18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie działań seryjnego samobójcy

sejlor • 2013-02-04, 01:14
W filmie przedstawione zostaje 18 dziwnych przypadków samobójstw wraz z opisem wydarzeń tuż przed. Osoby na pierwszy rzut oka nie są szczególnie ze sobą powiązane :wisielec:

Avalansh

2013-02-04, 02:33
Teraz czekać aż autorowi filmiku popełnią samobójstwa. I tym co postawili piwo przy okazji tez.

Namiestnik

2013-02-04, 02:39
To wszystko jest tak straszne, że aż strach żeby to była prawda.

Ha...........ng

2013-02-04, 02:45
Ech k***a stary szkoda, ze tak późno to wrzuciłeś przez to mnie osób to obejrzy :/

mansonszatan

2013-02-04, 03:05
Do mnie już przyszffncdsjkfrhnfsvhiihibdsfucfhjsvhiceruhvrehj

PÅ...........un

2013-02-04, 03:16
Dopiero nasze wnuki poznają prawdę. I oby, bo wcześniej musielibyśmy pobawić się w wojnę.

panchamityle

2013-02-04, 03:20
Wszystko ładnie pięknie ale niestety takie filmiki ch*ja zmieniają! Może jakby Trwam było na multiplexie to by dotarły takie filmy do większej rzeszy ludzi, bo z ciekawości to włączali!

Loaloa

2013-02-04, 03:33
O żesz k***a, naprawdę się wzruszyłem. A ten "Adam Mickiewicz AD 2012" to stuprocentowy wyciskacz łez.

Dobrze, że jesteście tacy czujni. Z waszym intelektem i przenikliwością analiz Antoni Macierewicz z pewnością zburzy mur kłamstw, a winni zostaną przykładnie ukarani.

stery_srh

2013-02-04, 03:48
Punkt_G napisał/a:

Dopiero nasze wnuki poznają prawdę. I oby, bo wcześniej musielibyśmy pobawić się w wojnę.


Mało prawdopodobne, że ją poznają. O okolicznościach śmierci generała Władysława Sikorskiego dowiedzieliśmy się po latach? Nie, bo Anglicy utajnili na kolejne dziesięciolecia te informacje - widocznie pomimo upływu czasu, nadal mogłyby wywołać spory zamęt na arenie międzynarodowej.
Już prędzej wojna będzie, ale to też mało prawdopodobne, bo wraz z rozwojem techniki/technologii władza/służby bezpieczeństwa mają znacznie większe możliwości żeby utrzymać społeczeństwo w ryzach. Dlatego tak ciężko obecnie o to, żeby ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. Dużym orężem są tutaj media, dzięki nim społeczeństwo jest ogłupiane jakimiś tematami zastępczymi, nie rzadko też podawane są sprzeczne/błędne informacje (zdarzało się, że wyrwany fragment wypowiedzi jakiegoś polityka znaczył zupełnie co innego, niż jej pełna wersja). Do tego wszechobecna inwigilacja pod pretekstem naszego dobra (archiwizowanie rozmów telefonicznych/smsów, lokalizacji telefonów GSM i jeszcze wiele innych).
Zabawni są tacy ludzie jak Loaloa, którzy na starcie negują pewne rzeczy. Oczywiście nie można w tym wszystkim popadać w paranoję i trzeba zachować trzeźwość myślenia, dystans. Jednak osobiście za większych debili mam ludzi, którzy uważają, że wszystko jest takie proste i czarno-białe, często pomimo oczywistych przesłanek, że jest inaczej.

itachi666

2013-02-04, 04:14
Dlaczego, mimo swiadomości tych wszystkich przekrętów i gnoju w państwie, nic z tym nie robimy? Czy wszyscy mają uczucie bezsilności, i dlatego dalej jebią nas w dupe bo wiedzą że nie doczekają sie odezwu z naszej strony? Popatrzcie, ci na których popełnione te samobójstwa, to jakby nie patrzec jednostki, które jest łatwo wyeliminowac. Ale jeżeli ludzie zebrali by sie w wiekszą grupe, jakby jakaś większa częśc narodu powiedziała NIE temu wszystkiemu, to by im zabrakło masowych samobójców na nas wszystkich.

Shatter

2013-02-04, 04:21
Tak.Reptilianie przejmują władzę w polsce.

vass

2013-02-04, 04:49
Po następnych wyborach spodziewana jest następna fala samobójstw w PISie :)

Malinaa

2013-02-04, 05:05
Mocne k***a mocne .

Wercyngetoryks

2013-02-04, 05:32
Znowu te same żałosne teorie spiskowe ..... :facepalm: