18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity przez policjantów ?

itachi666 • 2013-07-02, 00:03
Pytanie brzmi: kto mówi prawdę? Policja, czy poszkodowany?
Nie chcę brać strony, ale dla mnie jest to oczywiste. Obejrzyjcie i wy.



Nie nagrywałem tego filmu, znalezione na yt: watch?v=bvxxQ_LrDI0

VonHaiPaue

2013-07-02, 00:16
itachi666 napisał/a:


Nie nagrywałem tego filmu, znalezione na yt: watch?v=bvxxQ_LrDI0



To dużo zmienia bo chciałem pogratulować tego zaistego nagrania telewizora :-)

itachi666

2013-07-02, 00:22
@up wiedziałem że ktoś taki się znajdzie. Niestety, zabezpieczyłem się :-D

kurabezkosci

2013-07-02, 00:27
debile z @up w natarciu ... to nie przejdzie

St...........on

2013-07-02, 01:20
Nie pozostaje nic innego jak wyłapać tych sk***ysynów pojedyńczo , wywieźć do lasu i napie**olić pałą przez łeb... oczywiśćie po pracy kiedy wrócą ze służby do domu...
Nic prostrzego... widziałem taką akcję .... złapali ch*ja w klatce schodowej wieczorem (wykręcili żarówki)
, wlazł do klatki i jeden wszedł za nim a drugi wyszedł z piwnicy , momentalnie płócienny worek na łeb od tylca i pałą 3 razy w łeb zarobił zanim upadł i zaczął się drzeć : ratunku biją mnie! (dodam że kumpla w ten sam sposób załatwił co ten pies w reportażu) chłopaki momentalnie się ulotnili , a pies do dzisiaj wracając z pracy wieczorem wchodzi do klatki ostrożnie z latarką w ręku... Puenta jest jedna : jeżeli zostałeś ukarany (pobity) za to czego nie zrobiłeś , masz prawo do zemsty...

A pies to zwykly człowiek zwłaszcza po służbie


P.S nie jestem z generacji JP 100% , poprostu rozróżniam pomiędzy psem a policjantem , niestety tych drugich w dzisiejszych czasach jest już coraz mniej...

IwanMT

2013-07-02, 01:27
Sk***ysyny i tyle.

socjalmmv

2013-07-02, 02:27
Niestety takich przypadków jest tysiące, tylko po prostu niektóre sią nagłaśniane. Państwo w państwie, prokurator i sędzia zawsze staną w ich obronie, dlatego nie ma sensu się z nimi procesować dopóki nie ma się na to zbitych dowodów. Tak jak alexandrus napisał nie jestem jpkiem ale prawda jest taka że wiekszość osób pracujących w policji za młodych lat sami byli napie**alani, odpychani przez kolegów czy też trudne dzieciństwo, dlatego muszą się teraz wyżywać na innych. j***ć psy, nie policje, pamiętać.

itachi666

2013-07-02, 02:41
Ok dodam jeszcze link do artykułu na stronie TVP, posta edytować już nie mogę:
http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/pod-paragrafem/kontrowersyjne-wydarzenia-na-komisariacie/11627762#.UdHXCB6BhMA.facebook

Cytat:

Mężczyzna był agresywny, policjanci musieli użyć środków przymusu bezpośredniego, zniszczył pomieszczenie. Policja zawiadomiła prokuraturę, a mężczyzna usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał za czynną napaść na funkcjonariuszy, za zniszczenie mienia i za czynny opór - dodaje Paweł Petrykowski.



pogrubiony fragment po prostu zmiótł mnie z krzesła. Widać że kolesia okładali pałkami (podłużne czerwone ślady na jego udzie), i jeszcze on za to beknie. Co jest k***a? Najgorsze że mieszkam w okolicy, i zadaje sobie pytanie: co jak mi się taki pies służbista trafi ?

Cytat:

j***ć psy, nie policje, pamiętać.

Bardzo mądre słowa, tyle dobrze że mi się jeszcze żaden PIES nie trafił. Słyszę o nich tylko z opowieści, artykułów itd, a mam świadomość tego że tylko niektóre z takich akcji są głośniej komentowane przez media. PANIE PREMIEŻE JAG RZYĆ?

Shymeq

2013-07-02, 07:15
Mam taki sam telewizor. Piwo leci :D

tribal216

2013-07-02, 08:40
nawet jeśli byłby agresywny (a pewnie nie był) to środkiem bezpośrednim jest też gaz w ryj i jest spokój, a nie katowanie gościa, który bronił laske. katować to można pedofili, gwałcicieli itp. i jeszcze k***a zarzuty.....no ja pie**ole......

Bzzykacz

2013-07-02, 08:50
JP na 100%
j***ć psy
chwdp policji muwie NIE j***ć ich

MCMerci

2013-07-02, 09:00
Następny JP-ekacz....
Powinni napie**alać pałami każdego z zezwoleniem władzy, z "władzą" włącznie.
Policyjny wpie**ol dla wszystkich złodziei i lansiarskich lalusiów z firmowymi bluzami. Kiedyś tak cały czas policja załatwiała problemy i był spokój, a teraz w więzieniach jeden z drugim nie dość ze ukradł, zgwałcił i jest odprowadzany do celi delikatnie i żyje jak lord, to jeszcze skargi j***ny wypisuje...

bczapel

2013-07-02, 09:10
W dresie do klubu? Pan Waliczek miał piękny garnitur na tej imprezie. Selekcja na wejściu była ale przeoczyli.

JądroChaosu

2013-07-02, 09:18
Oberwał za twarzowe - zdarza się. Mógł się nie rzucać to pewnie by wrócił szczęśliwie do domku...
Nieraz widziałem akcję jak naj***ny cwaniak w towarzystwie kumpli czuje się silny i szuka zaczepki u policji a potem skamle że on nie chciał i przeprasza...
Nie, nie jestem policjantem ale pracowałem za barem.

donwasyle

2013-07-02, 09:20
itachi666 napisał/a:

@up wiedziałem że ktoś taki się znajdzie. Niestety, zabezpieczyłem się :-D



Siedzisz w prezerwatywie od rana?