18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski film zrobiony przez grupę nastolatków

ooxdooxxi40 • 2012-09-02, 00:01
Niezbyt sadystyczne, wiem, ale niejednokrotnie filmy takie jak te biły rekordy popularności na sadolu, więc pomyślałem czemu by nie...
Generalnie film ma na celu zerwanie ze stereotypem nastolatków XXI wieku oraz ukazanie codziennego życia pewnej grupy przyjaciół przesiadujących na "Piątce" (teren szkoły podstawowej nr 5 w
Swarzędzu).

Jak na filmik nakręcony przez 16-latka, to warty uwagi?


mateuszowy

2012-09-03, 13:59
nemore napisał/a:

mateuszowy pie**olonym gimbusem to ciebie bym widział.. bo nie dość że sądzisz że klejenie filmiku/ filmu zrobione jest za pomocą painta, fakt może i tempa ironia z twojej strony, ale jeżeli starałeś się mówić dojrzale to nie mówiłbyś że robione to jest w paincie bo każdy wie do czego on służy, nie wiem może ty masz możliwość i grania w paincie..
A co do twojego filmiku, porównaj sobie wiek twórców i możliwości techniczne, i nie zawsze co inno języczne to lepsze od polskiego... lubisz przemoc i durne granie na komputerze stąd widzi ci się ten durny filmik.

Plus dla młodziaków za filmik mowa o tym który wstawił zakładający temat.



Jeżeli chcesz ze mną dyskutować na poziomie, to zanim napiszesz tępego posta weź w łapę słownik ortograficzny i gramatyczny. ;]

Pozdrawiam serdecznie.