18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpiszecie porozumienie albo będziecie martwi.

LucaBrasi • 2014-02-21, 15:54
"Albo poprzecie porozumienie, albo będziecie mieli stan wojenny, armię - wszyscy będziecie martwi"

Wk***iony Sikorski przekonuje upartego lidera ukraińskiej. Krótko i na temat :D





Ode mnie piwo ale poczekajmy na interpretacje tych słów przez Macierewicza ;)

lewy84

2014-02-21, 19:07
Tylko czekać, aż media zrobią z tego aferę

troyl

2014-02-21, 19:10
Sikorski to chyba jeden z niewielu, jeśli nie jedyny polityk którego w obecnym rządzie szanuje i uważam, że lepszej osoby na stanowisko Ministra Spraw Zewnętrznych w tej chwili w Polsce nie ma.

shodek

2014-02-21, 19:12
troyl napisał/a:

Sikorski to chyba jeden z niewielu, jeśli nie jedyny polityk którego w obecnym rządzie szanuje i uważam, że lepszej osoby na stanowisko Ministra Spraw Zewnętrznych w tej chwili w Polsce nie ma.



też tak uważam..

mily1200

2014-02-21, 19:17
Jak dla mnie Sikorski jest jednym z bardziej inteligentnych i wykształconych polityków :{ . Nie wiem też skąd u was te podskoki i próbowanie zdeptania jego osoby. O samolot w smoleńsku? że go do polski nie sprowadził?- k***a na ch*j to raz, a dwa to chyba on wie lepiej jak się rozmowy układają i kiedy trzeba na coś przystać, by nie sp***olić i żeby Rosja kurka nie przykręciła. To tyle ode mnie. cd. filmu ma racje.

Ps. Ten co zamieścił film jak "ucieka", to chciałbym zadać pytanie. Kiedy? Czyżby kolejny łysy kretyn chodzący na mecze nie dla sportu, a dla bitki?

Ku...........66

2014-02-21, 19:19
Podobnie uważam, że to jeden z niewielu polityków znający się na rzeczy i nie pie**olący od rzeczy. Nie sprawia przy tym wrażenia złodzieja tylko kogoś kto naprawdę myśli trzeźwo a nie tylko o swojej dupie.

Quakeamber

2014-02-21, 19:21
Powiedzcie mnie no na ch*j w ogóle jakakolwiek reakcja tam z naszej strony, Polaków? Bezsens opowiadać się po jakiejś ze stron bez naszego wyraźnego interesu, brodzenie w gównie za darmo. Teraz popieranie jakiejkolwiek strony tam, w tym SYFIE, jest zwykłą głupotą.

voidinfinity

2014-02-21, 19:21
ozymandiusz napisał/a:


czy żaden z sadolowych speców od polityki nie zauważył, że na ukrainie mamy DEMOKRATYCZNE wybory?



Wujek adi też wygrał wybory demokratycznie jełopie :-P
Obozy śmierci działały w zgodzie z prawem III rzeszy.

---

BTW.

A widzę, że POwska część sadola bierze radzia w obronę :lol:

Was debile już nie stać na lepszych idoli? Współczuje głupoty.

Dymekx

2014-02-21, 19:27
Tymy te złodzieje walczyły o interesy Polski równie zajadle co o Ukrainę lu własne napychanie kieszeni to szwaby by do nas przyjeżdżał zbierać szparagi.

ph...........ks

2014-02-21, 19:29
Sikorski to najlepszy minister spraw zagraniczcznych w historii tego kraju. Jest obyty, zna etykietę, włada biegle kilkoma językami, jest bardzo dobrym dyplomatą. W porównaniu z koleżanką od "Hardcore negotiators" to jest jakies pięć klas wyżej. Z takim ministrem rozmawiają rządy innych krajów na poważnie a nie jak macierewicz z fotygą pojechali do stanów i nawet murzyni z nimi nie chcieli gadać. Taka prawda. Niestety - półgłówki którym nawbijali do łbów koledzy z osiedlowych ławek, że wszędzie żydostwo a do unii tylko dokładamy dalej biją pianę. Śmieszne jest to "żydostwo" i wasz pseudo nacjonalizm.

Libky

2014-02-21, 19:30
Prawicowe ramie przekazało właśnie, że nie akceptuje porozumienia i jeśli do jutra do 10:00 Janukowycz nie ustąpi wracają do walki. Cóż oni się słów Sikorskiego nie przestraszyli. To nie koniec...

ozymandiusz

2014-02-21, 19:32
@voidinfinity

jak możesz porównywać III rzeszę do ukrainy... ja pie**ole. co ja patrzę. ukraińskie władze wybrali sami ukraińcy. teraz przyszła grupka co chce robić rozpie**ol i niszczyć. nic dziwnego, że używają siły by to spacyfikować. bo jak inaczej?

widzę, że skoro ferie to nie musisz się uczyć do klasówki w gimnazjum. szkoda.

ulifont

2014-02-21, 19:34
największa racja to taka, aby się w to nie mieszać, jeśli weźmiemy stronę protestujących to wyjdzie, że wspieramy wojne domową, natomiast jesli cąłkowicie wesprzemy janukowycza to wyjdziemy na bezdusznych piesków wschodu. Najlepiej balansować i zmuszać do dialogu, tak się robi politykę. Przede wszystkim trzeba patrzeć na swój kraj, potem na Kozaków. A Radzio jakby nie patrzeć ma jaja, był w Afganistanie i trochę tam powojował, obecnie nie może zbytnio wyjść przed szereg bo taki kurs polityczny, trzeba balansować i lizać rowki zachodowi.

co do filmiku wrzuconego przez Bugini zachował powagę i klasę jakby nie patrzeć mimo natarcia groźnych odmóżdżonych maniaków Ozjasza Goldberga

Ob...........el

2014-02-21, 20:13
- Tak bardzo się mylisz. Tak bardzo...
- Mam nadzieję, że się mylę.

Śmierdzi mi tu jakimś spiskiem czy konspiracją.

606

2014-02-21, 20:25
Może i się powtarzam, ale: śmierć ukrainie i potomkom upa. Dla mnie ten kraj może k***a spłonąć do ziemi, są nieistotni i ch*j.


KingOfDarkness

2014-02-21, 20:43
ozymandiusz napisał/a:

@voidinfinity

jak możesz porównywać III rzeszę do ukrainy... ja pie**ole. co ja patrzę. ukraińskie władze wybrali sami ukraińcy. teraz przyszła grupka co chce robić rozpie**ol i niszczyć. nic dziwnego, że używają siły by to spacyfikować. bo jak inaczej?

widzę, że skoro ferie to nie musisz się uczyć do klasówki w gimnazjum. szkoda.



"Demokratyczni wyborcy" dostawali po 300hrywien za głos na Janukowicza. Płacono im to brali i głosowali ;) Takie to właśnie były DEMOKRATYCZNE wybory...