18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PO sięga szczytów

solton021987 • 2012-11-20, 16:07
przez chwile łżącego dziada zatkało 8-)

nie wieże że on w to wieży :idzwch*j:

irish

2012-11-20, 22:33
W Belgii chciano zbudować łuk triumfalny. Na całą inwestycję zorganizowano przetarg. Przed komisję weryfikacyjną zgłosiły się 3 firmy: turecka, niemiecka i polska. Turek staje przed komisją i mówi:

- Wybudujemy wam łuk triumfalny za milion Euro; taniej na pewno nie znajdziecie, najlepsza cena na rynku.
Członkowie komisji pokiwali twierdząco głową i poprosili przedstawiciela niemieckiej firmy. On im na to:

- My zbudujemy wam łuk triumfalny za 2 miliony Euro; sprawnie, szybko, niemiecka solidność i gwarancja terminu.
Przed oblicze komisji staje Polak i mówi:

- My zrobimy wam łuk triumfalny za 3 miliony Euro.
Na to Komisja z uśmiechem i pewnym niedowierzaniem:

- Proszę Pana, oferta jest strasznie wygórowana. Czy może nam Pan wytłumaczyć dlaczego miałoby to tak dużo kosztować?

- To proste: milion euro dla was, milion euro dla mnie, milion dla turka - bo ktoś ten łuk musi wybudować

DjKloPS

2012-11-20, 22:51
no powiem szczerze że nie jestem zwolennikiem (przeciwnikiem też zbytnio nie) obwiniania za wszystko platformową koalicję, no ale teraz to mnie zamurowało. W co on wierzy ? 0o

di...........os

2012-11-20, 23:11
hiitman napisał/a:



Nawet nie idzie tego skomentować...



Vat, akcyza i opłata paliwowa, jest mniej więcej cały czas na stałym poziomie. Wzrost cen paliw więc związany jest ze wzrostem ceny ropy, nie podatków.


Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


a co idzie dobrze?



Nie wybiegaj: wzrost ceny benzyny jest winą PO, a spadek ceny nie ma z rządzącymi nic wspólnego. Nie było moją intencją przypisywanie zasług PO, a jedynie wykazanie, że daleko ci od stwierdzania faktów - te modyfikujesz na własny użytek; później jeszcze dajesz wykłady o TVNowskiej manipulacji i lemingach i w ogóle...

ostatni

2012-11-20, 23:29
dionizodoros napisał/a:

Vat, akcyza i opłata paliwowa, jest mniej więcej cały czas na stałym poziomie. Wzrost cen paliw więc związany jest ze wzrostem ceny ropy, nie podatków.




wszystkie te podatki były podniesione za donalda, ponad to rządowi zależy na jak najwyższych cenach (na które ma wpływ jako główny akcjonariusz orlenu itp.) w hurcie i detalu, bo od nich są naliczane te daniny, a z czegoś trzeba spłacać deficyt budżetowy, który tusk zwiększył 3krotnie, teraz zadaj sobie pytanie czy kłamiesz czy jesteś ogłupiony...


dionizodoros napisał/a:

wzrost ceny benzyny jest winą PO




nie podwyżki podatków i wysokie marże rafinerii w których państwo ma pakiety większościowe udziałów to nie wina PO


dionizodoros napisał/a:

a spadek ceny nie ma z rządzącymi nic wspólnego



o jakich ty spadkach piszesz? :wtf:


dionizodoros napisał/a:

a jedynie wykazanie, że daleko ci od stwierdzania faktów



nic nie wykazałeś tylko powtórzyłeś garść bzdur z Tusk Vision Network

Onyxx

2012-11-20, 23:44
Jak nazywa się ten program?

mgoboe91

2012-11-21, 00:25
mam wrazenie ze cały sadol jest pro Pisowski.....;/ czyzby mohery tu sie logowaly?

tigerqaz

2012-11-21, 00:32
kaelem napisał/a:

1:07 - tatuś Madzi?? :]



I k***a przez Twój komentarz musiałem oglądać jeszcze raz :megalol:

hiitman napisał/a:



Nawet nie idzie tego skomentować...



Idzie to skomentować:
Znając zachłanność naszych polityków jeździlibyśmy za darmo...
Widać że cena jednak nie zależy od nich. :D

dth

2012-11-21, 00:47
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

wszystkie te podatki były podniesione za donalda, ponad to rządowi zależy na jak najwyższych cenach (na które ma wpływ jako główny akcjonariusz orlenu itp.) w hurcie i detalu, bo od nich są naliczane te daniny, a z czegoś trzeba spłacać deficyt budżetowy, który tusk zwiększył 3krotnie, teraz zadaj sobie pytanie czy kłamiesz czy jesteś ogłupiony...


a jak to się ma do:
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

jestem za platformą


torro

2012-11-21, 00:53
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Poza tym, co to k***a za argument, że trzeba być ekspertem, żeby się wypowiadać. Muszę być ekonomistą, żeby stwierdzić, że za Jarka wacha byla po 4,50 a chleb po 1,5 a dzisiaj wszystko zdrożało o 1,5 pln.


Słuszna logika. Jeszcze lepiej było za rządów Leszka Millera i SLD (2001-2004), bo wtedy benzyna była po 3,20. Za jarka zdrożała o 1,30..... ;-)

Neuromancer_PL

2012-11-21, 01:01
Narodowy tak drogo wyszedł, bo zabudowano w nim wodospad którego na początku nie uwzględniono w kosztach.

di...........os

2012-11-21, 01:19
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


wszystkie te podatki były podniesione za donalda, ponad to rządowi zależy na jak najwyższych cenach (na które ma wpływ jako główny akcjonariusz orlenu itp.) w hurcie i detalu, bo od nich są naliczane te daniny, a z czegoś trzeba spłacać deficyt budżetowy, który tusk zwiększył 3krotnie, teraz zadaj sobie pytanie czy kłamiesz czy jesteś ogłupiony...



Hehe! Myślisz, że rządowi zależy na milionach (czystych zysków) z Orlenu, gdy do dyspozycji mają miliardy? Gdzieś się sens po drodze zgubił... Ale co tam, nie :) ?



Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


nie podwyżki podatków i wysokie marże rafinerii w których państwo ma pakiety większościowe udziałów to nie wina PO



Czemu niby "nie podwyżki" mają być czyjąkolwiek bądź winą?

Poza tym: rafinerii nie kontroluje rząd, impotencie intelektualny.



Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


o jakich ty spadkach piszesz? :wtf:



Jeszcze raz napiszę: trzy tygodnie temu benzyna kosztowała 5,99 zł za litr. Teraz kosztuje 5,50 zł za litr. Gdy wreszcie dorobisz się lat, które pozwolą ci na zrobienie prawka, w efekcie prowadzenie pojazdów spalinowych, na takie szczegóły zaczniesz zwracać uwagę.


Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


nic nie wykazałeś tylko powtórzyłeś garść bzdur z Tusk Vision Network



Co konkretnie ci powtórzyłem z twej (z twej) telewizyji?

skurvell

2012-11-21, 01:25
Bieda, bieda ale debile pie**olący na Tuska i jego świtę na internet mają.
ch*ja się znacie. Żaden z Was nie wziął pod uwagę, że stadiony w zachodnich krajach były budowane wcześniej - w czasach gdy koszta były niższe.
Ten długowłosy brudas wie tyle o ekonomii co o higienie. Ładnie składa zdania, bez tremy ale za grosz w tym prawdy co mówi... Może dlatego, że cały program układa sobie w głowie co ma powiedzieć a jak już mu dadzą mikrofon to jednym tchem powie te wyświechtane zdanie.

Na koniec jeszcze. Żal jest sadola za to, że tyle niedorozwój się w nim udziela którzy wchłaniają to co im podadzą w internecie czy telewizji jeżeli tylko nie ma związku z TVN'em czy Ryżym.
Przynajmniej dzięki takim jak Wy mamy tanią siłę roboczą.

Pozdrawiam siebie, lewaków, Urbana i Tuska.

ostatni

2012-11-21, 02:15
skurvell napisał/a:

Hehe! Myślisz, że rządowi zależy na milionach (czystych zysków) z Orlenu, gdy do dyspozycji mają miliardy? Gdzieś się sens po drodze zgubił... Ale co tam, nie ?




milionach, orlen jest jedną z najbardziej dochodowych firm w kraju, tylko kghm może się z nim rownać


dionizodoros napisał/a:

Czemu niby "nie podwyżki" mają być czyjąkolwiek bądź winą?



narobienie długów i osłabienie w ten sposób wartości złotego to czysty zbieg okoliczności


dionizodoros napisał/a:

Poza tym: rafinerii nie kontroluje rząd, impotencie intelektualny.



sprawdź kto ma najwięcej akcji w orlenie czy lotosie, a co do impotencji to na pewno nie dotyczy ona ciebie, przynajmniej jak grodzkie cię jedzie w dupę


dionizodoros napisał/a:

Jeszcze raz napiszę: trzy tygodnie temu benzyna kosztowała 5,99 zł za litr. Teraz kosztuje 5,50 zł za litr.




no i co z tego jak za tydzień będzie kosztować 6,50?


dionizodoros napisał/a:

Gdy wreszcie dorobisz się lat, które pozwolą ci na zrobienie prawka, w efekcie prowadzenie pojazdów spalinowych, na takie szczegóły zaczniesz zwracać uwagę.




prawko mam od 2007 roku, za furami takimi jak moja możesz się tylko oglądać, ale to już zawdzięczam otwartemu umysłowi i edukacji, a nie karłowatemu móżdżkowi wypchanego papką dla lemingów

damua

2012-11-21, 11:00
Jak wy się możecie tym tak ekscytować, jakiś obleśny brud chciał błysnąć i pocisnąć rudzielca...

skurvell

2012-11-21, 11:26
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




milionach, orlen jest jedną z najbardziej dochodowych firm w kraju, tylko kghm może się z nim rownać






Dlaczego cytujesz coś czego nie napisałem miernoto?