18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie działań seryjnego samobójcy

sejlor • 2013-02-04, 01:14
W filmie przedstawione zostaje 18 dziwnych przypadków samobójstw wraz z opisem wydarzeń tuż przed. Osoby na pierwszy rzut oka nie są szczególnie ze sobą powiązane :wisielec:

Supel

2013-02-04, 17:50
Coś mi tutaj nie pasuje... Wróbel nie został znaleziony w zalewie w Solinie, a w Rybniku. Wiem, bo mieszkam tu ;)

KAZ!K

2013-02-04, 17:52
Supel dobrze mówi - to u nas zginął. Weźcie sobie poprawkę na ten materiał.

Sebek1112

2013-02-04, 19:13
No i super może się czegoś dowiedzieliśmy może to zwykłe brednie ale k***a i tak nic nikt nie zrobi bo gówno możemy zrobić bo większość użytkowników spędza prawie calu dzień przed kompem i nic więcej nie robi... może dostaliśmy ciekawa informacje ale i tak jutro pójdzie ona w zapomnienie. Dziękuje tyle miałem do powiedzenia i oczywiście piwo za materiał :terror:

zDrwal

2013-02-04, 20:20
Kuźwa, chorąży z dostępem do danych z wysoką tajnością?

iHadToGo

2013-02-04, 21:51
Wercyngetoryks napisał/a:

Znowu te same żałosne teorie spiskowe ..... :facepalm:




Jeśli nie widzisz w tym czegoś dziwnego, to jesteś ślepy, albo nawet głupi. Nie chodzi tutaj o jakieś pieprzenie, że to był zamach. Chodzi o niekompetencje naszego rządu, beznadziejne raporty MAKu i takie filmiki jak te, przez co człowiek zaczyna się zastanawiać, co tam do chvja mogło się zdarzyć.

kamillo16

2013-02-04, 22:04
Takie rzeczy są dla ludzi którzy nie mają własnych problemów...

iHadToGo

2013-02-04, 22:06
kamillo16 napisał/a:

Takie rzeczy są dla ludzi którzy nie mają własnych problemów...




Oczywiście, że mam ogromne ilości własnych problemów. Nie przeszkadza mi to jednak, w moim zainteresowaniu pewnymi problemami, mojej wrażliwości i ciekawości.
Tak tak, zabrzmiałem jak pedal.. :mrgreen:

albercik

2013-02-04, 23:04
Czy tylko ja widzę gigantyczne dildo za plecami w 2:40 ?

imer

2013-02-05, 00:23
Boże jeśli istniejesz to pie**olnij mnie w łeb piorunem bo ja tu qrwa chyba nie pasuje ( W DUPIE MAM WASZĄ CENZURE )
Albo ja nie pasuje do tego świata albo z nim jest coś nie tak. Niech mi ktoś wytłumaczy, ale tak qrwa jak 4 latkowi, żebym zrozumiał. Jak to Qrwa jest, że macha się nam gównem przed oczyma a my smrodu nie czujemy. Nie mam tu namyśli tego filmiku, było podobnych masę. Nie jestem fanem teori spiskowych ale pewne fakty istnieją. Jak to jest, że mamy taką biede?? Obsrany żur w szkocji dostaje trzy razy tyle co Polak pracujący u siebie za minimalną i to jest fakt za który ręczę głową. Dług państwowy autostrady....., nie będę wymieniał bo to przecież wszystko znacie!, prawda ?? Jak to jest, że jebią nas w dupe na sucho a My Polacy mówimy, że nie jest tak qrwa źle ?
My, naród który walczył o wolność o niepodległość o język no QRWA o to żeby być POLAKIEM!!
Jesteście w stanie sobie to wyobrazić, że ludzie poświęcali za to życie ?
Boli mnie to qrwa strasznie, boli mnie kiedy słyszę Rote i widzę co się dzieje. Boli mnie.....
naprawdę krwawi mi serce kiedy słyszę o naszych narodowych tragediach....

Boli mnie i płakać mi się chce.... a nazwijcie mnie ciotą czy innym ch*jem ale nie wstydzę się tego.
Mimo to nic nie zrobiłem aby to zmienić i dopiero jako emigrant zrozumiałem jak to dla mnie ważne, że jestem Polakiem....
I nie jestem żadnym nacjonalistą faszystą socjalistą czy innym skrajnym świrem, nawet nie jestem anty semitą...

zejfi

2013-02-05, 01:02
A ja mam teorię, że za częścią tych zgonów stoi PiS.

1) Lepper chciał się spotkać z Kaczyńskim. Nie wypaliło. Po co chciał się spotykać? Miał zapewne na niego jakieś haki, więc go sprzątnięto, a dla pewności załatwiono też jego prawnika, doradcę i adwokata.

2) Dziennikarz TVN-u, co nagrał lądowanie Tu 154M, ksiądz, do którego rzekomo dzwoniła jedna z ofiar po katastrofie i facet, co twierdził, ze Tupolew ze Smoleńska to nie ten samolot. To przecież kłóci się z teorią o bombie na pokładzie! Usunięto ich, by nie podważali opinii "jedynej słusznej partii".

3) Szef archeologów mógł znaleźć w Smoleńsku dowody na to, że do wybuchu wspomnianej wyżej bomby nie doszło. Trzeba było się go pozbyć.

4) Chor. Muś. Mógł zmienić zeznania na mniej wygodne dla PiS-u. Więc się go pozbyto.

5) Gen. Petelicki i Szpinieta mogli zmienić zdanie na temat katastrofy i chcieć to ogłosić. Więc się ich usunęło.


PiS potrzebuje męczenników, by pokazać jak zły jest nasz rząd. Dlaczego by nie miało samo ich "wyprodukować"?

I jak? Dobra teoria spiskowa? Moim zdaniem nie rożni się niczym od "seryjnego samobójcy" na usługach rządu. Tak samo głupia...

dun

2013-02-05, 01:45
ludzie wyprani z mozliwosci wlasnej oceny faktow mowia to co im media podsuwaja, najlatwiej osmieszyc i zrzucic wszystko na jakis spisek, a najlepiej na spiskowa teorie dziejow. trzeba miec wlasny swiatopoglad duzo czytac i to niestety nie u oficjalnych dilerow informacji. jak widac Polacy juz zatracili swoja hardosc, stracilismy niepodleglosc bez wiekszego rozglosu, zginal prezydent i jego swita a tusk oddaje sledztwo naszym wschodnim braciom, ciapaci zalewaja europe i malutki kroczkami wbijaja nam do kraju, pod sztandarami multikulti, a jedynie garstka ludzi widzi cos w tym zle.
jak ich opisza, hmm mitomanii, osoby o slabej psychice, i inne indywidua, bo czy grupka ludzi ktorzy reaguja rozbawieniem czy tez okrzykami bylo na baby z ku*asami, czy kolejne ofiary gwaltow jest normalna? ;)

Ens

2013-02-05, 15:19
Ten temat o "seryjnym samobójcy" i zamachu smoleńskim jest już po prostu nudny. Osobiście mam ten cały spisek głeboko w dupie jedynie kogo mi szkoda to Generała Petelickiego.

MudPie

2013-02-06, 19:12
zejfi napisał/a:

A ja mam teorię, że za częścią tych zgonów stoi PiS.

1) Lepper chciał się spotkać z Kaczyńskim. Nie wypaliło. Po co chciał się spotykać? Miał zapewne na niego jakieś haki, więc go sprzątnięto, a dla pewności załatwiono też jego prawnika, doradcę i adwokata.

2) Dziennikarz TVN-u, co nagrał lądowanie Tu 154M, ksiądz, do którego rzekomo dzwoniła jedna z ofiar po katastrofie i facet, co twierdził, ze Tupolew ze Smoleńska to nie ten samolot. To przecież kłóci się z teorią o bombie na pokładzie! Usunięto ich, by nie podważali opinii "jedynej słusznej partii".

3) Szef archeologów mógł znaleźć w Smoleńsku dowody na to, że do wybuchu wspomnianej wyżej bomby nie doszło. Trzeba było się go pozbyć.

4) Chor. Muś. Mógł zmienić zeznania na mniej wygodne dla PiS-u. Więc się go pozbyto.

5) Gen. Petelicki i Szpinieta mogli zmienić zdanie na temat katastrofy i chcieć to ogłosić. Więc się ich usunęło.


PiS potrzebuje męczenników, by pokazać jak zły jest nasz rząd. Dlaczego by nie miało samo ich "wyprodukować"?

I jak? Dobra teoria spiskowa? Moim zdaniem nie rożni się niczym od "seryjnego samobójcy" na usługach rządu. Tak samo głupia...


Równie dobrze, te teorie spiskowe mogą być celowo wymyślane przez rząd. Widząc taki filmik i w niego wierząc człowiekowi wydaje się że nic nie może zrobić aby poprawić sytuacje w kraju, że jest bezsilny, i rząd ma nieograniczoną władzę... i o to chodzi..aby ludzie się bali i się podporządkowywali. I rząd doskonale zdaje sobie sprawę że przez telewizję do młodych nie dotrze, oni nie są głupi. dlatego działa w internecie gdzie wszystko jest uznawane za prawdziwe słuszne i wychodzące od człowieka takiego jak my, a nie np pokroju Tuska itd. Internet jest świetnym narzędziem do manipulacji, zwłaszcza młodych którzy na podstawie tego kształtują się i dorastają. Nie ma lepszego okresu niż dzieciństwo, młodość by zmanipulować człowieka i podporządkować go sobie na przyszłość jak będzie już dorosły. Kiedyś to była telewizja, teraz jest internet który jest dużo lepszym narzędziem. Oczywiście nie twierdzę, że nie ma żadnych spisków i wszystko jest piękne i ładne. Działa to też w drugą stronę do ukrycia czegoś na ten przykład, gdzie daną sytuacje prezentuje się w taki sposób aby była ksiązkowym przykładem fejku po to aby każdy sprytniejszy zauważył, że to robione np w photoshopie czy jakimś programem graficznym. Celowo przerabia się dany materiał aby został on odebrany jako nieprawdziwy i sami ludzie wtedy będą wyśmiewać tych drugich którzy wierzą w dane zagadnienie na podstawie paru ewidentnych fejków i wtedy nawet jak pojawi się prawdziwy materiał zostanie uznany za co ? Za fejk. I tym sposobem podania na talerzu dowodu, taki dowód się ukrywa, jest to genialne w swojej prostocie. Pomyślcie też w drugą stronę niektórzy ;) nie wszystko jest czarne albo białe. Najlepiej skupiać się na swoich własnych doświadczeniach z nich wyciągać jakieś wnioski, a nie na czymś co zobaczyliście w sieci. Na podstawie materiałów z sieci można sobie tylko spekulować ale nie brać tego za pewnik, chyba że możecie udowodnić że dany materiał jest prawdziwy. Jeżeli chodzi o moje stanowisko w sprawie Smoleńska... nie staje po żadnej stronie dlatego, że nie mam wystarczających informacji aby po jakieś stronie stanąć. Jakbym np na żywo widział wypadek tupolewa w smoleńsku był tam w tym lesie jak ten samolot spadł to już mógłbym na podstawie własnego doświadczenia stawiać jakieś tezy czy obalać jakieś argumenty w innym przypadku nie można bo nie ma podstaw.

dzban

2013-02-08, 03:10
Teraz odpowiedzcie jak się czujecie w państwie, w którym rządzą nami nie tylko kłamcy i złodzieje, ale i bezwzględni mordercy! Państwo prawa... w którym my jesteśmy szykanowani za jazdę po piwie na rowerze, gdzie za "nieoddane" 100zł idzie i wiesza sie w więzieniu. Zastanówcie się kiedy kolejny raz postawicie krzyżyk głosując na jedyną właściwą partię...

Moim zdaniem to państwo jest tak zgniłem i przeżarte układami że jedynie sprawiedliwość z zewnątrz może te mendy posłać do piachu...