18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity przez policjantów ?

itachi666 • 2013-07-02, 00:03
Pytanie brzmi: kto mówi prawdę? Policja, czy poszkodowany?
Nie chcę brać strony, ale dla mnie jest to oczywiste. Obejrzyjcie i wy.



Nie nagrywałem tego filmu, znalezione na yt: watch?v=bvxxQ_LrDI0

Gienek2

2013-07-02, 12:16
alexandrus= stefan zapomniał , że jest w internecie

tranzystor

2013-07-02, 12:40
Jak widzę kolejnego łysego świniaka udającego bardzo pokrzywdzonego, to mnie nosi. Dlaczego ja nigdy nie dostałem wpie**ol od Policji mimo, że bywałem na wielu imprezach, w różnym stanie i czasami po pijaku urządzałem sobie z nimi głupie dyskusje, za które teraz mi jest trochę wstyd. Poprostu frajer przyfurczał za mocno i teraz szuka poparcia u przytępawego pokolenia "JP".

Sotev

2013-07-02, 13:16
Ja pie**ole...

Koncówka - Fakty - Anna Tusk - i wy jej wierzycie?

Mantuanuliupu

2013-07-02, 14:04
Odbywa się rozprawa w sądzie. Facet jest oskarżony o zamordowanie teściowej. Sędzia pyta co oskarżony ma na obronę. - Wysoki Sądzie, jestem niewinny. To było tak: Siedziałem sobie w kuchni i obierałem banana, gdy w pewnym momencie wyślizgnęła mi się z ręki skórka, a potem wypadł mi nóż i właśnie wtedy do kuchni weszła teściowa i poślizgnęła się na skórce, i upadła na nóż... .... i tak siedem razy Wysoki Sądzie.

Sigonek

2013-07-02, 14:20
Sprawiedliwośći w tym kraju nie ma. Paragrafy slużą policji jako tarcza do osłaniania się przed ewentualnym oburzeniem społeczeństwa. Na codzień przepisy są nieugięte: mandaty za piwko w plenerze, za przejście na czerwonym świetle mimo, że nic nie jedzie itp. Jednakże za zamkniętymi drzwiami komisariatu prawo przestaje obowiązywać. Oczywiście ma to swoją przyczynę w "kolesiostwie" całego systemu sprawiedliwości, gdzie wszyscy kryją siebie nawzajem. Zwykły szaraczek może jedynie podkulić kitę i przyjąć na d*pę grad pał.

Seboolek

2013-07-02, 14:42
Chcesz komuś wpie**olić i nic za to nie mieć? wstap do policji! Dostaniesz tonfe i pistolet! Bedziesz mógł jak super bohater napie**alać złoczynców albo zwykłych ludzi! Wybór nalezy do Ciebie! Wk***ił Cię ktoś? Wyjeb mu strzała, złam nos a potem złóż raport w którym ofiara jest agresorem. Wystarczy się zgłoscić i bum! już zostaniesz przyjęty.

Wazzuper

2013-07-02, 15:06
Obejrzyjcie sobie serial Pitbull, to zrozumiecie ;)

joystik1337

2013-07-02, 15:18
Polska policja to banda pie**olonych tchórzy. Do grupki dresów nie podejdą, jak drą ryja w nocy na blokowisku, a jednego człowieka potrafią załatwić w ten sposób. Druga sprawa, większość to niedoj***ne ciamajdy - nagranie Wardęgi uciekającego z butelką po browarze już chyba większość z was widziało ( powinni go gonić ? Nie wiem, ale prawo to prawo ). Po trzecie, poziom inteligencji niektórych funkcjonariuszy jest niższy od niektórych "kiboli", których jakiś użyszkodnik na filmiku WKS'u nazwał tępymi pałami ( choć jak ktoś słusznie zauważył, wcale nie muszą być tępi).

Chcę, żeby zadbali o moje bezpieczeństwo - mają mnie w dupie. Obronie się sam - prawdopodobnie dostane wyrok za przekroczenie granicy obrony koniecznej. pie**olę to.

a12b

2013-07-02, 15:18
nic nowego, system jest sk***iały i gnębi ludzi jak tylko może. A sługusami tego systemu są policjanci, którzy nie w imię Ojczyzny (co przysięgali), a w imię rządu, podwyżki, wyrobionych limitów i przepisów są w stanie katować ludzi, aby mieć z tego tylko profity. Nie mówię, że wszyscy, ale kto miał styczność ten wie jak jest.

kemcia

2013-07-02, 15:25
Oj tam Oj tam.
Spadł ze schodów...
15 razy

nemekezuki

2013-07-02, 15:26
W strzelińskiej policji sami bochaterowie w maju jeden z funkcjonariuszy chciał iść na solo z jednym z "gapiów" ;D
[video]
[/video]

Szczam_na_Zakrystii

2013-07-02, 16:50
DeX3r napisał/a:



Czy tak ciężko się nauczyć, że znaki interpunkcyjne stawia się PO słowie PRZED spacją??? Średnio rozgarnięty gimbus z dysortografią i dysleksją jest w stanie się tego nauczyć. Nic tak nie wk***ia z rana jak długi post napisany w ten sposób.



Ja pie**olę :facepalm: A mnie wk***iają właśnie takie osobniki które nic nie wnoszą do tematu ale dopie**olą się do przecinka albo kropki!

Gówniarzu chciałbym zobaczyć twoje oceny z języka polskiego! Wtedy byśmy się mogli pośmiać.
W szkole nie idzie to się w internecie gnój musi dowartościować. :facepalm:

tranzystor

2013-07-02, 16:52
nemekezuki napisał/a:

W strzelińskiej policji sami bochaterowie w maju jeden z funkcjonariuszy chciał iść na solo z jednym z "gapiów" ;D



Największym frajerem był ten cieć, który próbował kozaczyć przed nagrywającym kolegą, a zrobił z siebie totalnego prostaka. Dostałby w ryj, to by płakał jak mała dziewczynka. Tacy zawsze mocni w grupie i przed kamerami.

Cripp

2013-07-02, 17:13
Strzelin. Moje miasto. Takie piękne.