18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poprawczak [dokument]

suckinsyn • 2010-02-12, 12:08
Był dobry dokument o pedofilach - czas na kolejnych zwyrodnialców, czyli.. dzieciaki. Często z bogatym bagażem doświadczeń karnych. Krew kipi słuchając niektórych głupot wprost z ich ust.

Polska bez fikcji - świetny dokument ukazujący młodzież i dzieci w poprawczakach.
Często po bardzo surowych wyrokach.
Widzimy jak zdewastowani psychicznie są tam skazani.

Reszte komentarza pozostawie dla siebie.. :hitler:




if...........yt

2010-02-12, 15:28
C'est Ca napisał/a:

I dlatego prosze was o skonczenie pisania komentarzy typu ' Dobrze im ' bo jezeli macie cos takieg napisac to lepiej nie piszcie ich wogole.


Patologia tworzy patologie, a nasze państwo już jest patologią więc trzeba było by rewolucji aby może coś się polepszyło. Czasem muszą zginąć tysiące aby miliony miały lepiej.

Es...........ne

2010-02-12, 15:32
C'est Ca napisał/a:

bo nic nie wiecie bo macie wszystko komputer itp

czyli, wykształcenie, zasady moralne wpojone przez rodzinę i wiele innych rzeczy o których ten margines społeczny nie wie, a któremu sprawia radość przekopanie kogoś na ulicy.

PinkRose

2010-02-12, 15:36
C'est Ca napisał/a:

Widac ze Wy mysliszcie :)

Troszke rozumiem ich bol bo sam mam zawiasy ... ale gdyby oni nie musieli to by nie kradli, nie bili. Nie jest to do konca ich wina. A Wy tak tutaj nie medrkujcie ze kara smierci to tam to ... bo nic nie wiecie bo macie wszystko komputer itp. a oni co maja ?



Nikt nie kazał ich rodzicom zejść do stanu patologi. jakby zostali nauczeni poszanowania dla cudzej własności, i współpracy w społeczeństwie to by się teraz nie użalali nad swoim losem. Wszyscy ludzie są przeciwko nim, jacy oni to biedni :emo:


C'est Ca napisał/a:


Nic ... i chca cos miec a ze panstwo jest takie a nie inne to musza sobie radzic w inne sposoby ... I dlatego prosze was o skonczenie pisania komentarzy typu ' Dobrze im ' bo jezeli macie cos takieg napisac to lepiej nie piszcie ich wogole.



Sory, mamy kapitalizm. Skończyła się pomoc od matki ojczyzny. Trzeba się wziąć w garść , ruszyć w dupsko, i samemu coś osiągnąć. Nie ma nic za darmo. A jeśli coś jest, to z pieniędzy podatników, którzy pracują na nierobów socjalnych.


C'est Ca napisał/a:


Wiem ze pewnie zostane zjechany przez wiekoszoc albo i wszystkie osoby ale mam na to wyj****e.



Mniej wyj***ne, to będzie gówno tobie dane. Trzeba ruszyć logiką a nie udawać że było lub jest się na marginesie społeczeństwa to będziesz się trzymał tej strony. Jest takie powiedzenie. Człowiek kowalem własnego Losu. W obecnych czasach, jest to jak najbardziej na topie.


ifryt napisał/a:


Patologia tworzy patologie, a nasze państwo już jest patologią więc trzeba było by rewolucji aby może coś się polepszyło. Czasem muszą zginąć tysiące aby miliony miały lepiej.



Rewolucjonista się znalazł. Zajmij się lepiej własnym losem, a nie użalaniem się nad milionami. Bo prawda jest taka że większość społeczeństwa nie jest na granicy ubóstwa, a może sobie pozwolić na więcej przyjemności dla siebie i rodzin bo stan materialny z pewnością się polepszył. Odzywa się zawsze tylko ten margines dolny, który wyciąga ręce do bogatszych, kombinując jak zarobić by się nie narobić, zamiast samemu wziąć się w garść i cokolwiek zrobić.

Ingles

2010-02-12, 15:40
C'est Ca napisał/a:

Widac ze Wy mysliszcie :)

Troszke rozumiem ich bol bo sam mam zawiasy ... ale gdyby oni nie musieli to by nie kradli, nie bili. Nie jest to do konca ich wina. A Wy tak tutaj nie medrkujcie ze kara smierci to tam to ... bo nic nie wiecie bo macie wszystko komputer itp. a oni co maja ? Nic ... i chca cos miec a ze panstwo jest takie a nie inne to musza sobie radzic w inne sposoby ... I dlatego prosze was o skonczenie pisania komentarzy typu ' Dobrze im ' bo jezeli macie cos takieg napisac to lepiej nie piszcie ich wogole. Wiem ze pewnie zostane zjechany przez wiekoszoc albo i wszystkie osoby ale mam na to wyj****e.


:homer:

eles

2010-02-12, 15:45
C'est Ca@

tak za darmo siedza...

a komputer i samochod mam bo sobie zapracowalem, nikt mi nic nie dal

Scorpio_SIC

2010-02-12, 16:06
"byk z brązu" dla wszystkich z tego filmu.. z chęcią posłucham ich "gry na tubie"

zonk

2010-02-12, 16:26
w bandzie każdy cfaniak. Ale jest zasada, walić w mordę tego co najbardziej podskakuje - największe prawdopodobieństwo że to herszt bandy.

Timek

2010-02-12, 16:34
Bleh, ciekaw jestem ilu z Was potrafi się postawić w ich sytuacji. Zapracować można jeśli się ma warunki od początku, równy start i jeśli ktoś pokaże, że da się coś zdobyć w uczciwy sposób. Im nikt nie pokazał i tutaj nie ma dobrego wyjścia. W zakładzie poprawczym trafią do grupy takich jak oni, walka o pozycje, wyjdą jeszcze bardziej nieprzystosowani i trafią do normalnego więzienia, a odstrzelić? Za to, że ktoś miał przesrane od początku? Nie mówię tutaj o nich wszystkich, bo facet który mówi, że lubi jak się ktoś go boi to palant, ale paru jest takich, którzy po prostu nie wiedzą co mają robić, więc powielają jedyny wzór jaki dostali. Nie można ich porównywać do osiedlowych dresów, bo to zupełnie inna kategoria, mimo, że mogłoby się wydawać, że robią dokładnie to samo.

eles

2010-02-12, 17:02
UP@

dobrze sie czujesz?

To sa ludzie bez zadnych zasad, od takiego dostaniesz kose w brzuch, za 5pln.

Co do ich "sytuacji",
wystarczy podstawowka potem gimnazjum i zawodowka. Do roboty i jest kasa, takie to trudne?

Whytek

2010-02-12, 17:07
Sam miałem w owym czasie swojego życia styczność z takimi typkami spod ciemnej gwiazdy, sam o mało nie skończyłem tak jak oni. Teraz wiem jedno - tacy ludzie to ścierwo i pasożyty na organizmie społeczeństwa, aczkolwiek - stawiam ich na równi z pseudointeligentami ze środkowego szczebla społecznego, którzy "hitleryzują" w ich temacie. Bo człowieka nie można skazywać na śmierć za to, że jest społecznie upośledzony. Trzeba leczyć społeczeństwo, a w tym rozkradanym kraju - trudno o to.

Tacy ludzie są skutkiem nieudolnej polityki państwa. Sami sobie też są po części winni, ale da się każdego z nich jakoś usprawiedliwić (co absolutnie nie zwalnia ich z obowiązku odbycia kary) i można by ich zresocjalizować, wierzę w to - wiem to. Ale na pewno nie jest to możliwe w takich ośrodkach jak ten z tego dokumentu. Ich regres społeczny w takim miejscu jeszcze bardziej postępuje.

Najbardziej winni są rodzice. To jest fakt, nie do podważenia. Nienawidzę ich i jednocześnie mi ich żal.

rrdzony

2010-02-12, 17:20
dzieci neostrady czeszą już włosy na lewo i wąsik zapuszczają wysyłając do gazu wszystkich, którzy mieli gorsze dzieciństwo od nich. wracajcie do kredek rozpasione gnoje.

ExXiT93

2010-02-12, 17:22
Może i ich jest troche szkoda. Ale kto kazał im kraść kto kazał im kopać innych ludzi. Jak hajsu nie mają to na budowę i z łopatą za****alać.

Scarlet

2010-02-12, 17:35
wspaniale. zamiast zajęć terapeutycznych z psychologiem pieprzona katolicka indoktrynacja.

daf098

2010-02-12, 18:03
eles napisał/a:

a komputer i samochod mam bo sobie zapracowalem, nikt mi nic nie dal



Miałeś ojca pijaka i matkę co zapie**alała na dwie zmiany żeby stary miał za co chlać bo jak nie miał to wszyscy w rodzinie wpie**ol dostawali a jak miałeś 10 lat to "se" sam na spodnie zarobiłeś żeby dzieci bogatszych Cię paluchami nie wytykały że w spodniach z darów chodzisz i rodzinę masz popie**oloną bo tak bogaty tatuś powiedział???

Należy te dzieci karać i uczyć jak żyć czytaj "resocjalizować" ale puki co w Polsce poprawczaki i domy dziecka to wylęgarnia przestępców tłumaczona brakiem funduszy !!!

maRyJane

2010-02-12, 18:37
boringgggggggg