18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Płaszcz ss

Ivo • 2013-12-12, 15:04
Przegladając allegro natknąłem się na - http://allegro.pl/plaszcz-skora-ofic-ss-gestapo-niesamowity-unikat-i3772889026.html. Płaszcz SS z oryg. pieczeciami z kl mauthausen, kl auschwitz i kl dachau a takze z wszyta wizytówka j.mengele.
Pejsy z allegro, oczywiście nic nie robią w kierunku usunięcia takich aukcji, lub oddaniu sprawy.

Ludzka głupota nigdy nie przestanie zadziwiać. Wrzucam zdjęcia na wypadek usunięcia aukcji.




więcej w komciach


Cena płaszczu : 2025zł
Ktoś dorzuci się na opał do kominka ?

MiśUszatek

2013-12-12, 20:32
Opis nie daje do myślenia? Śmierdzi fałszywką na kilometr, nie twierdzę, że jest nią na sto procent, ale nie takie wałki szły. Jeśli ludzie są w stanie specjalnie bić monet, tworzyć hybrydy odznaczeń robić inne machloje, to wielce wątpliwe jest, żeby taki rarytas sprzedawany był w taki sposób.

zielak300

2013-12-12, 20:35
Raczej podróba. Oryginał można by było puścić za 50k euro od ręki :D

Wójcik

2013-12-12, 20:37
Jest podobny bez naszywek itp. za 400zł czyli rekonstrukcja ale dobre buty i spodnie i na spacer po Auschwitz idealny :hitler:

ticorr

2013-12-12, 20:40
zielak300 napisał/a:

Raczej podróba. Oryginał można by było puścić za 50k euro od ręki :D


Na pewno podróba. Prosto z Chin. W lumpeksie pewnie nawet więcej wołają za skórzany płaszcz.

BlackDawn

2013-12-12, 20:44
Nie, k***a, nie! Płaszczyk jak płaszczyk. Czepiasz się czego? Dlaczego sprzedający jest idiotą?
Nie lubisz (tak zakładam, bo masz tu profil) pedałów i ciapaków i to jest git, a jednak nie podoba Ci się,
że 70 lat temu jakiś Hans nie lubił tych czy tamtych. Miał powiedzieć Hitlerowi "pie**ol się"? Robił swoje.
Jakie czasy, taka ideologia.

maciek24043

2013-12-12, 20:45
Pewnie zaraz mnie wszyscy obsypią komentarzami, jakim ch*jem jestem, ale według mnie naziści mieli zajebiste umundurowanie. Nie chodzi mi o to co np oznaczały te odznaczenia. Chodzi mi o wygląd, krój itp.

PA...........SM

2013-12-12, 20:53
Płaszcz jest szyty z ekologicznej skóry żywcem ściągniętej z żyda :)

Shigella

2013-12-12, 21:02
Ten płaszcz nie widział nigdy nawet pół niemiaszka, to 100% fake... :mrgreen:

teken

2013-12-12, 21:12
Ludzka głupota ...
Sam jesteś głupi i masz ból dupska.
Taki płaszczyk to rarytas.

op...........ve

2013-12-12, 21:13
ten płaszczyk to lipa i tyle, a sprzedający hiena i menda nie moralna

Everizon

2013-12-12, 21:14
Ivo napisał/a:

(...)
Pejsy z allegro, oczywiście nic nie robią w kierunku usunięcia takich aukcji, lub oddaniu sprawy.

Ludzka głupota nigdy nie przestanie zadziwiać. Wrzucam zdjęcia na wypadek usunięcia aukcji.

Cena płaszczu : 2025zł
Ktoś dorzuci się na opał do kominka ?



Poj***ło cię ? Twoja nienawiść do czegoś czego nawet nie przeżyłeś jest tak wielka że odjęła ci mózg ??
Ten płaszcz zabijał ? Płaszcz palił czy truł ludzi ?? A może to ssmani byli źli bo nosili te płaszcze które ich zmianiały w nieczułe bestie ?
k***a, debil ! :samoboj:
Sam bym kupił ale mi kasy szkoda i jeszcze istnieje ryzyko podróby. A nie znam się na zabytkach ani huhu.
Ale gdyby to zakonserwował bym i pozostawił synowi. Jak będzie dorosły to opchnie 20 razy drożej.

Ifaper

2013-12-12, 21:15
Aż się musiałem zalogować żeby na ten post odpowiedzieć. Autor tego posta jest skończonym idiotą jeżeli chce taki płaszcz wjeb*ć to ognia. Takie rzeczy kupuje się w celu zabytkowym a nie żeby go nosić. Gdybym miał hajs z chęcią kupiłbym go i oddał do muzeum ;)

PiotrekMMA

2013-12-12, 21:21
k***a piękny płaszczyk. Szpanowałbym w takim!
PS Jestes Zydkiem? :)

op...........ve

2013-12-12, 21:24
Ifaper napisał/a:

Aż się musiałem zalogować żeby na ten post odpowiedzieć. Autor tego posta jest skończonym idiotą jeżeli chce taki płaszcz wjeb*ć to ognia. Takie rzeczy kupuje się w celu zabytkowym a nie żeby go nosić. Gdybym miał hajs z chęcią kupiłbym go i oddał do muzeum ;)


buhaha facet ten płaszczyk to lipa, dla debili co by się podniecali....i tyle a że ktoś wyj***ł 2 kaflę to inna sprawa

Vadim

2013-12-12, 21:26
Coś pięknego. Szczerze żałuje, że pozbyłem się całej kolekcji niemczyzny, a wszystko zainwestowałem w antyki. Płaszcz śliczny, na moje oko 100% oryginał.