18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polsat News, rozmowa z posłem Ruchu Palikota - Armandem Ryfi

19MisieQ20 • 2013-06-11, 00:24
Nie będę się rozpisywał, ale warto posłuchać jak niewiele Ruch Palikota zrobił, i jak niewiele ma do zaoferowania. Mi osobiście podobają się poglądy Korwina, aczkolwiek nie wszystkie są wykonalne.

@Apropo - serdeczne pozdrowienia dla wyborców Ruchu Palikota, którzy w większości głosowali na niego ze względu na hasło: legalizacja maryśki, stop kościołowi w Polsce itp, a tak naprawdę po 2 latach nie zrobili totalnie nic, jedynie zorganizowali parę marszów wolnych konopi, oraz pokazywali jak bardzo Anna Grodzka jest dyskryminowana, i że trzeba być tolerancyjnym, na szczęście w następnej kadencji do sejmu nie wejdą pedały i transwestyci. Czekam jeszcze tylko aż ciapaty pedał wejdzie do sejmu, i mogę śmiało umrzeć ze wstydu :lodowka:

Pater patriae

2013-06-11, 00:30
Heheh, sprytnie ominąłeś zbiorczy dla Korwina, ale i tak zaraz pójdzie do "polityka i religia" :-P

Darkstep

2013-06-11, 00:32
Zrobię tylko tyle - Polsat. :facepalm:

kuba.92

2013-06-11, 00:46
Przej***ne jak telewizja manipuluje ludźmi :facepalm: ... np. te wpisy z internetu wszystkie na pełnym ekranie oprócz jednego na połowie ekranu który głosi nieco inne poglądy. Sonda też jakaś dziwna ...

razoreus

2013-06-11, 01:01
5:15 do 5:30 - Dziennikarka powala znajomością historii :D

skandal89

2013-06-11, 01:06
I początek, witamy janusza palikota z KNP... Ogólnie ten koleś z ruchu to jakaś k***a porażka, Korwin dobrze gada, prosto może niektórym wydaje się, że zbyt ostro, ale przynajmniej jeden co ma jaja i w dupie poprawność polityczną, a i nie boi sie otwarcie mówić o problemach z muzułmanami, piwko.

ValvePlsFix

2013-06-11, 01:26
@razoreus próbuję zrozumieć twój komentarz, ale ni ch*ja. w tych sekundach mówi jkm ;)

cerastes

2013-06-11, 01:33
Mnie najbardziej cieszy fakt że ruch palikota nie przekroczy progu wyborczego..

ProVVe

2013-06-11, 01:41
k***a... Bo inaczej wypowiedzi po wysłuchaniu tego palikotowca, bystrości dziennikarki i wybiórczej działalności tv zacząć nie można... Głowy wszystkim antypolaków powinny lecieć jak kiedyś we Francji... Kolejki na szafot takie, że trzeba zapisywać winnych rok wcześniej... Tak powinno się rozprawić z komuchami i każdy kto działa szkodliwie i świadomie na interesy naszego narodu, który został okupiony krwią naszych ojców... Mówię to z pełną odpowiedzialnością i w ch*ju mam czy się to komuś podoba czy nie...

znerwicowany_nerwus

2013-06-11, 01:51
piwo Korwinowi..? eeee.... przemysł spirytusowy chyba. Co jak co gadać potrafi, zobaczymy niedługo co na Wiejskiej będzie robił.

RastaTrance

2013-06-11, 03:01
Korwin się nie popisał... Miał jej doje**ć ;D

Imper3838

2013-06-11, 03:52
Narodowcy to od razu naziści. Tak bardzo zmanipulowane te sondy i wpisy z tłitera.
A krul Korwin jak zwykle dobrze pojechał już chyba 3. raz Ryfińskiego w telewizji.

Tak btw. Sam chciałem ten filmik wstawić, ale nie chciało mi się zmniejszać jakości filmiku do rozdzielczości kalkulatora z wyświetlaczem LCD, bo był za duży (nawet na 240p przekraczał limity sadola).

Shatter

2013-06-11, 06:20
1.W RPP jak w każdej innej partii posłami jest wielu randomów którzy nie powinni nawet przekroczyć progu sejmu.
Ich postulaty były całkiem konkretne i to one przekonały ludzi do głosowania(co pokazuje realne potrzeby gdyż nie głosowano na nich po to aby "inna partia nie doszła do władzy" jak to polaczki mają w zwyczaju).
Oczywiście zaraz pojawią się głosy że nic nie zrobili lecz:
a)Stanowią mniejszość w sejmie co nie pozwala na żadne konkretne działania gdyż są blokowani przez beton który tam siedzi od wielu lat.
b)Zgłosili kilka bardzo sensownych postulatów.Lecz mało kogo one interesowały bo taki temat się nie sprzeda w mediach/reszta posłów ma wyj***ne na to że nowa ustawa będzie niezgodna z polskim prawem.
c)Za bardzo się pogubili w tym co robią.Happeningi są ok ale nie można na nich opierać swojej działalności.Trzeba mocno i zwięźle uderzać w idiotyzmy forsowane przez innych a nie przebierać się za klechę i paradować przed kamerami.
2.Postulaty Korwina są totalnie z dupy.I nawet z tym nie dilujcie bo większość z was by pierwsza miała buldópy po ich wprowadzeniu.
3.Z tego co wiem to posłowie RPP nie mają z marszami WK nic wspólnego pod względem organizacyjnym.
Co do samej kwestii legalizacji to nie bądźcie hipokrytami o wielcy "wolnościowcy".
4.Nikt nie chce zakazywać wiary.Tu chodzi o jej ODDZIELENIE od struktur państwowych(komisja klechów która dyktuje warunki władzom "niepodległego" kraju) i zerwanie konkordatu który jest SZKODLIWĄ umową.Swoją drogą konkordat sam w sobie jest całkowicie niezgodny z prawem(czyż nie został on przepchnięty mimo braku wymaganej ilości głosów?).
5.Pozwolę sobie zacytować autora tematu:
Cytat:

ciapaty pedał wejdzie do sejmu


Cóż...Pomijając poziom tej wypowiedzi typowego cebulaka pozwolę sobie zauważyć iż nie ważne kim jest człowiek a ważne jest to co robi.Jeśli jego działania miałyby na celu poprawę życia ogółu a nie jego własnej grupki która do niego fapie to może być nawet ru-ru-rkowcem.

PS TO PRAWDA

auliszek

2013-06-11, 07:13
RastaTrance napisał/a:

Korwin się nie popisał... Miał jej doje**ć ;D


Sama sobie doj***ła swoim intelektem.

LICH0

2013-06-11, 07:14


Armand ku*as Ryfiński....z Ruchu pedałów, ćpunów i degeneratów :ok: