18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpiszecie porozumienie albo będziecie martwi.

LucaBrasi • 2014-02-21, 15:54
"Albo poprzecie porozumienie, albo będziecie mieli stan wojenny, armię - wszyscy będziecie martwi"

Wk***iony Sikorski przekonuje upartego lidera ukraińskiej. Krótko i na temat :D





Ode mnie piwo ale poczekajmy na interpretacje tych słów przez Macierewicza ;)

wojniz2

2014-02-21, 20:54
@up, ciekawe gdzie to przeczytałeś, bo na 100 nie byłeś świadkiem tej bzdury. Po co Janukowycz miałby płacić, skoro już przy poprzednich wyborach, gdzie najpierw wygrał z Wiktorem Juszczenko, ale stwierdzono, że sfałszowano wybory, a potem przegrał minimalnie wybory, miał poparcie prawie połowy Ukrainy. TAK. Janukowycza popiera połowa Ukrainy. Cała wschodnia, każdy kto jest przeciwko UE, każdy pro-Rosyjski mieszkaniec Ukrainy.

I tu jest problem. Opozycja nie mogła poczekać do wyborów, bo by po prostu je przegrała. Janukowycz jest jeden ze swoim poparciem, a opozycja jest podzielona. Janukowycz zapowiedział wybory, opozycji źle. Czego oni oczekują. Że ktoś zostanie namaszczony na prezydenta? To ma być demokracja? Przecież Janukowycz jest w 100% legalnie wybranym prezydentem. Po kolejnych wyborach będą organizować kolejne zamieszki? Bo co, bo przegrają? Kpina.


LukaRMC1

2014-02-21, 20:54
Polecam każdemu książkę Sikorskiego "Prochy świętych. Afganistan czas wojny". Jeżeli uważacie, że jest taki słaby to wtedy dowiecie się jak ten człowiek żył kiedy Wy lataliście między jajkami waszych ojców. Widziałem go kiedyś osobiście i jestem dumny z tego, że mam podpisaną jego książkę przez niego. Cenię go jako człowieka, w dupie mam jaką partię reprezentuje.

farenc

2014-02-21, 20:57
MahoRR9, mógł nawet każdemu co na niego zagłosuje pałe opie**olić, ch*j mnie to obchodzi. Jak są na tyle głupi i nie interesuje ich na kogo głosują, to ich problem. Jak sobie pościelili tak się wyśpią.

tomekwl3

2014-02-21, 21:05
Ojojoj jaki ból dupy o Sikorskiego - narzekającym na rząd przypomnę że był ministrem obrony w rządzie PiS (i nie, to nie kaczyński go wypie**olił ale sam odszedł bo miał dość antoniego). Prawda jest taka, że nie groził, ale ostrzegał co może zrobić Janukowycz i zapewne miał rację. Ludzie na wupe czepiają się że nt. Ukrainy tweetuje po angielsku - jest tam jako przedstawiciel UE i pisze do społeczności miedzynarodowej, więc nie ma do czego się IMO przyczepić. Śmieszą mnie ludzie wierzący w smoleński zamach - kto miałby interes w zabijaniu prezydenta który za kilka miesięcy i tak nie zostałby ponownie wybrany? Jest masa dowodów potwierdzających przedstawioną w raporcie millera historię. A co stoi za Antonim? Ludzie badający katastrofy budowlane w RPA! I ci wszechobecni żydzi. Na łeb co niektórym z Was się rzuciło...

swipe

2014-02-21, 21:12
Debile z pierwszej strony: on nikomu nie grozi.

croyna

2014-02-21, 21:26
a ja to widze tak:

Br...........ki

2014-02-21, 21:41
Tak i na bank mu się wymsknęła groźba w pobliżu kamer...




Ludzie oni nie są tacy głupi i prostolinijni, Sikorski dzięki takim akcjom buduje tylko swój wizerunek. Tak jak donald tusk nigdy nie wypowiadałby się negatywnie i prezydencie ukrainy, gdyby nie fakt że jego dni są już policzone

grzegzimierz

2014-02-21, 22:09
Taa jasne, wszędzie żydokomunistyczna masoneria. Nie po to wchodzę na sadistica, żeby czytać pierdoły pisane przez schizofreników. Weźcie swoje leki, później piszcie komentarze.

Forgesse

2014-02-21, 22:59
Sikorski jest akurat najodpowiedniejszym człowiekiem na swoim miejscu. A wy k***y, bez wiedzy, pie**olcie się.

Majesty

2014-02-22, 00:00
O proszę pierwszy raz ta polityczna degrengolada zaskoczyła mnie w jakiś pozytywny sposób. Radziu chyba coraz baczniej obserwuje Ławrowa i szybko się uczy :D

Mysz_Kamiki

2014-02-22, 00:30
k***a a takie nieświadome pospólstwo głosuje na takich ignorantów :) szkoda ludzi bo łykają wszystko co im się powie. Ale problem mają głównie Ci co na głosowaniu nawet nie byli :)

fdM

2014-02-22, 01:27
Najlepsze jak na tym filmiku z kibicami pyta "ciekawe czy w Afganistanie byli" :D
Co kogo obchodzi Afganistan ? Czy to nasza wojna ?

okioko

2014-02-22, 01:31
Pewnie zrobią "grubą kreskę" jak u nas. Komuchy dogadają się z opozycją i będzie lewactwo grabiło cały kraj, a prawicę zmarginalizują. Z wypowiedzi Sikorskiego wnioskuję, że o to mu chodzi.

rondżeremi

2014-02-22, 09:28
i już małpki podskakują "patryjoty zza klawiatur' bo oleju w czaszce zabraklo by ocenic co naprawde powiedzial i jaki byl kontekst wypowiedzi.

Tanczcie dalej chocholi taniec. Takie to czasy że najglupsi mają się za patriotów weźcie szabelki z klawiatur pokrzyczcie :lol: