18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity przez policjantów ?

itachi666 • 2013-07-02, 00:03
Pytanie brzmi: kto mówi prawdę? Policja, czy poszkodowany?
Nie chcę brać strony, ale dla mnie jest to oczywiste. Obejrzyjcie i wy.



Nie nagrywałem tego filmu, znalezione na yt: watch?v=bvxxQ_LrDI0

teken

2013-07-02, 09:30
Nawet jeśli coś zrobił, to co "środkiem przymusu bezpośredniego" jest obijanie po mordzie ? Poza tym zatrzymali go bezpodstawnie ;p

Vandahl

2013-07-02, 09:47
Jak by nie szczekał to by go psy nie pogryzły.

Patrysio

2013-07-02, 10:21
a mógł zostać w domu...

DeX3r

2013-07-02, 10:26
alexandrus napisał/a:

Nie pozostaje nic innego jak wyłapać tych sk***ysynów pojedyńczo , wywieźć do lasu i napie**olić pałą przez łeb... oczywiśćie po pracy kiedy wrócą ze służby do domu...
Nic prostrzego... widziałem taką akcję .... złapali ch*ja w klatce schodowej wieczorem (wykręcili żarówki)
, wlazł do klatki i jeden wszedł za nim a drugi wyszedł z piwnicy , momentalnie płócienny worek na łeb od tylca i pałą 3 razy w łeb zarobił zanim upadł i zaczął się drzeć : ratunku biją mnie! (dodam że kumpla w ten sam sposób załatwił co ten pies w reportażu) chłopaki momentalnie się ulotnili , a pies do dzisiaj wracając z pracy wieczorem wchodzi do klatki ostrożnie z latarką w ręku... Puenta jest jedna : jeżeli zostałeś ukarany (pobity) za to czego nie zrobiłeś , masz prawo do zemsty...

A pies to zwykly człowiek zwłaszcza po służbie


P.S nie jestem z generacji JP 100% , poprostu rozróżniam pomiędzy psem a policjantem , niestety tych drugich w dzisiejszych czasach jest już coraz mniej...



Czy tak ciężko się nauczyć, że znaki interpunkcyjne stawia się PO słowie PRZED spacją??? Średnio rozgarnięty gimbus z dysortografią i dysleksją jest w stanie się tego nauczyć. Nic tak nie wk***ia z rana jak długi post napisany w ten sposób.

Mojoo

2013-07-02, 10:33
ja pie**ole, że ch*jocjańci sobie nie mogą poradzić z agresywnym człowiekiem k***a. Jeśli ktoś jest agresywny razisz paralizatorem, zakładasz kajdanki, wkładasz do celi i tyle. Nawet jeśli był agresywny, to tak dać się ponieść, to trzeba być frajerem. Więc tłumaczenie kolesia z wojewódzkiej jest idiotyczne.

Ci frajerzy nie wiedzą jak postępować z agresywnymi ludźmi? przecież to k***a ich praca jest

Davidzior

2013-07-02, 10:38
DeX3r napisał/a:

Czy tak ciężko się nauczyć, że znaki interpunkcyjne stawia się PO słowie PRZED spacją??? Średnio rozgarnięty gimbus z dysortografią i dysleksją jest w stanie się tego nauczyć. Nic tak nie wk***ia z rana jak długi post napisany w ten sposób.



Już nie miałeś się do czego doj***ć :roll:

uber_kox

2013-07-02, 10:39
Mojoo napisał/a:

(...)Jeśli ktoś jest agresywny razisz paralizatorem(...)



za dużo filmów zza oceanu się naoglądałeś. Jak żyję nie widziałem psa z paralizatorem!

myha

2013-07-02, 10:41
najgorsze jest to że i tak h*ja się zrobi dla takiego policjanta. Nie ma nawet sensu zazwyczaj próbować bo zamiast dla psa to jeszcze ty dostaniesz zawiasy tak jak w tym przypadku. Sędziowie, prokuratorzy, adwokaci i policjanci. Wszystko koligacje rodzinne i znajomości swojego przecież nie skażą.
To przykre ale jedyną obroną przed nimi jest to co napisał alexandrus.
U mnie w mieście była tak jedna policjantka straszna suka, po przejażdżce do lasu trochę się jej poprawiło. :P

oozyxak0o

2013-07-02, 10:43
A politycy dalej wydają pieniądze z naszych podatków na bzdety...

22...........22

2013-07-02, 10:49
"Nie pozostaje nic innego jak wyłapać tych sk***ysynów pojedyńczo , wywieźć do lasu i napie**olić pałą przez łeb... oczywiśćie po pracy kiedy wrócą ze służby do domu...
Nic prostrzego... widziałem taką akcję .... złapali ch*ja w klatce schodowej wieczorem (wykręcili żarówki)
, wlazł do klatki i jeden wszedł za nim a drugi wyszedł z piwnicy , momentalnie płócienny worek na łeb od tylca i pałą 3 razy w łeb zarobił zanim upadł i zaczął się drzeć : ratunku biją mnie! (dodam że kumpla w ten sam sposób załatwił co ten pies w reportażu) chłopaki momentalnie się ulotnili , a pies do dzisiaj wracając z pracy wieczorem wchodzi do klatki ostrożnie z latarką w ręku... Puenta jest jedna : jeżeli zostałeś ukarany (pobity) za to czego nie zrobiłeś , masz prawo do zemsty...

A pies to zwykly człowiek zwłaszcza po służbie


P.S nie jestem z generacji JP 100% , poprostu rozróżniam pomiędzy psem a policjantem , niestety tych drugich w dzisiejszych czasach jest już coraz mniej... "Dobrze prawisz tylko POJEDYNCZO,a nie "POJEDYŃCZO"

DeX3r

2013-07-02, 10:50
Davidzior napisał/a:



Już nie miałeś się do czego doj***ć :roll:



Często to widzę na sadolu, a nawet za często. Starałem się nie zwracać uwagi ale im dłużej na to patrzę, tym gorzej wk***ia. :-/

zakapior

2013-07-02, 10:56
Końcówka zbiła mnie z tropu "Fakty - Anna Tusk"
I jak tu teraz k***a uwierzyć

kawkaman

2013-07-02, 11:00
siłaki w klubach tak nie spuszczają wpie**ol jak te k***y. Jak to kolega z głownego komentarza napisał, te k***y trzeba piętnować.

seba1981g

2013-07-02, 11:16
TV przedstawiła wydarzenia ze strony poszkodowanego, na podstawie tego możemy myśleć że jest ofiarą. Jednakże poszkodowany nie wygląda na grzecznego faceta, któy poszedł do eleganckiego lokalu na drinka. Nie oceniam ani jego ani policji, oceniam wydarzenie. Policja przyjechala na wezwanie, na miejscu zobaczyła "łysego w dresach" który uczestniczył w burdzie/kłotni, każdy człowiek kieruje sie stereotypami, więc takich policja zgarnie najszybciej. Pytanie jaką przeszłość ma pobity, jeśli kartoteke ma pelną to z takimi krótko i rzeczowo! a jeśli ma czystą i został bezpodstawnie pobity to wtedy zrobić "porządek" w policji...

ddss

2013-07-02, 11:22
Bo prawda jest taka moje drogie dzieci
że ci zwykli policjanci to zwykłe śmieci


Od dawna te zasrane głąby powinni stosować regorystyczne psycho testy
wiecie że większość policjantuw i SM to ludzie którzy byli w dzieciństwie słąbi albo bici i poniżani
przez innych , tak tak chcą sobie ku*asy nadrabiać mundurem sk***ysyny
i wyładowywać agrecje za nieudane dzieciństwo.