18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy o marihuanie

Marian_Koniuszko • 2022-08-06, 20:02
Opinia publiczna na temat legalizacji marihuany



A wy sadole jakiego jesteście zdania? Marihuana robi z ludzi nienormalnych, czy łagodzi obyczaje? :D

bigaffe

2022-08-07, 21:42
djpyza napisał/a:

ja po jaraniu kiedyś zawsze miałem że mi się ciężko oddychało xd takiego fixa łapałem to nie dla mnie.


pale co drugi dzien a chalm codziennie, i zawsze mieszam ale z piwem nie z wodka. piwo i joint to zycie.

Dzisiaj

2022-08-07, 22:40
zwierzak30 napisał/a:

Z konopiami jest tak samo jak z innymi używkami.
Jak ktoś nie zna umiaru to i gówno będzie wpie**alał.
Palę od wielu lat,Na weckendy wy zapie**alacie na browca czy wódeczkę ze szwagrem przy barbakiu. A ja kręcę blancika i kontempluję muzykę i przyrodę na słoneczku nad wodą. Piję także alko.Ale jak już piję,to do resetu systemu. Tak ze dwa razy do roku.
Mieszanie jednak tych dwóch składników do kupy.Nie polecam,szczególnie tym co nie mają doświadczenia z ziołem.Po takiej mieszance rodzą się wtedy "Miejskie Legendy",jak to "kumplowi" odj***ło po zielsku.
Wszystko jest dla ludzi.Ale nie dla głupich.
Także tego Sadole
.Smacznego tego co tam lubicie.



a teraz napisze, ze pie**olisz glupoty. Nie z uzywkami typu marichuanen nie jest tak samo jak z alko. Jeszcze nikt nigdy nie slyszal o przypadku by ktos wyj***l browca lub kilka kielonow i mu odj***lo. Oczywiscie - ktos mogl sie najebac, wlaczyla mu sie niesmiertelnosc i postanowil udowodnic, ze skok z 3 pietra to nic takiego. Ktos oczywiscie mogl sie najebac i idac poboczem wpie**olic sie pod nadjezdzajacego tira lub mogl zadlawic sie swoimi rzygowinami... ale mowimy o naj***niu sie, polozeniu do lozeczka i wytrzezwieniu na nastepny dzien.

Rozumiem, ze mozesz palic od 20 lat i powiesz "nic mi nie jest" ale akurat twoj przypadek nas gowno interesuje - bo sa ludzie, ktorzy moga wpie**alać gruz i twierdzic, ze takie jedzenie jest spoko.

Nie wiem czy wiesz, ale w kazdym z nas istnieje cos takiego jak "przelacznik" ktory moze ale nigdy nie musi byc aktywowany... ten przelacznik, guziczek moze aktywowac ci schizofrenie. Moze sie tak stac po paleniu marichuanen. Oczywiscie - wiekszosc przypadko palenia konczy sie na niczym, dlugie palenie konczy sie zrytym beretem a czasem jak masz szczescie - schizofrenia. Moze nastapic to po łącznym wypaleniu 20kg zielska, 0.1kg ale jak jestes szczesciarzem - mozesz zalapac taiego bonusa po wyjaraniu 1grama :D

Moze to nastapic po paleniu jakiegos sk***ysynstwa podlewanego chemia a moze to byc po paleniu najlepszego ziola na swiecie - co dokladnie wypalisz - ch*j go wie. Nigdy nie dowiesz sie co tak naprawde wypaliles.

Zanim zaczniecie pie**olic, ze ja... pie**ole glupoty - zapoznajcie sie z pacjentami zakladow psychiatrycznych. Porozmawiajcie z rodzicami nastolatkow zamknietych w zakladach psychiatrycznych. Naprawde choroby psychiczne to nie tylko genetyczne sp***olenie umyslu. Osoby zamkniete w zakladach bardzo czesto nie maja ani jednego przypadku choroby psychicznej w rodzinie.

Przepraszam, za prosty jezyk ale to tylko sadistic. Nie moge dokladnie opisac niektorych przypadkow ale napisze jedno : nie jestem przeciw, nie jestem za... wk***ia mnie jedynie propaganda imbecyli twierdzacych, ze jaranie jest lepsze niz alko, jaranie jest bezpieczne, jaranie jest spokoi wogole leczy padaczke i w ch*j innych dolegliwosci, jaranie jest spoko poniewaz ktos jara od xx lat i wszystko jest ok itd itp.

Jaranie jest jak rosyjska ruletka ale zamiast kilku kul - w bębenku masz powiedzmy 1 naboj ale zamiast 6 komor masz 100? 200? 500?

Nie chce nikogo martwic ale ze schizofrenii nie jest tak latwo sie wyleczyc :) smacznego ćpuny...

ps. jesli nie mielales okazji OSOBISCIE zapoznac sie z osobami w szpitalach psychiatrycznych, ich rodzinami, personelem w takich placówkach i masz zamiar napisac mi, ze pie**ole glupoty - łaskawie prosze cie... wypie**alaj i nie odpisuj na tego posta. Dzieki

NafazowanyKoleś

2022-08-08, 03:15
Dzisiaj napisał/a:

a teraz napisze[...]





To jest najbardziej zj***ny post jaki widziałem w tym roku i niskie są szanse, że coś to przebije. Najlepsze jest jak typ wrzuca do jednego wora narkomanów, chorych psychicznie z natury, chorych nabytych i gratis alkoholików równając ich razem.

A tak nawiasem to jeśli jaranie JEST JAK rosyjska ruletka, to wóda której menelu bronisz JEST rosyjską ruletką. No chyba nie myślałeś, że nazywa się rosyjską z przypadku?

4Power

2022-08-08, 13:02
Każda używka na swój sposób jest szkodliwa a co prawda jest to to że taka marihuana jest o wiele lepsza pod każdym względem od alkoholu lub papierosów. Wystarczy spojrzeć na wykres zgonów porównując marihuanę do alkoholu lub papierosów. Albo obejrzeć film na YT "co powinniśmy wiedzieć o marihuanie. Lekarze wyjaśniają". Bardzo dobrze tam chłopaki tłumaczą jak to działa i sami będziemy mogli stwierdzić czy taka marihuana faktycznie może być lepsza od alkoholu czy nie. Niektórzy tutaj jak czytam te komentarze to wydają się być mocnymi boomerami bo jak widzą słowo marihuana to odrazu kojarzy im się z narkotykami a narkotyki kojarzą im się z ćpunami, problemami na całe życie, leczeniem uzależnień, stratą pieniędzy etc. Słowo marihuana niepotrzebnie jest owianą złą sławą wśród starszych.

GOLOP

2022-08-08, 13:49
no to nieźle co niektórzy mają naj***ne w głowach, przełącznik, RC, bad tripy. No k***a to co wy tam palicie, że tak wam odpie**ala? Lecimy po kolei przełącznik: co ty pie**olisz z grupy 30 osób nikomu poza jednym przypadkiem (ale tam było palenie + grzyby+ przywiązanie typa do torów po wycieczce w bagażniku gościowi 35+ psycha siadła i do dziś wychodzi tylko z mamą lub bratem) nikomu nic nie jest a palą chłopaki od 15 lat dzień w dzień, kolejne RC tu się zgodzę mega góoowno w skrócie zamów chemię rozpuść w acetonie wylej mieszaninę na dowolny podkład (może być nawet zwykła trawa poczekaj aż odparuje i masz ,,mozgojeba". Bad tripy zdarzył się tylko raz przy pierwszym paleniu. Skąd wy macie towar? Powiem tak jak już ktoś to napisał wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem, popieram całkowicie zakaz palenia w miejscach publicznych, prowadzenie auta/skutera/pojazdu obcej cywilizacji po zapaleniu tak samo jak jest z alkoholem te same obostrzenia, skutkami długotrwałego palenia wiadomo rak płuc tak samo jak szlugow, oraz problemy z pamięcią krótkotrwałą, nie zachęcam nikogo do palenia, ale co niektórzy tu piszący nie widzą o czym piszą

Paxiel

2022-08-08, 17:37
Pale trawę od kilkunastu lat. Marihuana uzależnia. Najpierw pali się żeby poczuć się inaczej, później pali się by wrócić do normalności. Alkohol wzbudza agresję jak się go za dużo wypije. Marihuana natomiast wzbudza agresję gdy się jej nie zapali lub nie posiada. Przez pierwsze 6 lat palenia nie czułem się uzależniony, a nagle okazało się że na "trzeźwo " nie mam ochoty jeść czy spać. Mimo to w społeczeństwie funkcjonuje jako zdrowy, normalny i porządny obywatel.
Co do legalizacji to mam mieszane uczucia, patrząc subiektywnie, to jak najbardziej, czyste i przebadane zioło, dostępne na każdym rogu, brak obaw o to że za palenie trawy czy jedzenie ciasteczek (tj. posiadanie) zamkną cię na kilka lat do więzienia z gwałcicielami, porywaczami i innymi prawdziwymi bandytami. Legalizacja marihuany wpłynęła by też na zmniejszenie spożycia alkoholu i papierosów wśród młodzieży. I to jest druga strona medalu, ta bardziej obiektywna. Powszechny dostęp wpłynie na odsetek osób uzależnionych i nadużywajacych tego specyfiku. Fakt, będą uzależnieni od lepszego jakościowo towaru, ale nadal uzależnieni.
Każdy powinien mieć prawo decydować o sobie, jednak większość ludzi zazwyczaj podejmuję złe decyzje.
Może nie powinno być kar za posiadanie małych ilość, może i powinny być sklepy jednak uważam że dostęp nie powinien być zbyt łatwy.
Reasumujac:
-Czy marihuana powinna być legalna?
-Nie wiem. (Na szczęście nie mi o tym decydować.)

djpyza

2022-08-08, 21:49
bigaffe napisał/a:

pale co drugi dzien a chalm codziennie, i zawsze mieszam ale z piwem nie z wodka. piwo i joint to zycie.



nie wiem co ty robisz.ch*j mnie to obchodzi krótko mówiąc jebie mnie to możesz również zrobić ze swojej dupy zarobek wali mnie to.

lukasqwert

2022-08-09, 01:19
ehhhh... staruchy polaki to takie jełopy, że aż smutno się patrzy na co zapie**alamy :roll:

baronturbina

2022-08-09, 09:46
djpyza napisał/a:

ja po jaraniu kiedyś zawsze miałem że mi się ciężko oddychało xd takiego fixa łapałem to nie dla mnie.


Mati Sienko miałem dać ci piwo, ale za ch*ja nie rozumiem co napisałeś. Możesz po polsku ?

djpyza

2022-08-09, 17:19
baronturbina napisał/a:

Mati Sienko miałem dać ci piwo, ale za ch*ja nie rozumiem co napisałeś. Możesz po polsku ?



wiem ze nie rozumiałeś bo ty nie wiesz o czym mowa :D twoje 40 lat w profilu to fikcja dla tego nic nie rozumiesz bo jesteś jeszcze dzieckiem.

Andrzejas

2022-08-09, 22:19
Dzisiaj napisał/a:

a teraz napisze, ze pie**olisz glupoty. (...)



Ok. Przyjmę wszystkie twoje argumenty, jak wstawisz tu zdjęcie (RTG, endoskop, USG, jakiekolwiek) tego "pstryczka", co ci gdzieś wyrósł w ciele i boisz się, że "pstryknie". Jeśli natomiast zdjęciem nie dysponujesz poproszę o link do naukowego opracowania tego tematu, żebyśmy mogli poza Sadolem przeczytać go w bardziej złożonym języku niż ten, którego użyłeś.

W innym wypadku śmiem twierdzić, że gówno się znasz.
Fakt. Kilku moich znajomych trafiło do psychiatryka ze schizofrenią paranoidalną czy chorobą dwubiegunową, lecz zawsze działo się to wtedy, kiedy zaczęli łączyć marihuanę z koksem, dopalaczami, mefedronem lub innymi dragami. Ze względu na powyższe, byłem częstym gościem w takiej placówce odwiedzając swoich kolegów. Wielu lekarzy pytałem o przyczyny chorób, które spotkały moich znajomych, ale żaden nie mówił nawet niczego podobnego do twoich wywodów.

Na koniec taki mały szczegół, który zdradza, że nie jesteś w temacie - Marihuany się nie ćpie, bo tak nie klepie. Wprowadza się ją do ogranizmu paląc susz kwiatów konopii, albo ekstraktuje się z nich olejek, który można również spożyć dodając go do jedzenia. ;-)