18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski rolnik nielegalny

ASAKKU • 2014-02-04, 19:04
"Na wakacjach we Włoszech od rolnika kupimy oliwę, we Francji wino, a w Niemczech lokalną kiełbasę.
Polski rolnik nie może sprzedać nawet kiszonej kapusty ani ogórków małosolnych.
Grozi mu za to kara w wysokości nawet 120 tys. zł."



Źródło

kulad8

2014-02-04, 20:34
wstydze się bycia polakiem. przez małe p. nie jestem patriotą i w dupie mam polskie barwy.

Splifcior

2014-02-04, 20:35
Niech ktoś teraz powie, że mamy kapitalizm. Teraz jeszcze opodatkują lasy, potem k***a jeziora, powietrze i h*j wie co jeszcze. Ale co z tego... przecież zielona wyspa nie? Jedni kretyni głosują na PO drudzy kretyni na PiS jeszcze komuchy na SLD i tak sie kręci karuzela. Quo vadis Polsko k***a...

endrju132

2014-02-04, 20:36
jabolmax - nie oceniaj wszystkich swoją miarką ;) , a nierobem możesz nazwać każdego ,ale nie rolnika czy górnika ;) bo tu się nie opie**ala tu się zapie**ala

pozarek89

2014-02-04, 20:39
"no to co k***a wolno jak nic nie wolno..."

De...........37

2014-02-04, 20:40
No, w ch*j. Chyba pod sejmem, paląc opony k***a.

DerFels

2014-02-04, 20:43
@kulad8

To naucz się rosyjskiego i wyk***iaj w podskokach na ruskie fora! Mi jest wstyd, że piszemy w tym samym języku.

korskidegenerat

2014-02-04, 20:46
@jabolmax a jak myslisz ile juz zjadles jogurcików z dodatkiem szefa kuchni? nie wiesz, bo praktycznie kazdy moze napluc do zarcia w fabryce.
Znajomy robił dach w pracującej hali Lisnera, do śledzi sypał się tynk, kurz, albo pluli do nich dla beki i co? Pewnie wszystkim wjechał śledź do wódy.
Lepiej o tym nie myśleć i wpie**alać, tak jak lepiej nie myśleć z czego robią parówki jeśli są tak zajebiste z ketchupem.

MaczoJuh

2014-02-04, 20:50
cholera, ale ze mnie wariat. handluje z rolnikiem, kupujac nawet 10 workow ziemniakow! Taki przemyt, a policja spi!

mare30ks

2014-02-04, 20:54
tak tak pie**olcie dalej ze socjalizm matoly, to nic ze prawo jest robione pod duze koncerny dazace do monopolu, przez co r*cha sie szarakow w dupe na kazdym kroku, to napewno socjalizm :roll:

benalizah

2014-02-04, 20:55
Ojej rolnik będzie musiał zapłacić podatek ojej.

lufnik1946

2014-02-04, 20:57
Gospodarka się rozwija! Ale nie nasza, tylko zagranicznych marketów!

Ol...........up

2014-02-04, 21:15
W tym kraju nigdy nie będzie normalnie. "Pani Krysia" robi dżem i chce go sprzedać, ale nie może, ale gdyby tak zapytać na kogo zagłosuje w następnych wyborach to pewnie bym usłyszał PEŁO albo PIS. Stąd trzeba uciekać jak najszybciej, ostatni gasi światło.

kriss7muchomor

2014-02-04, 21:24
A ja wam powiem tak przemądrzałe sk***ysyny wysrane przez sukę na gnoju. Czytając te wasze obsrane komentarze stwierdzam, że w dupie byliście i gówno wiecie. Podatki- k***a wasza zaj***na mać, przez ostatnie trzy lata w rolnictwie wprowadzana chyba ze trzy nowe, a jeszcze planują więcej wprowadzić. Jeździcie po wsi jak pies po burej suce, bo was k***a zazdrość zżera, że ktoś popie**ala ciągnikiem za 200 i więcej tysięcy- szkoda wam? To zapie**alaj z miasta, kup kawałek ziemi, składaj podania o dopłaty od tej zapie**olonej w dupę unii, weź kredyt, kup ciągnik za 300k i spłacaj go k***a 15 lat. Sracie się k***a o te dopłaty, że pieniądze za darmo dostajemy itd.- u mnie jest tego koło 15-20 tys. zł- taki jest k***a z tego profit, jak sk***ysyn- kiedyś nawozu mi starczyło za 12k, a teraz za ponad 30 k***a muszę kupić, bo jest około 2 razy droższy, paliwo 3 razy droższe. Podsumowując- dopóki nie byliśmy w unii miałem mniej na koncie i żyłem na takim samym poziomie jak teraz, kiedy mam przepływ gotówki 3 razy większy. Polski rząd chciał skłócić jeszcze bardziej Polską wieś z Polskim miastem i mu się to w k***ę elegancko udało, bo dopóki naród będzie j***ł na siebie ile może, dopóty oni będą robić co im się tylko k***a podoba.

Co do tych dżemów, to sam nie wiem, bo jeden zrobi porządnie, czysto itd; a drugi na odpie**ol nawet jabłek dobrze nie umyje, ale z drugiej strony za jaki ch*j jeszcze z tego podatek płacić? A no tak zapomniałbym- przecież to proste- po to żeby te w k***ę j***ne świnie, buraki i zaj***ni wyzyskiwacze z wiejskiej mieli na swoje limuzynki i inne przyjemności.

kasztanek

2014-02-04, 21:33
Macie swoją (ch)U(j)nie

De...........37

2014-02-04, 21:35
Masz, zeżryj taki, będzie taniej niż 200k.