siebie i swoje nieszczęscia, by do wszystkiego dojść pracą, pokorą i uczciwością.