18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska kraj absurdu

PiotrTAG • 2012-02-28, 15:47
No to sadole do roboty... zacznijcie mordować dzieci,to i wy dostaniecie lepsze nowe życie :shock:

De...........ct

2012-02-29, 13:34
Zaszyjcie się.

Kod:
Katarzyna i Bartłomiej Waśniewscy będą mogli przez cztery miesiące mieszkać za darmo w czteropokojowym apartamencie z dala od Sosnowca. Mieszkanie wynajął dla nich Krzysztof Rutkowski. Mieszkanie, które detektyw zaoferował Waśniewskim oddalone jest od Sosnowca o 250 kilometrów. Zdaniem Rutkowskiego tutaj będą mogli odciąć się od codzienności i poczuć anonimowo. Apartament różni się od mieszkania, w którym do tej pory żyli Waśniewscy. Teraz wprowadzą się do luksusowo urządzonej, 150-metrowej przestrzeni. “Detektyw zaznacza, że w mieszkaniu Waśniewskich nie będzie żadnych kamer, ani podsłuchów. Nikt nie będzie ich śledził, a gdy zajdzie taka potrzeba dostaną urządzenia z systemem anty–napadowym” – dodaje Krzysztof Rutkowski


Kod:

http://www.poszukiwanimagazyn.pl/rutkowski-postawil-wasniewskim-apartament.html

lotar

2012-02-29, 13:57
co za rudy cwe*! jakbym go spotkał na ulicy to bym mu takie wpie**ol spuścił że juzby sie przestał lansowac w mediach, i jeszcze ten pedalski kolczyk w uchu.ja pie**ole,aż mi ciśnienie z rana podniosło.popie**olony kraj i ludzie !

Cpt. Obvious

2012-02-29, 15:48
A ja nie wiem o co chodzi :niggasmile: lol

Thauglorimorgor

2012-02-29, 22:53
Będę szczery - mam głęboko w dupie tą całą sprawę z Madzią bo w czasie całej tej sprawy umarło kilka - kilkanaście tysięcy jej podobnych dzieci.

Co to jest - raczkuje po podłodze i oddycha?

Na pewno nie Madzia.

Dziękuję dobranoc.

mekiz

2012-03-01, 14:23
Czyli, teraz każdy ma prawo szturchnąć kogoś na schodach, zepchnąć z chodnika pod nadjeżdżający samochód; powiedzieć, że to był wypadek, albo że ktoś sobie to sam zrobił, popłakać zadzwonić na policje po Rutkowskiego, malować się, farbować włosy, r*chać po kątach; kolejny raz puścić jakąś ściemę, i za to wszystko dostać nowe życie?
:samoboj:
sorry, ale mój mały jak teraz się okazało mózg tego nie ogrania…
:samoboj: :samoboj: :samoboj:

tucu

2012-03-15, 21:09



Nie moje foto, kumpel mi przesłał, nie wiem skąd więc nie ma źródła...