18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpiszecie porozumienie albo będziecie martwi.

LucaBrasi • 2014-02-21, 15:54
"Albo poprzecie porozumienie, albo będziecie mieli stan wojenny, armię - wszyscy będziecie martwi"

Wk***iony Sikorski przekonuje upartego lidera ukraińskiej. Krótko i na temat :D





Ode mnie piwo ale poczekajmy na interpretacje tych słów przez Macierewicza ;)

adam_małysz_bejbe

2014-02-22, 10:10
To przesłanie dla nas wszystkich albo robicie tak jak my chcemy albo was zajebiemy. Myślę, że wkrótce trzeba będzie zacząć przygotowywać plan w razie by co, kiedy i do nas zaczną nak***iać organy ścigania, psia j***na mać. W końcu każdy z nas jest potencjalnym terrorystą, kryminalistą etc.
Co do sikora to zapomniał wspomnieć jeszcze, że jeżeli nie przerwą protestów to nie tylko zginą, ale też przyczynią się do zwycięstwa terrorystów (w końcu to half polysz half amerykanyn).

Blizzard93

2014-02-22, 19:42
Myślę że powinniśmy się ugadać ze stroną, która wygra wojnę na Majdanie. W ten sposób po wszystkim można mieć sojusznika w Ukraińcach. Nie ma co się wpie**alać za free w gówno i wspierać ludzi którzy uważają że wschodnia część Polski powinna być ukraińska. Mogli poczekać rok do wyborów, ale woleli rozpie**olić pół Kijowa, a teraz płaczą że dostają po dupie...
Myślę że Radzio ma łeb na karku (idiota raczej by Oksfordu nie skończył) i widzi że z tej rewolucji ch*ja będzie ;) Nie czaje czym się oburzacie pieniacze.

Ciekaw jestem jak wykształcona jest część osób hejtujących Radzia ;)