18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy o marihuanie

Marian_Koniuszko • 2022-08-06, 20:02
Opinia publiczna na temat legalizacji marihuany



A wy sadole jakiego jesteście zdania? Marihuana robi z ludzi nienormalnych, czy łagodzi obyczaje? :D

daniel1040

2022-08-07, 00:01
Z tym to ciekawa sprawa jest - polecam poczytać jak DEA po zakończeniu prohibicji szukało kozła ofiarnego i padło na zioło - tak powstały nazwy jak sałata szatana - a co do samego, używka jak każda ale mniej szkodliwa (a w formie ciasteczek prawie wcale poza aspektem psychologicznym) - używana jeszcze zanim powstało pierwsze piwo.
Zakaz jest też dla tego że konopie mają szereg zastosowań od ubrań przez paszę aż po leki więc bardzo wielu bogatym zależy aby dalej były nielegalne.

UnknownUser666

2022-08-07, 00:02
Jestem z legalizacją ponieważ niezłe pieniądze można by na tym zarabiać, ale patrząc obiektywnie to żadna używka nie jest dobra.

daniel1040

2022-08-07, 00:07
Pawehan napisał/a:

Polecam syntetyczne kana. Tylko trawa po tym już nie działa.



Mam nadzieje że żartujesz bo już lepiej byś wyszedł na lizaniu chodnika po marszu lgbt niż na paleniu tego dopalaczowego gówna cygana (bo to nic innego jak lekka odmiana dopalaczy aka maczanka aka "k2" aka skooby snacks ) - sieje to takie spustoszenie w organizmie że głowa mała - tak samo jak wszystkie RC
Plus wspierasz ten biznes który niszczy zdrowie młodym (bo można to zamówić z neta za około 10-20zł) więc serdecznie się pie**ol i ogarnij się bo psujesz życie sobie i innym (bo kto płaci za leczenie takich pasożytów?)

Infiniti09

2022-08-07, 00:15
a czy marijuana jest z konopii??

VSP

2022-08-07, 00:15
Co to tutaj robi?

marcino_zly

2022-08-07, 00:34
Dla każdego co innego.
Tak czy inaczej jednego nie mieszać z drugim.
Pijesz wódę nie pij piwa.
Palisz zioło nie chlej...
Itp itd

ErwinR

2022-08-07, 00:38
mazga50 napisał/a:

Po kilku latach palenia masz zryty beret: psychozy, omamy dwubiegunówka...Warto?



co k***a ... przestan pudelka czytac

woytasw napisał/a:

Popalajcie popalajcie...
Będziecie mieli jakiś incydent na drodze i policja weźmie Was na testy obecności THC to wrobią Was, że przez popalanie gówna spowodowaliście wypadek
THC w szczynach nawet do 2 tygodni się utrzymuje.



kolejny co info bierze od babci bo ta slyszala brawo k***a *clap* *clap*

testy wykazuja czy w ostatnich miesiacach , bodajze 3 bylo palone i czy aktualnie ktos jest pod wplywem

andyq

2022-08-07, 00:44
Ale czy marihuana jest z konopii?


polakwrocek

2022-08-07, 00:45
Skoro alkohol jest legalny to i marycha powinna być.
Ale takie same zasady. Tzn palić można w swoim domu-czy tam u znajomych. Oraz w jakiś klubach z fajek.
Zakaz jarania na ulicach, miejscach publicznych ect.
A jeśli zjarany będzie łaził po ulicy i robił zamęt , to zwinąć go jak pijanego.

Andrzejas

2022-08-07, 00:59
Zakazywanie posiadania jakiejkolwiek substancji jest debilizmem, bo ktoś, kto chce ją posiąść, obejdzie prawo i się w nią zaopatrzy. Podtrzymywanie narracji, jakoby marihuana była nielegalna ze względu na zdrowie społeczeństwa to czysta hipokryzja, bo na paczkach i butelkach z trucizną ten sam rząd nakleja nasze godło i mówi "Masz! Kup sobie. Dobrze się zabawisz, my zarobimy. Jakbyś się źle poczuł, to tu masz telefony do miejsc w których udzielą Ci pomocy."
A i nawet to nie do końca! Jeśli jesteś alkoholikiem, to UE nie zakrywa 70% powierzchni opakowania twojej używki jakimiś gównianymi obrazkami, które każdy ma w dupie. Mało tego - przysługuje Ci darmowe leczenie z tego alkoholizmu! Natomiast z nikotynizmu już nikt ze wspólnego garnuszka nie wyleczy. Sam sobie radź. Do tego ponarzucają setki kretyńskich obostrzeń na producentów i dystrybutorów, żeby papieros był zrobiony ze wszystkiego, tylko nie tytoniu. Na próżno szukać jakichkolwiek informacji o produkcie na opakowaniu. Tylko te pie**olone marne fotomontaże, które tutaj w poczekalni by uschły.

Albo zatem na każdej używce 70% opakowania pokrywamy materiałami z harda, a na każdej przydrożnej tablicy z "czarnym punktem" drukujemy zdjęcie obecnego ministra infrastruktury z podpisem "Wiem, że tu zginęło XX osób i nadal mam to w dupie.", albo niech sp***alają z tą swoją nadopiekuńczością do Putina! Przecież jak mi się spodoba, to od jutra zacznę pić wybielacz! I ch*j dostaną, a nie moje podatki! Gówno im w tym pomoże penalizacja marihuany! j***ne zakłamane mordy!
Nikt z nich nie mówi, że zielsko jest nielegalne, bo lobby papiernicze tak chciało i miało na to szmal.

A tak poza tymi niuansami... to trzeba mieć wyjątkowy tupet, żeby zakazać czegoś, co jest na tej planecie dłużej niż my. Co to za absurd?
Może teraz zakaz tlenu! Albo podatek od słońca i deszczu! ...a nie, czekaj. :-?

miedzianek

2022-08-07, 01:27
ja pie**ole, ludzie, ogarnijcie sie. To sadistic czy juz tiksrok? Jak flodzia wrzuca lajtowy temat to cisniecie, ze won z tym, a tutaj polemika i nikt nie mowi, ze temat gowno.

Admini, przybywajcie z odsiecza!

Xs...........33

2022-08-07, 01:36
sram na to, raz próbowałem, wystarczy, ludzie co palą to gówno regularnie mają z mózgu sieczkę, gładki mózg

freddy.krueger

2022-08-07, 01:59
Paliłem i od jakiś 3-4 lat nie palę bo miałem bad tripy po tym i przestało mnie to jarać ...

rocknrolla85

2022-08-07, 02:06
Nie, bo można się zaćpać na śmierć!

BrkBorek

2022-08-07, 02:06
powiem z własnego doświadczenia... kiedy byłem w trakcie chemioterapii to mi życie uratowała , niestety 4 lata temu musiałem się posiłkować czarnym rynkiem. bo wtedy żaden lekarz nie mógł mi przepisać bo to nowość i tylko 3 apteki w Polsce sprzedawały.... i szczerze mi szkoda pacjentów onkologicznych którzy nie mają wiedzy i możliwości ....