18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska kraj absurdu

PiotrTAG • 2012-02-28, 15:47
No to sadole do roboty... zacznijcie mordować dzieci,to i wy dostaniecie lepsze nowe życie :shock:

brylant1412

2012-02-28, 16:37
popieram masz browara-a ten na rudego ch*ja się zrobił

~Blackhunter

2012-02-28, 16:39
Ja pie**olę ileż można podniecać się tymi matołami. Wszędzie ich pełno. Widać że ostatnio tatuś zaczął się intensywnie lansować może dostanie propozycję udziału w tańcu z gwiazdami. Tępe społeczeństwo podnieca się tymi ścierwami , a media wciąż nakręcają teatrzyk pod tytułem " Madzia " Gdy kurz opadnie pewnie ta fantastyczna para napiszę książkę opisującą ich przeżycia.

PiotrTAG

2012-02-28, 16:50
Báthory István napisał/a:

Ja pie**olę ileż można podniecać się tymi matołami. Wszędzie ich pełno. Widać że ostatnio tatuś zaczął się intensywnie lansować może dostanie propozycję udziału w tańcu z gwiazdami. Tępe społeczeństwo podnieca się tymi ścierwami , a media wciąż nakręcają teatrzyk pod tytułem " Madzia " Gdy kurz opadnie pewnie ta fantastyczna para napiszę książkę opisującą ich przeżycia.



Idź zwal konia...a nie się czepiasz !. Wrzuciłem to po by pokazać jak nasz rząd wspiera ludzi w kraju.... lepiej zabijać niż być w porządku wobec nich. Poj***ny Kraj.... :samoboj:

~Blackhunter

2012-02-28, 16:56
PiotrTAG napisał/a:



Idź zwal konia...a nie się czepiasz !. Wrzuciłem to po by pokazać jak nasz rząd wspiera ludzi w kraju.... lepiej zabijać niż być w porządku wobec nich. Poj***ny Kraj.... :samoboj:



... a czy ja napisałem choć jedno słowo na twój temat ? Nie wiem coś w stylu " ch*jowy temat " albo " wypie**olić te gówno " !?
Jakoś sobie nie przypominam podsumowałem tylko po swojemu cały ten cyrk.

Pit89

2012-02-28, 16:59
Itak jej nie wierze, według mnie zabiła te dziecko...

BongMan

2012-02-28, 17:06
PiotrTAG napisał/a:

zacznijcie mordować dzieci


Srordować a nie mordować. Zostało udowodnione, że to był wypadek. Co do reszty, zgadzam się.

go...........ek

2012-02-28, 17:13
nie dość, że akcja ratunkowa kosztowała setki tysięcy złotych to jeszcze mają darmowe życie, i ja się pytam dlaczego ona nie poszła do więzienia na dożywocie przecież to co zrobiła to jest chore, Normalnego człowieka przeraża co się dzieje w tym kraju nasze pieniądze są przeznaczane na głupoty. W koncu ludzie wezmą "widły i pochodnie" i pogonią ten rząd za granice bo to wszystko jest grubą przesadą jedni mówią że kryzys a wydają kosmiczne pieniądze na premie za stadiony i dla morderców. Kraj absurów. Rzygać się chce jak to czytam ja wymiękam lepiej uciekać za granice. Tyle miałem do powiedzenia i pisze to bo musiałem się rozładować. Czy ktoś mnie jeszcze popiera??

sc...........la

2012-02-28, 17:18
Mam nadzieję, ze w tym nowym apartamencie nie będzie już takich wysokich progów

Slomek

2012-02-28, 17:37
Brak mi slow na ten debilizm.

foe

2012-02-28, 17:40
Hahaa :lol: , a samotna matka wychowująca 7-mioro dzieci zdechnie z głodu. Czemu ten kraj jest tak skretyniały?

LisekChytrusek

2012-02-28, 17:45
Hm teraz się zacznie "seria nieszczęśliwych wypadków z udziałem małych dzieci". Nic tylko pogratulować debilizmu

Seron27

2012-02-28, 17:45
Czy gdzieś jest napisane, że to Państwo im zasponsorowało? Chyba nie. To jest własna inicjatywa Rutkowskiego, więc nie łykajcie wszystkiego.

Jest tyle pięknych i sensownych powodów żeby narzekać na to Państwo, nie wymyślajmy sobie kolejnego.

Kagen

2012-02-28, 17:49
A moim zdaniem gdyby gówniane media nie rozdmuchiwały tej sprawy, nie prowadziły nagonki na tą rodzinę (ch*j z tym czy to był wypadek czy zamierzone działanie, stało się, już się nie odstanie) to dalej mieszkali by sobie w Sosnowcu i powoli wracali do normalnego życia. Media nonstop o nich nadawały, ten ojciec mówił, że musiał się przebierać 3 razy dziennie żeby go ludzie nie poznawali na ulicy, to jest chore, a nie to że uciekają żeby mieć spokój. Prawda jest taka, że wszyscy się tą sprawą jarali, przez co media cały czas podkręcały atmosferę i zaszczuli tych młodych ludzi.

rickert

2012-02-28, 18:04
Co wy pie**olicie! Gdzie tu jest napisane, że rząd albo urzędnicy to przygotowali? Jasno jest dane do zrozumienia, że Rutkowski im załatwił to wszystko. Do gimnazjum spadać, czytać ze zrozumieniem się uczyć, a nie opinie pisać nieuki!