18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy o marihuanie

Marian_Koniuszko • 2022-08-06, 20:02
Opinia publiczna na temat legalizacji marihuany



A wy sadole jakiego jesteście zdania? Marihuana robi z ludzi nienormalnych, czy łagodzi obyczaje? :D

xXPeinXx

2022-08-07, 04:29
Tak zwany "rząd" nie zalegalizuje ponieważ dawno zawarte układy z bandytami dalej istnieją...korzyść i strach to wszystko napędza i sytuacja się nie zmieni, bandyci(nie nasi "rządzący" oni są tylko z hańbionymi sterowanymi ludzikami)śmieją się nam prosto w twarz wprowadzając absurdalne przepisy szydząc w nich, mordując ludzi cenami na życie, produktami itp..... Japie**ole, boli to jak ludzie są tak sterowani, manipulowani nakręcani na siebie w dodatku ich ślepota na wszystko, szyderstwo, ignorancja, obojętność, brak obiektywizmu tworzy z większości troglodytów...

Pdst420

2022-08-07, 05:20
Zalegalizować opodatkować

Dokaka

2022-08-07, 06:38
Co za farmazony.
Widac ze z trawą mieliscie doczynienia tyle co ksiądz z vaginą
Porownywanie trawy do alko to jak porywnywac kwas do mleka. Widac ze nikt tu nic nie jaral oprócz trawnika na wiosne.
Wam trzeba te komcie banowac bo za duzo lewackich botów sie tu panoszy.

BonsaiFikus

2022-08-07, 06:51
Pawehan napisał/a:

Polecam syntetyczne kana. Tylko trawa po tym już nie działa.


To jak polecasz to od razu dodaj, że nerki siedaja;) człowiek się uzależnia jak po heroinie i nie może przestać. Hassan potocznie zwany ciągnie na dno bez możliwości powrotu. Polecam ludziom śmierć pajacu;)

wSAD

2022-08-07, 07:00
Tylko LSD i grzyby.

BonsaiFikus

2022-08-07, 07:05
rocknrolla85 napisał/a:

Nie, bo można się zaćpać na śmierć!



Nie można;) dawka śmiertelną wynosi 4g thc na kilogram ciała :) policzyc Ci ile musisz przyjąć żeby się przekręcić? ;)
Ps jeszcze się taki nie urodził co by przez samą trawkę umarł. Wiedzą to wszyscy inteligentni

DeepFrost

2022-08-07, 08:21
Nie każda osoba powinna pić alkohol, tak samo jak nie każda osoba powinna palić marihuane. Od tego się nie umiera, ale u nieodpowiednich osób może wywoływać psychozy, bądź je pogłębiać. Nie mam absolutnie nic przeciwko rekreacyjnemu paleniu (sam pale ok. 8 lat), ale trzeba pamiętać o rozwoju osobistym. Marihuana rozleniwia, dlatego powinno traktować się ją jako forma nagrody. Zrobiłem to, zrobiłem tamto, więc mogę zapalić, a nie że od jarania wyglądam jak zombie. Wszystko jest dla ludzi, ale nie dla wszystkich.

Carti

2022-08-07, 09:55
"Wszystko jest dla ludzi byle bez pazery
Przystań na paleniu ziółka nie dotykaj się do hery
Przekraczasz bariery za pan brat z szatanem
Jak pochłonie cię w ten syf ratunek będzie Monarem"

Sadek90

2022-08-07, 11:00
zwierzak30 napisał/a:

Z konopiami jest tak samo jak z innymi używkami.
Jak ktoś nie zna umiaru to i gówno będzie wpie**alał.
Palę od wielu lat,Na weckendy wy zapie**alacie na browca czy wódeczkę ze szwagrem przy barbakiu. A ja kręcę blancika i kontempluję muzykę i przyrodę na słoneczku nad wodą. Piję także alko.Ale jak już piję,to do resetu systemu. Tak ze dwa razy do roku.
Mieszanie jednak tych dwóch składników do kupy.Nie polecam,szczególnie tym co nie mają doświadczenia z ziołem.Po takiej mieszance rodzą się wtedy "Miejskie Legendy",jak to "kumplowi" odj***ło po zielsku.
Wszystko jest dla ludzi.Ale nie dla głupich.
Także tego Sadole
.Smacznego tego co tam lubicie.



Gramatycznie to Cię cofnęło do podstawówki ziomeczku ;)

Zbysław

2022-08-07, 11:38
Na mnie to nie działa dobrze nie ma to jak browar

maddog77

2022-08-07, 15:02
Paliłem zielsko równo dwa lata codziennie przed snem..jedyny skutek uboczny gdy odstawiłem to ten że miałem problemy z zasypianiem przez trzy dni....gdy zaskoczyłem z chlaniem przez trzy miechy wypijałem 0,5l przed snem...skutki uboczne..gdy się nie napiłem o tej samej porze zaczynały mi latać łapy...wydawało mi się że coś widzę kątem oka..omamy słuchowe..gdy przestałem pić przez tydzień nie spałem a flaki miałem rozpieprzone przez kolejne kilka miesięcy(może ze cztery razy zdarzało mi się leczyć kaca klinem ale dla mnie to nie metoda..sudafed lepiej się sprawdza na kaca ;) )...ze wszystkich używek najciężej mi się zawsze rzucało palenie...rzuciłem czwarty raz jak do tej pory nie palę około 5ciu kaszel palacza minął mi dopiero w marcu.Dalej lubię się napić raz w tygodniu najczęściej w piątek lub sobotę...zielsko czasami palę ostatni raz gdy zaczęła się cała zabawa z Covidem właściwie z nudów popaliłem sobie tydzień.

jasza15002900

2022-08-07, 16:01
mazga50 napisał/a:

Po kilku latach palenia masz zryty beret: psychozy, omamy dwubiegunówka...Warto?



Chorobę miałeś wcześniej deklu , po paleniu na umur ujawniła się

mazga50 napisał/a:

Po kilku latach palenia masz zryty beret: psychozy, omamy dwubiegunówka...Warto?



Chorobę miałeś wcześniej deklu , po paleniu na umur ujawniła się


zwierzak30 napisał/a:

Z konopiami jest tak samo jak z innymi używkami.
Jak ktoś nie zna umiaru to i gówno będzie wpie**alał.
Palę od wielu lat,Na weckendy wy zapie**alacie na browca czy wódeczkę ze szwagrem przy barbakiu. A ja kręcę blancika i kontempluję muzykę i przyrodę na słoneczku nad wodą. Piję także alko.Ale jak już piję,to do resetu systemu. Tak ze dwa razy do roku.
Mieszanie jednak tych dwóch składników do kupy.Nie polecam,szczególnie tym co nie mają doświadczenia z ziołem.Po takiej mieszance rodzą się wtedy "Miejskie Legendy",jak to "kumplowi" odj***ło po zielsku.
Wszystko jest dla ludzi.Ale nie dla głupich.
Także tego Sadole
.Smacznego tego co tam lubicie.



Hema hema aaaaa

Folur

2022-08-07, 18:02
zwierzak30 napisał/a:

Po takiej mieszance rodzą się wtedy "Miejskie Legendy",jak to "kumplowi" odj***ło po zielsku..



a co, chciałeś jednak koledze opie**olić kabanosa? :mrgreen:

Domowoj

2022-08-07, 20:09
Papierosy zdelegalizować.

mazga50

2022-08-07, 21:18
ErwinR napisał/a:

co k***a ... przestan pudelka czytac
kolejny co info bierze od babci bo ta slyszala brawo k***a *clap* *clap*
testy wykazuja czy w ostatnich miesiacach , bodajze 3 bylo palone i czy aktualnie ktos jest pod wplywem



Co, dilujesz sobie i ci rynek psuję?
Widzę tych upasionych ćpunów kilka razy dziennie, więc wiem, co mówię. To normalne chłopaki były, a teraz...

jasza15002900 napisał/a:

Chorobę miałeś wcześniej deklu , po paleniu na umur ujawniła się
Chorobę miałeś wcześniej deklu , po paleniu na umur ujawniła się
Hema hema aaaaa



Pomyłka. Tego gówna dwumetrowym kijem nie ruszam.