18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpiszecie porozumienie albo będziecie martwi.

LucaBrasi • 2014-02-21, 15:54
"Albo poprzecie porozumienie, albo będziecie mieli stan wojenny, armię - wszyscy będziecie martwi"

Wk***iony Sikorski przekonuje upartego lidera ukraińskiej. Krótko i na temat :D





Ode mnie piwo ale poczekajmy na interpretacje tych słów przez Macierewicza ;)

wiewiurx

2014-02-21, 18:04
Ma Jaja jeden z niewielu takich ludzi nam potrzeba mówi otwarcie a nie lizać dupę jedni ruskim drudzy EU

Mathxz

2014-02-21, 18:14
ravenrr tak, dawaj sie w ciula robic cebulaku j***ny, bo brzoza przeciela w p*zdu caly samolot bo ja wiewiorki naostrzyly razem z dzieciolami

erg0

2014-02-21, 18:15
I ma rację. Człowiek który rozkazał zabić blisko setkę własnych obywateli dla utrzymania władzy nie będzie miał dużych oporów przed wybiciem kolejnej setki. Albo dwóch. Póki co armia ukraińska się do roboty nie wzięła, ale myślę, że jak Berkut spiernicza z Majdanu to dużo nie brakuje.

premium122

2014-02-21, 18:16
wiewiurx napisał/a:

Ma Jaja jeden z niewielu takich ludzi nam potrzeba mówi otwarcie a nie lizać dupę jedni ruskim drudzy EU



Noo jaja ma jak arbuzy.Prosze przeczytac opis filmu.Sikorski swoje slowa kieruje do lidera opozycji a nie do janukowicza.

Czyli zacheca protestujacych na majdanie aby sp***alali bo inaczej ich zabija.
Czyli nawet nie broni "interesu" UE tylko wspiera ruski.

A tak dodatkowo - najlepsi sa ci co pie**ola zeby sie polska nie mieszala.
W jalcie tez sie nikt nie mieszal w stanie wojennym tez zachod cicho siedzial zamiast sie za nami ujac i teraz my mamy tez jak cyniczne p*zdy siedziec z dziobem zamknietym a ruskie moga robic co chca?
No k***a i dlatego ten swiat tak wyglada...

go...........et

2014-02-21, 18:16
Z tej całej zgrai nierobów od Tuska, Radek Sikorski lekko się wyróżnia. Ma choć trochę jaj i w głowie więcej niż słomę.
A jak dzisiaj przed kamerą się wypowiadał widać po nim było, że diablo styrany był. Nie odpie**alał się przynajmniej.

fantastico

2014-02-21, 18:20
Te słowa Sikorskiego to ewidentny hołd dla poległych w zamachu smoleńskim!

So...........ar

2014-02-21, 18:23
santaxl napisał/a:

jaki k***a groźny, ciekawe, czy mówiłby to samo, jakby Polacy w końcu postanowili obalić ten żydowski rząd



Ja pie**ole jaki ciemnogród.

F-ICE

2014-02-21, 18:24
j***ć banderowców

Vesemirr

2014-02-21, 18:32
Ciekawe czy Petelickiemu powiedział to samo.

Meretrix

2014-02-21, 18:40
Sikorski jest spoko, jeden z niewielu ludzi w tym rządzie z jakimś wykształceniem.

da...........za

2014-02-21, 18:46
Dobry jest.

Amelinium

2014-02-21, 18:50
Co to za prawdz**ek ?

Muszu05

2014-02-21, 18:55
On Tak powiedział do lidera grupy opozycyjnej, czli tych co tam protestują a nie do prezydenta Ukrainy i rządu.

ozymandiusz

2014-02-21, 18:59
zacytuję pana Wałęsę:

"Nam się udało, bo mieliśmy jeden głos".

ukraińska "opozycja" to mieszanka organizacji, które dążą do władzy SIŁĄ. inaczej społeczeństwo ich nie poprze. każda organizacja chce czegoś innego. "jednoczy" je jedynie jedna rzecz. rozpie**alanie Majdanu. nic więcej.

Słowa Sikorskiego są jak najbardziej na miejscu. tak k***a. nie pomyliłem się. przestańcie niszczyć, robić zamieszki albo dostaniecie po dupie. bardzo proste i bardzo logiczne.

czy żaden z sadolowych speców od polityki nie zauważył, że na ukrainie mamy DEMOKRATYCZNE wybory? ludzie sami wybierają co chcą. większość chciała janukowycza, to jest. za rok byłyby kolejne DEMOKRATYCZNE wybory. Dlaczego więc nie poczekali do tych wyborów i w sposób pokojowy nie przejęli władzy. przecież cała ukraina niby chce zmiany, prawda?

Nie k***a. nie chce. opozycja w demokratycznych wyborach nie wygra. dlatego dochodzi do władzy siłą. jak zwykli przestępcy. dziwicie się, że takie słowa padają?

BRAWO SIKORSKI.



He...........eQ

2014-02-21, 19:01
Wszyscy tutaj krzyczycie, ale on tylko poinformował opozycję, że jak nie podejmą jakichś kroków to zaraz ich tam powybijają.