18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski rolnik nielegalny

ASAKKU • 2014-02-04, 19:04
"Na wakacjach we Włoszech od rolnika kupimy oliwę, we Francji wino, a w Niemczech lokalną kiełbasę.
Polski rolnik nie może sprzedać nawet kiszonej kapusty ani ogórków małosolnych.
Grozi mu za to kara w wysokości nawet 120 tys. zł."



Źródło

Loaloa

2014-02-04, 21:40
@ up. I co mamy, k***a znaleźć 10 różnic pomiędzy obrazkami?

Bismarck powiedział kiedyś, że żeby pokonać Polaków nie trzeba z nimi walczyć, tylko pozwolić im sobą rządzić. Napinaczom przypominam, że komentowany w materiale filmowym przepis to czystej wody polskie prawo, nie żadna unijna dyrektywa.

De...........37

2014-02-04, 21:42
Nie wiem k***a, dwa razy mi sie wkleiło, sorry :D .


ch*j, że polskie prawo. UNIA ZŁA! Wina Tuska! No i Żydzi stoją za wszystkim.

vluq

2014-02-04, 21:43
Rozmowa dwóch więźniów.
-Za co siedzisz ?
-Za kompot.

debaser

2014-02-04, 22:37
Ja pie**ole... co za skończone kurewstwo rządzi tym krajem. Sprzedają wszystko, kłaniają się zagranicznym ch*jom z kasą z własnych krajanów traktują jak śmieci i tylko coraz bardziej ograniczają i upodlają. Kraj sprzedawczyków i ciemnoty.

Atom55555

2014-02-04, 22:39
Zdziwieni... ?
To jest polski rząd i ich nie obchodzi zwykły obywatel który żyje za mniej niż 12 000zł rocznie.
Wyobraźcie sobie co byłoby jakby rolnik sprzedawał swój kompocik lub drzem na targu?? Czyli wielkie fabryki przetworów owocowych miałby mniejsze zyski a co za tym idzie musieliby szukać ratunku. Najlepiej kilka kopert spakować i ma się załatwione pewne projekty uchwał które zostaną przegłosowane za kolejne kilka kopert. Wszystko da się załatwić jeśli tylko masz na to kasę. Nie wiem czy zauważyliście że największymi potentatami jeśli chodzi o rolnictwo, sadownictwo itp. w naszym kochanym kraju są zagraniczni inwestorzy oraz ludzie mający polityka w bliskiej rodzinie.


Macie nadzieję że będzie lepiej? -- nie będzie.

irish

2014-02-04, 23:00
jak to kazik śpiewał "coście sk***ysyny uczynili z tą krainą"

Malilopov

2014-02-04, 23:10
Achelus napisał/a:

Bardzo dobrze że jest jak jest. Teraz Ci którzy sprzedają mimo że w świetle prawa nie mogą, robią dobrej jakości przetwory - ponieważ boją się że gdyby się coś po nich klientowi stało, to leżą i kwiczą.

Więc ten co jest obrotny i daje rade to i tak sprzedaje, a przynajmniej się do tego przykłada.

Jak by było tak że każdemu wolno i niech robią jak chcą - to doskonale wiecie jak nasza polska mentalność działa, z miejsca byłaby lipa, a nie przetwory. Higiena miejsca pracy - nieobecna - i zatrucia tych którzy mieli pecha i kupili od tego co sok wyciskał prosto od przerzucania gnoju.

Nie bądźmy znowu tacy wszystko wszystkim wolno, jakieś granice muszą być.


pie**olisz jak potłuczony, babcia płaci podatek od darowizny jak ci słoiki daje ?

!Timon

2014-02-04, 23:28
Ta k***a bo grecki/włoski/hiszpański czy francuski rolnik to SRA, tak właśnie proszę Państwa, SRA na ręce przed robieniem przetworów. To żadna propaganda, rolnicy to takie chamy, że srałyby w przetwory które sprzedają. A polski rolnik to już "wogule". Ni toto Woltera nie recytuje, ni Kanta, Pavarottiego nie słucha... No chamy najgorsze w Europie calutkiej cywilizowanej. Nie dość, że srałby to jeszcze szczał! I rzygał! I smarkał.
Nie można przetworów oddać w ręce wolnego rynku! Trzeba j***ć regulacje jedna za drugą! I to takie regulacje które może spełnić tylko wielki kapitał, niedostępny dla szarego rolnika. Później jakiś idiota powie, że to kapitalizm...

Co do potencjalnych zatruć - kiedyś strułem się kebabem na dworcu (nie w budzie tylko knajpie takiej spełniającej normy W ch*j!). Rzygałem na przemian ze sraniem cały dzień. I żyję. Po prostu nigdy nie pójdę więcej do tamtej knajpy.
Jak widać ludzie w Polsce takim miękkim fiutem robieni nie są bo sól drogową cała przejedli i jeszcze żyją.

St...........ke

2014-02-05, 01:46
koolowsky napisał/a:

Dziś nie trzeba już Hitlera. Co on zaczął unia dokończyła..



...Rowerzysta... napisał/a:

Upadł ZSRR, upadnie i UE. Tylko kwestia czasu. Z jednej strony to socjalizm. Z drugiej strony to kapitalizm typu "gra o sumie zero". Żeby ktoś mógł zarobić, drugi musi stracić.



kasztanek napisał/a:

Macie swoją (ch)U(j)nie



No to trzech debili już mamy. Pewnie tytuł zobaczyli i komentują. Te prawo jest polskie, nie unijne.

ja...........ax

2014-02-05, 03:40
!Timon napisał/a:

Ta k***a bo grecki/włoski/hiszpański czy francuski rolnik to SRA, tak właśnie proszę Państwa, SRA na ręce przed robieniem przetworów. To żadna propaganda, rolnicy to takie chamy, że srałyby w przetwory które sprzedają. A polski rolnik to już "wogule". Ni toto Woltera nie recytuje, ni Kanta, Pavarottiego nie słucha... No chamy najgorsze w Europie calutkiej cywilizowanej. Nie dość, że srałby to jeszcze szczał! I rzygał! I smarkał.
Nie można przetworów oddać w ręce wolnego rynku! Trzeba j***ć regulacje jedna za drugą! I to takie regulacje które może spełnić tylko wielki kapitał, niedostępny dla szarego rolnika. Później jakiś idiota powie, że to kapitalizm...

Co do potencjalnych zatruć - kiedyś strułem się kebabem na dworcu (nie w budzie tylko knajpie takiej spełniającej normy W ch*j!). Rzygałem na przemian ze sraniem cały dzień. I żyję. Po prostu nigdy nie pójdę więcej do tamtej knajpy.
Jak widać ludzie w Polsce takim miękkim fiutem robieni nie są bo sól drogową cała przejedli i jeszcze żyją.


jak się kiedyś metanolu z wolnego rynku napijesz zamiast wódki to nigdzie nie pójdziesz debilu

wrobel242424

2014-02-05, 04:42
@up
Naprawdę myślisz, że kilka pieczątek gwarantuje jakość wyrobu i uczciwość producenta?
Kiedyś kumpel piekarz opowiedział mi co nieco o tym co się dzieje u niego w piekarni i do dzisiaj jedząc chleb wolę nie myśleć o tym, czego się dowiedziałem. Jak ktoś jest h*jem to i z atestami, pozwoleniami itp. będzie odpie**alał swoje. Jakaś kontrola jakości powinna być, ale to o czym mówią w filmiku to zwyczajny absurd.

Enerfaues

2014-02-05, 07:32
jabolmax napisał/a:

i bardzo k***a dobrze, a wiesz co ci taki debil naj***ny jabolami wpie**oli do takie dżemiku? chce sprzedawać niech spełnia normy sanitarne i płaci podatki, banda j***nych nierobów jeszcze im źle i za mało



ale twoja wioska się nie liczy

!Timon

2014-02-05, 11:18
@jabolmax

Jesteś tak głupi, że aż wzbudzasz litość. Nawiązując do tematu to skąd mam pić ten metanol z wolnego rynku? Z dżemu śliwkowego? Z kiszonej kapusty? Z kiełbasy domowej roboty?

Rozmowa toczy się o czymś zupełnie innym i nagle przyjdzie taki ćwierćinteligent napie**alać mądrości nie na temat.

...Rowerzysta...

2014-02-05, 11:34
@SteelMike
Czy aby na pewno? Może i przez naszych rządzących jest stanowione takie prawo, ale wydaje mi się, że (najlepsze) pomysły właśnie pochodzą z UE.
Zauważ ile rzeczy już nam nie wolno. Jeśli chodzi o gaz, to uzależnieni od Rosjan, jeszcze gdzieś czytałem że o polski węgiel się ktoś przyj***ł. I był o tym temat. Nasz rząd to tylko marionetki.

A z ogórkiem zapakowanym w folie to już kpina... W każdym prawie sklepie są tak zapakowane.

Rax

2014-02-05, 12:42
To nie są garnice absurdu tylko celowo zaplanowane dzialanie - wyparcie z rynku naturalnych produktow bez chemii, a wrecz wykluczenie z dzialalnosci przez nakladanie obowiazkow zalozenia dzialanosci gospodarczej i wszystkiego z niej wynikajacego np podatki na wzor: mozesz, ale musisz to to i to.
Tak samo jest w USA z np kuracjami przeciw rakowi - dostepne sa chemie po czesci fundowane z socjalu, a jak chcesz sie leczyc w jakikolwiek inny sposob to z miejsca tracisz cale ubezpieczenie O_O
jaki sposob zapytacie? np metodą Gersona
http://pl.wikipedia.org/wiki/Max_Gerson
http://www.terapiagersona.com.pl/
Wracając do tematu - mamy wpie**alac chemie, na swieta barszcz z torebki i coca cole do obiadu a od prawdziwie zdrowej zywnosci wara
polecam odwiedzić tę stronę http://czasprzebudzenia.wordpress.com/nwo-i-globalna-elita/

Ponadto UE chce zmniejszyc limit transakcji gotowkowych z obenie 15tys euro do 1000 pod argumentem zmniejszenia szarej strefy - a najbardziej uderzy to w przedsiebiorcow ktorzy na codzien maja do czynienia z gotowka, nie maja kont, internetu, nie są w systemie i znow wykluczenie

Zobaczycie jakie beda cyrki jak ludzie masowo zaczna sobie wszczepiac chipy "ulatwiajace" zycie i jak napietnowani beda tego przeciwnicy...