18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski film zrobiony przez grupę nastolatków

ooxdooxxi40 • 2012-09-02, 00:01
Niezbyt sadystyczne, wiem, ale niejednokrotnie filmy takie jak te biły rekordy popularności na sadolu, więc pomyślałem czemu by nie...
Generalnie film ma na celu zerwanie ze stereotypem nastolatków XXI wieku oraz ukazanie codziennego życia pewnej grupy przyjaciół przesiadujących na "Piątce" (teren szkoły podstawowej nr 5 w
Swarzędzu).

Jak na filmik nakręcony przez 16-latka, to warty uwagi?


mateuszowy

2012-09-02, 11:14
Jakie to k***a słodkie naprawdę, tępe k***a gimbusy pie**olące od rzeczy. Tak zapytam co w tym profesjonalnego? Kręcone po prostu kamerą + montaż w paincie i co w tym trudnego do k***y nędzy? Rozumiem piątka miejsce spotkań i picia alkoholu, ale tak jest na każdym osiedlu(no prawie), więc nie widzę w tym nic dziwnego. Za kilka lat i tak stamtąd wypie**olą. Wk***ia mnie to nieziemsko, że przy takich produkcjach pie**olną jakąś smętną muzyczkę i k***a mamy stado baranów piszących "jakie zajebiste" , "świetna robota, zostaniesz drugim Spielbergiem". Teraz k***a robią tych filmików k***a masa "czym jest szczęście" albo promocja jakiegoś miasta już nie pamiętam jakiego. Dla mnie profesjonalnym filmem wykonano amatorsko jest np.
To można nazwać filmem, a nie k***a gimbusów spod bloku, którzy mają już tak przećpane mózgi marihunannen, że nie potrafią zbudować poprawnie zdania. Takie k***y gimbusy w przyszłości będą obsługiwały banki i inne urzędy, to naród całkowicie się sp***oli.

chujciwcycki

2012-09-02, 11:20
Oni palą narkotyki przez to urządzenie ?? Boże kochany.

buba100111

2012-09-02, 11:36
a ja powiem tak... fajnie zrobiony filmik i dobrze że są jeszcze normalni ludzie mimo swej prostoty... wiecie o kim mówię pewnie :D a no i ruda fajna

djp

2012-09-02, 11:37
@2up ta, chłopcy biegający z pistolecikami strzelający w cyber-gliniarzy z half-life'a, baaardzo k***a ambitne.

mateuszowy

2012-09-02, 11:43
djp napisał/a:

@2up ta, chłopcy biegający z pistolecikami strzelający w cyber-gliniarzy z half-life'a, baaardzo k***a ambitne.



Taki stary, a tak k***a głupi :homer:

ooxdooxxi40

2012-09-02, 11:45
mateuszowy, wyobraź sobie ile osób zaangażowanych było w tworzenie filmu z Half-Life i spróbuj sobie porównać do tego "Dzień z życia Piątki". Poza tym, ale to już tak na marginesie, animacje z Cinemy 4D są przereklamowane (to tak a propos logo na początku).

mateuszowy

2012-09-02, 11:59
Nie czytacie dokładnie ludziska :) Bardziej chodziło mi o ludzi wypowiadających się na tego typu filmikach o piątce i innym gównie. Może innych to rusza, nie mnie. Wyraziłem opinię i to byłoby na tyle. Styl takiego kręcenia jest teraz wszędzie wykorzystywany, nawet przy zj***nych promocjach miasta.

marekmich

2012-09-02, 12:08
mateuszowy napisał/a:

To można nazwać filmem, a nie k***a gimbusów spod bloku, którzy mają już tak przećpane mózgi marihunannen, że nie potrafią zbudować poprawnie zdania. Takie k***y gimbusy w przyszłości będą obsługiwały banki i inne urzędy, to naród całkowicie się sp***oli.




Za to Ty potrafisz poprawnie zbudować zdanie, co 3 słowo w Twojej wypowiedzi to k***a. Gratuluję.

NoStresS666

2012-09-02, 12:12
Nie mam pytań. Zamiast mózgu czosnek. Ja bym się nie wychylał z takimi filmami chyba,że narracją zajęłaby się Krystyna Czubówna :D

beowulf111

2012-09-02, 12:36
przynajmniej mają się gdzie i z kim spotkać nie to co u mnie .

bd258

2012-09-02, 12:47
Pozdrawiam widać moją szkołe w tle czyli Swarzędzką Jedynke ;d :lol:

Mom and Death

2012-09-02, 13:03
Połowa z nich już są alkoholikami / narkomanami.

Godomogo

2012-09-02, 13:23
2:03 , Naprawde Ladna Dziewczyna ;) .

Jakos dla mnie film normalny , kazdy ma kumpli , przyjaciol , miejscowy , oraz wrogow .
Takie zycie :)
grunt ze pozytywni

mateuszowy

2012-09-02, 13:33
marekmich napisał/a:




Za to Ty potrafisz poprawnie zbudować zdanie, co 3 słowo w Twojej wypowiedzi to k***a. Gratuluję.



A co Ty k***a taki wrażliwy jesteś? Jeżeli mi wolno, to używam i nie widzę nic w tym złego. Skąd Ty się urwałeś i jak tu trafiłeś w takim razie jeżeli Cię przekleństwa rażą? Gdy dana sytuacja wymaga użycia przekleństwa, to po prostu go używam i nie pie**olę się w tańcu jak co niektóre p*zdy życiowe.