18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy o marihuanie

Marian_Koniuszko • 2022-08-06, 20:02
Opinia publiczna na temat legalizacji marihuany



A wy sadole jakiego jesteście zdania? Marihuana robi z ludzi nienormalnych, czy łagodzi obyczaje? :D

ruddie

2022-08-06, 20:18
Ten który niby pali codziennie to na zdrowego nie wygląda.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-08-06, 20:36
"... być ZALEGIZOWAĆ MARIHUNAEN.
A na co to komu??? ..."


zwierzak30

2022-08-06, 20:59
Z konopiami jest tak samo jak z innymi używkami.
Jak ktoś nie zna umiaru to i gówno będzie wpie**alał.
Palę od wielu lat,Na weckendy wy zapie**alacie na browca czy wódeczkę ze szwagrem przy barbakiu. A ja kręcę blancika i kontempluję muzykę i przyrodę na słoneczku nad wodą. :) Piję także alko.Ale jak już piję,to do resetu systemu. :) Tak ze dwa razy do roku.
Mieszanie jednak tych dwóch składników do kupy.Nie polecam,szczególnie tym co nie mają doświadczenia z ziołem.Po takiej mieszance rodzą się wtedy "Miejskie Legendy",jak to "kumplowi" odj***ło po zielsku.
Wszystko jest dla ludzi.Ale nie dla głupich.

Także tego Sadole
.Smacznego tego co tam lubicie. :)

Sztruks

2022-08-06, 21:04
„Komu to potrzebne”

dżonyłojlker

2022-08-06, 21:07
zwierzak30 napisał/a:

Mieszanie jednak tych dwóch składników do kupy.Nie polecam,szczególnie tym co nie mają doświadczenia z ziołem.Po takiej mieszance rodzą się wtedy "Miejskie Legendy",jak to "kumplowi" odj***ło po zielsku.



Jakieś dziwne historie opowiadasz, tylko razem. Sama trawka powoduje sp*zdowacenie, a sam alkohol upodlenie. Połączenie daje optymalny rezultat.

mazga50

2022-08-06, 21:19
Po kilku latach palenia masz zryty beret: psychozy, omamy dwubiegunówka...Warto?

Pawehan

2022-08-06, 21:39
Polecam syntetyczne kana. Tylko trawa po tym już nie działa.

djpyza

2022-08-06, 22:07
zwierzak30 napisał/a:

Z konopiami jest tak samo jak z innymi używkami.
Jak ktoś nie zna umiaru to i gówno będzie wpie**alał.
Palę od wielu lat,Na weckendy wy zapie**alacie na browca czy wódeczkę ze szwagrem przy barbakiu. A ja kręcę blancika i kontempluję muzykę i przyrodę na słoneczku nad wodą. Piję także alko.Ale jak już piję,to do resetu systemu. Tak ze dwa razy do roku.
Mieszanie jednak tych dwóch składników do kupy.Nie polecam,szczególnie tym co nie mają doświadczenia z ziołem.Po takiej mieszance rodzą się wtedy "Miejskie Legendy",jak to "kumplowi" odj***ło po zielsku.
Wszystko jest dla ludzi.Ale nie dla głupich.
Także tego Sadole
.Smacznego tego co tam lubicie.



ja po jaraniu kiedyś zawsze miałem że mi się ciężko oddychało xd takiego fixa łapałem to nie dla mnie.

chorym

2022-08-06, 22:28
djpyza napisał/a:

ja po jaraniu kiedyś zawsze miałem że mi się ciężko oddychało xd takiego fixa łapałem to nie dla mnie.



Ja przeważnie miałem uczucie jakby mi serducho miało wyskoczyć z klatki i się pociłem jak świnia, ale czasami zdarzało się że było baja. Tak czy siak wole sobie jednak strzelić browara bo chociaż wiem co mnie czeka :-)

woytasw

2022-08-06, 22:48
Popalajcie popalajcie...
Będziecie mieli jakiś incydent na drodze i policja weźmie Was na testy obecności THC to wrobią Was, że przez popalanie gówna spowodowaliście wypadek :)
THC w szczynach nawet do 2 tygodni się utrzymuje.

Tobiahus96

2022-08-06, 22:52
Super że podzieliłeś się z nami tym materiałem, zasługujesz na jakieś VIP konto na Sadisticu albo na jakąś nagrodę za najbardziej sadystyczny filmik roku k***a.

Halman

2022-08-06, 23:51
Tobiahus96 napisał/a:

Super że podzieliłeś się z nami tym materiałem, zasługujesz na jakieś VIP konto na Sadisticu albo na jakąś nagrodę za najbardziej sadystyczny filmik roku k***a.



biorąc pod uwagę ostanie wrzuty flodzi czy crazyedka to nie jest sarkazm... :ja_pie**ole:

Verdi

2022-08-06, 23:58
Przede wszystkim akcyza jak na alkohol i fajki i kasa do budżetu państwa idzie, a skoro coś jest używane jako LEK no to jaki sens w penalizacji... Inna sprawa że s czym zielsko jest gorsze od wódy czy fajek...