18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie działań seryjnego samobójcy

sejlor • 2013-02-04, 01:14
W filmie przedstawione zostaje 18 dziwnych przypadków samobójstw wraz z opisem wydarzeń tuż przed. Osoby na pierwszy rzut oka nie są szczególnie ze sobą powiązane :wisielec:

ypsilanti

2013-02-04, 11:18
@Asaltis

Ale masz wyprany mózg. Napakowali Ci w łeb jakichś głupot, a Ty to powtarzasz. Wytłumacz mi na jakiej podstawie sądzisz, że wiedzę czerpię z GW i TVN. A może napisz mi skąd Ty czerpiesz swoją wiedzę. Może z Gazety Polskiej, która twierdziła, że ppor. Jacek Surówka dzownił po katastrofie do żony plus historie z helem itp?! Litości. Wszyscy Ci pożal się Boże dziennikarze i eksperci są siebie warci. A ślepe wierzenie którejś ze stron to jest dopiero głupota. A jak mam ochotę na historie tego typu to włączam sobie "Z archiwum X".

mr W

2013-02-04, 11:28
@ damua

Każdy inteligentny człowiek, który co nieco wie o Smoleńsku i o tym co się później działo pojmuje, że coś tu nie gra. Jesteś kolejnym ćwierćinteligentem, który myśli, że PiS chce wyjaśnić tą sprawę. Pewnie w twoim małym mózgu każdy kto nie zgadza się z tym co ci serwuje PO jest PiSowym moherem. W Polsce nie ma żadnej opozycji. PiS to takie same ścierwo jak PO i reszta.

ściwanek

2013-02-04, 12:12
To znaczy że jak nie dałem piwa, to mam 90% szans na przeżycie? :shrug:

damua

2013-02-04, 12:17
@mr w
Widzisz, z mojej strony to wygląda tak,że każdy inteligentny człowiek nie wierzy w "zamach" i inne pie**olenie.Po co i kto chciał zaj***ć Kaczyńskiego??Żyjecie w SF i współczuje wam,że nie macie innych zainteresowań.

JohnnyRocketfingers

2013-02-04, 12:34
ypsilanti napisał/a:

@Asaltis

Ale masz wyprany mózg. Napakowali Ci w łeb jakichś głupot, a Ty to powtarzasz. Wytłumacz mi na jakiej podstawie sądzisz, że wiedzę czerpię z GW i TVN. A może napisz mi skąd Ty czerpiesz swoją wiedzę. Może z Gazety Polskiej, która twierdziła, że ppor. Jacek Surówka dzownił po katastrofie do żony plus historie z helem itp?! Litości. Wszyscy Ci pożal się Boże dziennikarze i eksperci są siebie warci. A ślepe wierzenie którejś ze stron to jest dopiero głupota. A jak mam ochotę na historie tego typu to włączam sobie "Z archiwum X".



Swoją wiedzę czerpię z obserwacji, bo widzę co się dzieje w okół tej sprawy. Czytam opinie obu stron i jak zazwyczaj prawda leży po środku. Staram się być obiektywny, a jeśli tak to coś mi podpowiada, że w tej sprawie coś jest nie tak. No proszę Cię każdy kto nie jest typem, który nienawidzi "moherow i pisuarow", który ma zupełnie inne poglądy widzi, że coś jest nie tak. Gdzie my wraku NASZEGO samolotu nie dostajemy od 3 lat, gdzie czarną skrzynkę, która jest własnością NASZĄ nie otrzymaliśmy jeszcze. To nie trzeba być fanatykiem pisu zeby załapać, że coś jest nie halo.

damua,
Widzisz, bo nawet jeśli to nie zamach to widać, że coś jest nie tak w okół tej sprawy. Ja nie przyjmuje, że to był zamach ale widze, że coś tu nie gra. Ludzie, którzy mówią w ten sposob co Ty uważają, że są jedyni mądrzy, a inni to debile, głupki, "jak można wierzyć w takie głupoty" itp są po prostu typowym "młodym wykształconym XXI w." Poziom otępienia i brak zdolności analizy osiąga powoli maximum.
Rozumiem, że można nie wierzyć w zamach i mieć to gdzieś ale to nie znaczy, że masz uważać się za wybitnego, a reszte za moherowych debili. Niczego nie możesz być pewien, a lepiej kierować się słowami czyimi to sobie sprawdzisz, podobno to nie ten, którego się uważa za twórcę tych słów: "Wiem, że nic nie wiem".

FrasQs

2013-02-04, 13:03
pie**ole nie dam piwa,mam 18 lat całe życie przed sobą :krejzi:

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-04, 13:31
No dobra, ale czy ktoś może mi wskazać jakieś wiarygodne źródła tych informacji? Czy to tylko takie przypuszczenia?
Ech, że Wam się jeszcze chce siedzieć w tym temacie...

JebaćCyganów

2013-02-04, 15:37
To są fakty typie, jeżeli twierdzisz że wszystko jest w porządku, to jesteś poj***ny, nie ma innej możliwości. Smoleńsk to niejako test czy Polska to suwerenny kraj, na razie oblewamy go. Miłego dnia.

papcio666

2013-02-04, 15:51
Też bardzo ciekawym faktem do odnotowania jest przeprowadzanie sekcji zwłok w poniedziałek. "Samobójstwa" były popełniane w piątek lub sobotę a sekcje zwłok przeprowadzane w poniedziałek. Tłumaczono sie tym, że weekend, że dzień wolny od pracy :lol: .
Jednocześnie ostatnia głośna sprawa - Sanok i sekcja przeprowadzona następnego dnia w SOBOTĘ :!:

slonzok

2013-02-04, 16:44
Kurtyka publicysta radia maryja...

Kliksiu

2013-02-04, 16:48
Zauważyliście że nie da się tego udostępnić jak kliknie sie w temat nie ma opcji udostępnij...

Jest tylko ze strony głównej taka opcja. A może to u mnie coś zaj***ne ?

Wkurwiacz Dwa Tysiące

2013-02-04, 17:04
j***ćCyganów napisał/a:

To są fakty typie, jeżeli twierdzisz że wszystko jest w porządku, to jesteś poj***ny, nie ma innej możliwości. Smoleńsk to niejako test czy Polska to suwerenny kraj, na razie oblewamy go. Miłego dnia.


Jasne k***a, prawdziwe jak artykuł w "Fakty i mity".
Znajdź mi jakieś potwierdzenie to przeproszę i przyznam rację.
Nie twierdzę, że jest wszystko w porządku, bo nie jest już od jakichś ładnych paru lat, ale nie tworzę z tego powodu jakiś teorii spiskowych.

Adijos_666

2013-02-04, 17:19
No niestety. Mamy mafie, zamiast rządu ... Ktoś jest niewygodny, to się go usówa.
A pan premier na czele ...

MIhau_

2013-02-04, 17:38
No nie wierze, nie tak dawno byla wypowiedz Antoniego Motyczki, a teraz juz zmarl "na zawal serca", chociaz nic nie wskazywalo na zly stan zdrowia. Zadnego zwiazku przyczynowo-skutkowego?