18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski film zrobiony przez grupę nastolatków

ooxdooxxi40 • 2012-09-02, 00:01
Niezbyt sadystyczne, wiem, ale niejednokrotnie filmy takie jak te biły rekordy popularności na sadolu, więc pomyślałem czemu by nie...
Generalnie film ma na celu zerwanie ze stereotypem nastolatków XXI wieku oraz ukazanie codziennego życia pewnej grupy przyjaciół przesiadujących na "Piątce" (teren szkoły podstawowej nr 5 w
Swarzędzu).

Jak na filmik nakręcony przez 16-latka, to warty uwagi?


marekmich

2012-09-02, 14:14
@mateuszowy wrażliwy to może nie, ale częste rzucanie k***ami wpływa negatywnie na przejrzystość tekstu, czasami jest tego po prostu za dużo. "Teraz k***a robią tych filmików k***a masa" tu na przykład mamy powtórzenie zupełnie niepotrzebne, być może Twój słownik wyrazów jest dość mocno ograniczony, dlatego musisz ciągle powtarzać k***y, bo zastępują Ci wyrazy, których nie znasz albo nie możesz sobie przypomnieć ich znaczenia ;-)

Grzesiek86

2012-09-02, 14:23
stary nie wpie**alaj tu takiego gówna

kw...........ek

2012-09-02, 14:31
Wielkie mi k***a odkrycie. Wszędzie tak jest tylko wystarczy się dobrze rozglądnąć. Nawet w mieście gdzie coraz mniej jest stwarzanych miejsc gdzie można sobie posiedzieć to sie ludzie spotykają codziennie i sie dobrze bawią.

krz2

2012-09-02, 14:34
HiHtitmamnan napisał/a:

wk***ia mnie brunetka - strasznie prosta dziewczyna, a ruda fajna dupa, ładny ma uśmiech i r*******m ;)


Jakie to było oczywiste :D

arkadiuss92

2012-09-02, 14:35
cool story bro... straszne problemy mają, pierwszy raz słysze że ludzie mogą być fałszywi, zawsze od nieznajomych biore cukierki bo im ufam... w tych ludziach nadzieja naszego narodu... jeśli wiecie co mam na myśli..

mateuszowy

2012-09-02, 15:54
marekmich napisał/a:

@mateuszowy wrażliwy to może nie, ale częste rzucanie k***ami wpływa negatywnie na przejrzystość tekstu, czasami jest tego po prostu za dużo. "Teraz k***a robią tych filmików k***a masa" tu na przykład mamy powtórzenie zupełnie niepotrzebne, być może Twój słownik wyrazów jest dość mocno ograniczony, dlatego musisz ciągle powtarzać k***y, bo zastępują Ci wyrazy, których nie znasz albo nie możesz sobie przypomnieć ich znaczenia ;-)



Mylisz się i na tym zakończmy tę nędzną dyskusję. :)

ooxdooxxi40

2012-09-02, 16:22
mateuszowy napisał/a:

Kręcone po prostu kamerą + montaż w paincie i co w tym trudnego do k***y nędzy?



Za ten fragment mam ochotę posadzić Cię przed oprogramowaniem do montowania filmu (typu Premiere Pro) i kazać ci samemu zmontować takie coś. Nie wyobrażasz sobie ile pracy, nieprzespanych nocy i nerwów wymagało przygotowanie czegoś takiego, więc, błagam, nie wypowiadaj się w tym temacie.

johny00

2012-09-02, 16:35
ruda :d grrr...

Stinger8

2012-09-02, 17:06
mateuszowy napisał/a:

Dla mnie profesjonalnym filmem wykonano amatorsko jest np.



To w końcu profesjonalnie cz amatorsko? :wtf:

mateuszowy

2012-09-02, 18:13
Obróbka "profesjonalna" lecz wszystko pozostałe to amatorka, w porównaniu z hollywoodzkim kinem. W tym filmie wydali raptem 1,5 k $ na dwie części filmiku, a nie po kilka mln ;]. Będąc w takim wieku powinieneś już kojarzyć fakty i czytać ze zrozumieniem, bo tego w podstawówce zaczynają uczyć. :)

Janeo

2012-09-02, 18:34
Ona nie jest RUDA debile! O_O
Czy wy jesteście ślepi, a może daltoniści??
Ona ma kolor włosów jakiś srakowaty brązo-mahonio nie wiadomo co! :roll: :roll:

nemore

2012-09-02, 22:17
mateuszowy pie**olonym gimbusem to ciebie bym widział.. bo nie dość że sądzisz że klejenie filmiku/ filmu zrobione jest za pomocą painta, fakt może i tempa ironia z twojej strony, ale jeżeli starałeś się mówić dojrzale to nie mówiłbyś że robione to jest w paincie bo każdy wie do czego on służy, nie wiem może ty masz możliwość i grania w paincie..
A co do twojego filmiku, porównaj sobie wiek twórców i możliwości techniczne, i nie zawsze co inno języczne to lepsze od polskiego... lubisz przemoc i durne granie na komputerze stąd widzi ci się ten durny filmik.

Plus dla młodziaków za filmik mowa o tym który wstawił zakładający temat.

kurtz333

2012-09-02, 23:25
w skrócie:

bully69pl

2012-09-03, 00:16
nemore w pełni się zgadzam. jak na 16 lat, film zrobiony z dużą dojrzałością i przede wszystkim - jakością. Montaż pierwsza klasa, pomysł też fajny a dla tych co nie podobają się wypowiedzi - nie można spodziewać się profesorskiej mowy u młodzieży. Poza tym, film ten, jak ujął autor ma ująć codzienne życie przyjaciół, a nie poruszyć ludzi, doprowadzić ich do łez czy coś w tym stylu.

Darkstep

2012-09-03, 00:49
Obejrzyjcie sobie na sadolu "Polska Produkcja Filmowa"

To jest dopiero film.