18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pobity przez policjantów ?

itachi666 • 2013-07-02, 00:03
Pytanie brzmi: kto mówi prawdę? Policja, czy poszkodowany?
Nie chcę brać strony, ale dla mnie jest to oczywiste. Obejrzyjcie i wy.



Nie nagrywałem tego filmu, znalezione na yt: watch?v=bvxxQ_LrDI0

mlecz1323

2013-07-02, 17:32
iii ta sama bajka co u mnie! aczkolwiek nie dostałem tak mocno wpie**ol, fakt mialem pare siniaków na twarzy, do obicia ryja dostałem również bonus w wysokości kary pozbawienia wolności (za naruszenie nietykalności i używanie słów obelżywych)..... fakt, święty nie byłem bo brudasów nawyzywałem ale nie uderzyłem.... z k***ami nie wygrasz!

franekskarpeta

2013-07-02, 23:28
Nie bronie gości z filmu, żadnego, jak zawsze przywale się do komentarzy, każdy z was jest pokrzywdzony przez służby, a zastanowiliście się dlaczego? Może dlatego ze najczęściej fukcjuszy niezależnie jakiej formacji jest dwóch a musza rozganiac grupy 5+? Może zareagowaliście na interwencje agresywnie, a takich się pacyfikuje dla własnego bezpieczeństwa? Co do grup dresów to policjanci nie wychodzą we dwóch bo czekają na wsparcie i wtedy na dwa, trzy wozy pacyfikują grupę

St...........on

2014-02-26, 17:03
DeX3r napisał/a:



Czy tak ciężko się nauczyć, że znaki interpunkcyjne stawia się PO słowie PRZED spacją??? Średnio rozgarnięty gimbus z dysortografią i dysleksją jest w stanie się tego nauczyć. Nic tak nie wk***ia z rana jak długi post napisany w ten sposób.



Przepraszam tatusiu, już nie będę... :)

A tak poważnie to sorry, ale pochodzę z generacji kiedy w szkołach nie było jeszcze przedmiotu zwanego informatyką no i na bierząco się uczę. Ale dzięki, że zwróciłeś mi uwagę na to. Serwus!