18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska kraj absurdu

PiotrTAG • 2012-02-28, 15:47
No to sadole do roboty... zacznijcie mordować dzieci,to i wy dostaniecie lepsze nowe życie :shock:

Scoobany

2012-02-28, 18:08
brylant1412 napisał/a:

popieram masz browara-a ten na rudego ch*ja się zrobił



Wiadomo, że rudy to fałszywy. Stara się nakierować debili wierzących w ich niewinność na właściwy trop.

rickert

2012-02-28, 18:09
gozdek napisał/a:

nie dość, że akcja ratunkowa kosztowała setki tysięcy złotych to jeszcze mają darmowe życie, i ja się pytam dlaczego ona nie poszła do więzienia na dożywocie przecież to co zrobiła to jest chore, Normalnego człowieka przeraża co się dzieje w tym kraju nasze pieniądze są przeznaczane na głupoty. W koncu ludzie wezmą "widły i pochodnie" i pogonią ten rząd za granice bo to wszystko jest grubą przesadą jedni mówią że kryzys a wydają kosmiczne pieniądze na premie za stadiony i dla morderców. Kraj absurów. Rzygać się chce jak to czytam ja wymiękam lepiej uciekać za granice. Tyle miałem do powiedzenia i pisze to bo musiałem się rozładować. Czy ktoś mnie jeszcze popiera??


I właśnie przez takich ludzi jak Ty ten kraj schodzi na psy. Pieprzysz głupoty chociaż nigdzie nie jest napisane, że to za nasze pieniądze zasponsorowano! I tak właśnie robi 90% społeczeństwa, pie**olą głupoty zamiast wziąć się do roboty!

go...........ek

2012-02-28, 18:19
rickert napisał/a:


I właśnie przez takich ludzi jak Ty ten kraj schodzi na psy. Pieprzysz głupoty chociaż nigdzie nie jest napisane, że to za nasze pieniądze zasponsorowano! I tak właśnie robi 90% społeczeństwa, pie**olą głupoty zamiast wziąć się do roboty!



a widzisz to ze taki bufon jakim jest rutkowski z własnej kieszeni wyłożył na mieszkanie?? i na ich zycie??

lapps

2012-02-28, 18:21
rickert napisał/a:

Co wy pie**olicie! Gdzie tu jest napisane, że rząd albo urzędnicy to przygotowali? Jasno jest dane do zrozumienia, że Rutkowski im załatwił to wszystko. Do gimnazjum spadać, czytać ze zrozumieniem się uczyć, a nie opinie pisać nieuki!



zalatwily to media, zeby odciagnac uwage ludzi od acta i innych walkow. media ustawiaja politykow, rutkowskiego tez. a ludziom wciskaja bzdury. rzad albo urzednicy moze tego nie przygotowali, tylko wladza, a to troche co innego:P
napisane byc nie musi, ale pomysl chwile czemu bylo o tym glosniej w telewizji niz o zamachu na WTC albo zabiciu binladena:P

paweltic

2012-02-28, 18:25
up

A myślisz że dostanie dofinansowanie z Unii Europejskiej?

ra...........90

2012-02-28, 18:42
Tak będzie rząd szalał, to w sosnowcu mijsc w parkach zabraknie któregoś dnia :) :kill:

kaiel

2012-02-28, 18:54
niech wystąpią w reklamie kocyków albo klepki podłogowej

Azzazel

2012-02-28, 18:58
Przecież nie zabiła tego dziecka. Jeśli posiadacie większą wiedzę od policji, biegłych i sądu, to do dzieła, specjaliści z fotela.

BlueChampion

2012-02-28, 19:01
ej ej ej czekajcie, mozecie mi cos wytlumaczyc? czemu zabicie doroslego obywatela nawet w samoobronie to przestepstwo za ktore grozi kara wiezenia, a zabicie bezbronnego niemowlaka to czyn godny pochawly i nagrody?

~Blackhunter

2012-02-28, 19:19
Kagen napisał/a:

Media nonstop o nich nadawały, ten ojciec mówił, że musiał się przebierać 3 razy dziennie żeby go ludzie nie poznawali na ulicy, to jest chore, a nie to że uciekają żeby mieć spokój.



Taki już los celebryty ;-)

Prymas

2012-02-28, 19:23
"Potwierdza też informację, że Kasia i Bartłomiej zamieszkają w 150-metrowym apartamencie. Nie będą płacić za czynsz ani media. - To góra na cztery miesiące - przekonuje w "Fakt" Krzysztof Rutkowski."

Jeśli Rutkowski pracuje w urzędzie, to podpis pod zdjęcie jest trafny... :homer:

Vexille

2012-02-28, 19:42
Mnie tylko ciekawi jaki wielki wał jest pod tym wszystkim ukrywany.

sadystaxx

2012-02-28, 20:09
Báthory István napisał/a:

Ja pie**olę ileż można podniecać się tymi matołami. Wszędzie ich pełno. Widać że ostatnio tatuś zaczął się intensywnie lansować może dostanie propozycję udziału w tańcu z gwiazdami. Tępe społeczeństwo podnieca się tymi ścierwami , a media wciąż nakręcają teatrzyk pod tytułem " Madzia " Gdy kurz opadnie pewnie ta fantastyczna para napiszę książkę opisującą ich przeżycia.



Bo ta absurdalna sytuacja to doskonały sposób aby na kilka tygodni odwrócić uwagę społeczeństwa od rządów pojebów z PO

Massdeath

2012-02-28, 20:18
Ktoś tą tz. "matkę" odpie**oli wreszcie, jakaś kobieta która 2 dzieciaków wychowuje powiedziała otwarcie że by ją zaj***ła.

sowiak92

2012-02-28, 20:37
Rutkowski za ich przyzwoleniem znow sie rozreklamowal i w zamian dostali mieszkanko ot co.