18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy na Paraolimpiadia w Londynie i TVP w chuja lecące...

fhMichaelo • 2012-09-05, 16:28
Po gównianym Euro i podobnie gównianej Olimpiadzie w Polskim wydaniu było głośno, telewizje chuczały wydarzeniami w z Euro i Olimpiady dzień w dzień - jak się skończyło każdy dobrze wie.

Tymczasem nie dawno ruszyła Paraolimpiada w Londynie - cieszy się ona wielkim zainteresowaniem na świecie.

Co ciekawe, Paraolimpiada tak naprawdę jest bardziej olimpijska niżeli właściwa olimpiada gdyż występują w niej niemal sami amatorzy, którzy nie są powiązani kontraktami zawodowymi, nie reklamują różnych gówien, a sport to ich pasja życiowa, a nie sposób na zarabianie, ba! Nawet swoje treningi i wyjazd sponsorują z własnych środków!

Codziennie stadion Olimpijski jest wypełniony w 100% (80 tyś. miejsc), a telewizję różnych krajów relacjonują przez 10 godzin dziennie rywalizację paraolimpijczyków (choć brakuje filmów u mieszonych na youtubie przez co nie wszystko mogę niestety wrzucić) tylko, że...

No właśnie, jak zwykle Polacy są robieni w ch*ja! TVP nie relacjonuje Paraolimpiady z nieznanych przyczyn. Podobnie inne telewizję, a tymczasem Polacy osiągają tam wielkie sukcesy - niebywale większe od tych nieambitnych kopaczy, Radwańskich i reszty olimpijczyków. Na dzień dzisiejszy Polacy zdobyli 5 złotych medali, 7 srebrnych i 5 brązowych bijąc przy okazji kilka rekordów światowych.

Temat ma za zadanie przybliżyć nie dawne sukcesy Polaków w Paraolimpiadzie i obnażyć pazerność TVP.


Patryk Chojnowski - złoty medalista w tenisie stołowym, który wygrał mecz z Chińczykiem w wielkim stylu, filmu niestety nie mogę wrzucić gdyż trwa ponad 20 minut, wystarczy poszukać na youtubie:
"Table Tennis CHN vs POL - Men's Singles - Cl 10 Gold Medal Match - London 2012 Paralympic Games"

Katarzyna Piekart - złoty medal w rzucie oszczepem i nowy rekord świata. Video z ceremonii medalowej:



Joanna Mendak - złoty medal w pływaniu


Natalia Partyka - złoty medal w tenisie stołowym, w finale pokonała Chinkę również w wielkim stylu:


Karolina Kucharczyk - złoty medal w skoku dal dwukrotnie bijąc rekord świata!



I oczywiście zdobywcy innych medali:
Anna Harkowska - dwa srebrny medal w kolarstwie.
Milena Olszewska - brązowy medal w strzelaniu z łuku klasycznego.
Janusz Rokicki - srebrny medal w pchnięciu kulą.
Mateusz Michalski - srebrny medal w biegu na 100 metrów.
Daniel Pęk - srebrny medal w biegu na 1500 metrów.
Rafał Korc - brązowy medal w tym samym biegu na 1500 metrów.
Marta Makowska - brąz w szermierce.
Alicja Fiodorow - srebrny medal i rekord Europy na 200 metrów.
Oliwia Jabłonska - 15-sto letnia srebrna medalistka w pływaniu style motylkowym.
Paulina Woźniak - brązowy medal w pływaniu style klasycznym na 100 metrów.
Karol Kozuń - srebrny medal w pchnięciu kulą.

Jak widać Polacy zdobywają medale jak na zawołanie niestety nie darzy się ich odpowiednim szacunkiem na który zasługują.
Mam dylemat - i kto tu jest niepełnosprawny? Oni, Ci ludzie którzy mimo nieszczęścia w życiu ambitnie trenowali by zostać medalistami olimpijskimi czy może jednak ci nieudacznicy z reprezentacji piłki nożnej, siatkówki i osoby pokroju Radwańskiej??

the_satyr

2012-09-05, 16:34
japie**ole , ci k***a niedorozwinięci piłkarze, to mogą ich wszystkich po nogach całować





jak mają oczywiście :D

ramzei

2012-09-05, 16:36
Hehehe a wiecie jak ograniczona jest Karolina Kucharczyk










Jest opóźniona intelektualnie :P (pewnie dlatego że blondi)
To wychodzi na to, że każda kobieta powinna brać udział w paraolimpiadzie :P
Nie spinać się mam szacunek do niepełnosprawnych a poza tym to fajna dupa :P

sługaSzatana

2012-09-05, 16:39
@up i 2xup
Jesteście zajebiści






Robiąc te przerwy. :homer:
BTW: TEVałPe nie puszcza bo nie ma z tego zysku. Polacy debile wolą oglądać M jak Miłość, albo Na Dobre i na Złe. I pamiętajcie! Należy płacić abonament. :idzwch*j:

~Ludomir

2012-09-05, 16:55
Urzędnicy ZUSu się nimi zajmą, pewnie większość z nich jest na jakiejś rencie z którą będzie musiała się pożegnać.

Sapthor

2012-09-05, 17:16
Co ty człowieku masz do siatkarzy bardzo dobre chłopaki grają jak mało kto a że nie zawsze w formie to nie ich wina...

fhMichaelo

2012-09-05, 17:27
Sapthor napisał/a:

Co ty człowieku masz do siatkarzy bardzo dobre chłopaki grają jak mało kto a że nie zawsze w formie to nie ich wina...



Ten temat tyczy się Euro i Olimpiady. Nie interesuje mnie zbytnio jak grali siatkarze na podrzędnych imprezach sportowych, ja oceniam ich za to, że na Olimpiadzie (czyli najważniejszej imprezie sportowej na świecie...) grali bez ambicji z Bułgarią, bodajże Australią no i na koniec z Ruskimi kompletnie bez walki. Pokazali się oni na równi z panią Radwańską z negatywnej strony na tej Olimpiadzie i tyle.

MorbidGod

2012-09-05, 18:39
Mogliby tą paraolimpiadę transmitować, ale na paśmie Comedy Central. :ok:

modyf

2012-09-05, 18:46
Poniżej opinia JKM o paraolimpiadzie. Ciut odmienna od powyższej prezentacji.


Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa – pisze na swoim blogu. Cywilizacja europejska, która panowała nad światem, stawiała na najmądrzejszych, najsilniejszych, najinteligentniejszych, najszybszych – a obecna anty-cywilizacja za najważniejsze uważa forowanie biednych, głupich, niezaradnych – i również inwalidów.

Następnie twierdzi, że ludzie niepełnosprawni powinni unikać pokazywania się publicznie. Dlaczego? Bo mogą "zarazić" swoją niepełnosprawnością innych!

Ludzie z defektami odruchowo starają się je ukrywać. Inni starają się takich ludzi unikać. Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami. I nie chodzi tu o względy estetyczne. I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: "Z kim przestajesz, takim się stajesz", więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!). Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.

Źródło:
http://www.pudelek.pl/artykul/43033/korwinmikke_poniza_niepelnosprawnych_sportowcow/


Nikczemny_Płód

2012-09-05, 18:50
Grałem z Martą Gołotą, wszystko prawie do zera w dupe dostawałem :lol: A ta parę dni później przegrała z Natalią Partyką bodaj 4:1. Niesamowita jest dziewczyna a do tego całkiem ładna ;)

lajka

2012-09-05, 18:54
Dla mnie zadziwiajace jest to k***a w jakim my kraju zyjemy.
zeby pie**olonej trasmisji nie puscic w TV to jest juz jakias zenada i nie maja szacunku do ludzi niepelnosprawnych

moomin

2012-09-05, 18:54
modyf napisał/a:

Poniżej opinia JKM o paraolimpiadzie. Ciut odmienna od powyższej prezentacji.


Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa – pisze na swoim blogu. Cywilizacja europejska, która panowała nad światem, stawiała na najmądrzejszych, najsilniejszych, najinteligentniejszych, najszybszych – a obecna anty-cywilizacja za najważniejsze uważa forowanie biednych, głupich, niezaradnych – i również inwalidów.

Następnie twierdzi, że ludzie niepełnosprawni powinni unikać pokazywania się publicznie. Dlaczego? Bo mogą "zarazić" swoją niepełnosprawnością innych!

Ludzie z defektami odruchowo starają się je ukrywać. Inni starają się takich ludzi unikać. Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami. I nie chodzi tu o względy estetyczne. I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: "Z kim przestajesz, takim się stajesz", więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce!). Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinnismy ogladac ludzi zdrowych, pieknych, silnych, uczciwych, madrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety.

Źródło:
http://www.pudelek.pl/artykul/43033/korwinmikke_poniza_niepelnosprawnych_sportowcow/



Pan korwin po raz wtóry pokazał jakim kretynem jest on i jego wszechwiedza na temar spraw wszelakich. Zjadł już wszystkie rozumy a teraz nimi rzyga...
Na szczęście ponad 1,4% sie nie wzniesie na wyborach i dzięki bogom.

Tomows

2012-09-05, 18:55
fhMichaelo napisał/a:



Ten temat tyczy się Euro i Olimpiady. Nie interesuje mnie zbytnio jak grali siatkarze na podrzędnych imprezach sportowych, ja oceniam ich za to, że na Olimpiadzie (czyli najważniejszej imprezie sportowej na świecie...) grali bez ambicji z Bułgarią, bodajże Australią no i na koniec z Ruskimi kompletnie bez walki. Pokazali się oni na równi z panią Radwańską z negatywnej strony na tej Olimpiadzie i tyle.



Ciekawe historie opowiadasz.

Sl...........nx

2012-09-05, 18:56
@modyf - To może wklej całą jego wypowiedź.

JKM ma sporo racji - co ma paraolimpiada wspólnego ze sportem, skoro często nie wygrywa ten, co osiąga najlepszy wynik, ale ten, co ma największy stopień ograniczenia?

To zacznijmy przeliczać koszykarzom za wzrost, pływakom za objętość płuc itp.
Pójdźmy dalej i zacznijmy przeliczać kucharzom za wrażliwość kubków smakowych, niech nie liczy się to, jak smacznie kto gotuje, ale jakie ma do tego predyspozycje.

Paraolimpiada nie ma nic wspólnego ze sportem.