18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska kraj absurdu

PiotrTAG • 2012-02-28, 15:47
No to sadole do roboty... zacznijcie mordować dzieci,to i wy dostaniecie lepsze nowe życie :shock:

ul...........rt

2012-02-28, 21:00
Tylko ciekawe dlaczego tak to zostało nagłośnione akurat w tym samym momencie,kiedy była nagonka na Polski rząd za ACTA i na rudego ch*ja...Wydaje Mi się że w Polsce zabójstw dzieci jest conajmniej kilka tygodniowo...
Co do tematu zabiła czy był to wypadek powinna zostać ukarana za mataczenie i za ukrycie zwłok!

Klapki Mojżesza

2012-02-28, 21:36
Ja pie**olę, Rutkowski wyłożył swoją kasę i co was to wszystkich obchodzi? To jego sprawa co robi ze swoją kasą.


moniquem

2012-02-28, 21:38
Ważne, że dziecko zostało usunięte nie przez aborcję! ;)

Nihil

2012-02-28, 21:53
No dobra, to było tak.
Matka się bawi z dzieckiem lub ch*j wie co. Dziecko upada, matka zgłupiała, to pomyślała że zaj***ła własne dziecko. Chowa je w p*zdu. Potem trzeba mieć alibi, to dziecko porwali/ch*j wie co. Potem przychodzi stary pierdziel z parciem na szkło i robi szoł. Cała polska wstrząśnięta bardziej niż kobieta po 7dmym orgazmie. Po ch*j wstrząśnięta? A nie wiem. Potem była-matka nie wytrzymuje, wygaduje się. Nagle z ogromnego współczucia zaczynają ją smarować gównem, jak dzień przed wszyscy w p*zdu przejęci tak teraz każdy hejtuje bo k***a tak wszyscy robią. Jakiś czas później sp***alają gdzie indziej.

A teraz kulisy: Matka tego dziecka musiała mieć nieźle zj***ną psychikę po zabiciu dziecka, nie wiedziała co zrobić to zrobiła szopkę. Polacy jako naród wybitnie poj***ny zaczęli łapać tręd na współczucie. Coś tam pewnie rząd przepchnął w międzyczasie, bo taka afera nieźle ucisza to co się dzieje gdzie indziej (patrz: afera o krzyż).
Potem matka nie wytrzymuje, puszcza parę, to zamiast dać jej opiekę psychologiczną i załatwić normalnie proces, to każdy zrównuje ją z gównem i napie**ala jak sąsiad o piątej.
No cóż, potem oni chcą zacząć normalne życie, bo przez ostatni czas wszystkie media pchały się do nich drzwiami i okami, każdy się ciekawi ich życiem i robią tak nadal. Chcą j***ny spokój, ustabilizować się, zacząć od nowa. I ch*j, dostali co dostali i niech sp***alają i żyją jak chcą.

A teraz wyobraź sobie: zaj***łeś własne dziecko, srasz się, każdy się interesuje, potem wychodzi prawda na jaw, interesują się nadal i nagonka większa niż na twoją starą, to chcesz sp***alać, po ch*j się czuć jak na scenie?
Ale oczywiście to nie fair, bo skoro cała polska na nich napie**ala, nikt im spokoju nie daje, choć to nie k***a ich sprawa co się stało, to nic im się nie należy? Większe tragedie się działy, dzieją i będą dziać, obok was, ale wy jesteście tępi jak ch*j i macie masowe gówno zamiast mózgu i nie umiecie pomyśleć czy postawić się na ich miejscu.

Jak ktoś to całe przeczytał i zrozumiał to ok. Jak nie to niech czyta dopóki nie wróci do tv trwam czy tvnu czy fapowania przed metinem.

gumol

2012-02-28, 21:56
zauważcie, że przez nich ani słowa o ACTA

ul...........rt

2012-02-28, 22:22
Nihil napisał/a:

Jak nie to niech czyta dopóki nie wróci do tv trwam czy tvnu czy fapowania przed metinem.



Nie będziesz mi mówił co mam robić...

PanHT

2012-02-28, 22:44
@Nihil
Ludzie mają prawo do takich osądów. Bo zainteresowanie sprawą było ogromne. I nie chodziło tylko o sensacje a również o pomoc. Zaangażowane były organizacje zajmujące się poszukiwaniem również te zagraniczne. Poszły ogromne pieniądze.

Matka nawet w tej chwili nie chcę współpracować. Patrz eksperyment z kamieniem. Ona jako osoba jest niewiarygodna. Jej poczynania uznane są za poczytalne. Wszystko sobie zaplanowała.
Puściła farbę tylko dlatego, że Rutkowski ją wziął pod włos.I wykalkulowała, że lepiej się przyznać. Powinna skończyć w zakładzie karnym. Normalny człowiek ma odruch, że dzwoni po kartkę a nie chowa żeby "nie było przypału".

Jak się ogląda np. Sprawę dla reportera i widzi jakie rodzice mają problemy z dziećmi bo nie stać ich na ich leczenie. A taka suka apartament dostaję to aż dziw bierze...


DeadGirl

2012-02-29, 00:30
Hmmm to co, wchodzi ktoś ze mną w interes? Ja zaciążę, chętny pozbędzie się dzieciaka, ogarniemy spotkanie z Rutkowskich i życie mamy ustawione w luksusach do końca naszych dni;D

sauerps

2012-02-29, 07:55
k***a to już jest szczyt wszystkiego!!!!

brandon

2012-02-29, 10:39
Jesli sa chętni to prosze wplacac na moje konto pieniazki, najlepiej dolary.. Chcemy umiescic krzyz na miejscu , gdzie truchlo malej zostalo porzucone. Beda tam rowniez organizowane pielgrzymki, festyny parafialne i inne gowna.

binek90

2012-02-29, 13:11
Nosz kuuuurwa mać , robię dziecko , walę nim o próg a potem żyję jak młody bóg ...

Ponury Knur

2012-02-29, 13:23
Dlaczego nie rozumiecie dramatu tej rodziny? Straszna tragedia ich dotknęła... należy im się spokój po tym wszystkim co ich spotkało.

prezess

2012-02-29, 13:24
ch*j im w dupe ;]

szopenus

2012-02-29, 13:25
Aaaa... nic nie napisali, czy kupią im Playstation :/ ch*jnia jakaś.