18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie działań seryjnego samobójcy

sejlor • 2013-02-04, 01:14
W filmie przedstawione zostaje 18 dziwnych przypadków samobójstw wraz z opisem wydarzeń tuż przed. Osoby na pierwszy rzut oka nie są szczególnie ze sobą powiązane :wisielec:

deathlordq

2013-02-04, 06:47
Na autora filmu też jest pewnie już wydany 'wyrok'.

weeds

2013-02-04, 07:32
Nie chce tego komentowac bo samobójstwo mi popełnią...

ypsilanti

2013-02-04, 07:47
Haha Biskup Mirosław Cieślar odebrał telefon od nieżyjącego księdza. Następnie stwierdzenie, że Knyż sfilmował podejścia Tu-154. k***a co to za brednie?! Owszem jest parę dziwnych przypadków, ale widzę, że materiał robił jakiś spec od manipulacji i propagandy.

Br...........ki

2013-02-04, 08:21
Po was też przyjde

Arturyo

2013-02-04, 08:37
Chciałem to wrzucic z miesiac temu ale nie umiałem :(

TelewiZorro

2013-02-04, 09:19
skąd wiadomo że ten typek sfilmował? i jesli sfilmował, to gdzie jest film?

rudy6236

2013-02-04, 09:50
to powinno mieć 1000 piw

Sz...........an

2013-02-04, 09:50
Loaloa napisał/a:

O żesz k***a, naprawdę się wzruszyłem. A ten "Adam Mickiewicz AD 2012" to stuprocentowy wyciskacz łez.

Dobrze, że jesteście tacy czujni. Z waszym intelektem i przenikliwością analiz Antoni Macierewicz z pewnością zburzy mur kłamstw, a winni zostaną przykładnie ukarani.



Tu nie chodzi o wyciskacz łez. Nie powiem ci o co chodzi, człowiek najlepiej się uczy jak z własnego zainteresowania szuka wiedzy. Zatem do dzieła.

pr...........as

2013-02-04, 10:09
Całkiem, całkiem... wysoki poziom seryjnego samobójcy, szuka różnych sposobów, a to pociąg, a to zatańczenie się na śmierć.... dla mnie profesjonalista

dla mnie profesjonalista ten seryjny samobójca, nigdy bym nie wpadł na to że można kogoś zabić przez "zatańczenie na śmierć" :D

JohnnyRocketfingers

2013-02-04, 10:32
ypsilanti napisał/a:

Haha Biskup Mirosław Cieślar odebrał telefon od nieżyjącego księdza. Następnie stwierdzenie, że Knyż sfilmował podejścia Tu-154. k***a co to za brednie?! Owszem jest parę dziwnych przypadków, ale widzę, że materiał robił jakiś spec od manipulacji i propagandy.



Ty tam byles i wiesz, a przepraszam w tuskvision tak mówili i w GW'nie pisali, to dopiero spece od propagandy.
Wydaje mi się ze chodzi o filmy z ladowania tego rudego, poniewaz tez mogly byc materialem dowodowym. Co by nie bylo ze sa dowody, ze sie jednak udalo wyladowac 3 dni wczesniej.

Gimbo

2013-02-04, 10:42
Od kilku miesięcy odnoszę nieodparte wrażenie, że jesteśmy u progu wielkich zmian.
Nie mam tutaj na myśli dojście tej czy innej partii do władzy, ale poważne zmiany w Europie, a może nawet na świecie.
Skala ogłupienia jest już tak duża, że coś musi się stać. To nie dzieje się bez powodu.

Powoli kurczą się rynki zbytu dla wielkich korporacji, trzeba wymyślić coś, aby to naprawić.

Być może nie będzie jakiejś wielkiej wojny, ale z pewnością stanie się coś, co odmieni nasze życie.

SA10

2013-02-04, 10:49
dziwne jest to że sprawa ciągnie się już prawie 3 rok i nic., 1,5 - 2 lata po zamachu info o znalezieniu pozostałości trotylu. Jakby chciano jak najpóźniej dojść do rozwiązania. Koniec końców z tego co kojarzę żadni archeolodzy tam nie pojechali, chyba wszyscy się bali wypadków samochodowych.

zaminowałem obejście, zamurowałem schody do piwnicy, postawiłem piwo i czekam ...

Jo

2013-02-04, 11:01
Boże, i gdzie ten koniec świata? Kiedy jest potrzebny to go nie ma. A media wciskają nam kit, że będzie...

damua

2013-02-04, 11:09
Widzę,że stworzyła się na sadisticu sekta pis.Dużo zdrowia wam życzę :gilotyna: