18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski dubbing do gier

tds1974 • 2013-04-10, 17:17
Każda gra wydana w Polsce w wersji tylko z polskim dubbingiem powinna być w promocji z wódką. Próbki dźwiękowe z The Last of Us - Anna Cieślak jako Ellie.



:idzwch*j:

McMenel

2013-04-11, 08:43
Echh...

Kiedy Polacy dojdą to takiego poziomu profesjonalizmu. Czy Mass Efect. Gdzie naprawdę doskonali aktorzy grają. Nie bawią się , nie eksperymentują ale naprawdę grają swym głosem. Ta pani na umieszczonym filmiku nie ma nawet jednego procenta profesjonalizmu w porównaniu do zagranicznych lektorów. IMHO najbardziej zajebisty głos ma Claudia Black. Kto ją zna wie o co chodzi a kto nie niech poszuka.

DanielMarley

2013-04-11, 10:50
Tyle lat grałem w gry po ANG, że teraz PL traktuje jako bonus dla gimbusów bo sam nigdy nie odpalam gry w takiej ver językowej, nie mam nic do naszego języka ale w grach po prostu wypada to sztucznie w porównaniu z angielskim gdzie nawet słabe teksty brzmią zajebiście.

Milan397

2013-04-11, 11:47
Spokojnie to tylko próbka z k***ami,jak komuś nie pasi zawsze może sobie ustawić ang i pl napisy.W każdej grze od Sony jest to możliwe,lokalizacja 2.0 to świetna sprawa.Playstation mam za to duży plus.Dubbing w Heavy Rain wypadł genialne dobry był też w God of War III,ostatnio Tomb Raider mnie miło zaskoczył.Niestety są to wyjątki potwierdzający regułe.

Li...........66

2013-04-11, 21:22
Co wy wiecie o ch*jowym dubbingu



WaW

2013-04-16, 23:17
pjm77 napisał/a:



A co ja jestem, Matka Teresa z k***a Kalkuty? Na konstruktywną krytykę z mojej strony mogą liczyć ludzie dla mnie ważni. A ludzie, którzy zarabiają pieniądze (spodziewam się że wcale niemałe) drogą wykonywania pracy w przemyśle rozrywkowym, którą to pracę wykonują ch*jowo albo mają ogarnąć temat albo wypie**alać. Jeszcze ja mam później nie piratować i wydawać ciężką kasę na te gry? Czy to że nie umiem śpiewać lepiej niż Justin Bieber oznacza że nie mam prawa stwierdzić że jego "twórczość" to żałosne gówno? Wróć do zmysłów waćpan.



Zaproponowałem bardziej dla zajawki stworzenia czegoś takiego i pokazania, że jednak się da, bez spiny proszę.

Cysiek91

2015-04-10, 22:57
Tak bym ją zr*chał że jej matka by nie rozpozała ciała