18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany janusz awanturuje się w Uberze...

Jesse.Pinkman • 2021-02-25, 11:02
...dostaje gazem i trafia na dołek. Tak dokładniej to Bolt a nie Uber ale to przecież jeden ch*j. Karyna ponoć w ciąży ale też sobie dziabnęła odrobinkę. Akcja od 1:20


Halman

2021-02-25, 11:07
pourywane, powyciszane, pocięte... bardzo obiektywny materiał...

Jesse.Pinkman

2021-02-25, 11:12
Halman napisał/a:

pourywane, po wyciszane, pocięte... bardzo obiektywny materiał...


Ja pie**olę, znowu Wielki Inkwizytor Sadistica przemówił. Zrozum w końcu, Astrobiologu, że nie jesteś ani adminem ani moderatorem więc możesz jedynie troszkę poszczekać ale i tak gówno kogokolwiek obchodzą twoje żale.

PS.Zastanawiam się jak naj***ne we łbie musisz mieć, żeby cały dzień siedzieć na sadolu i krytykować wszystko co nie zostało wrzucone przez ciebie :) A materiał nie jest mój tak nawiasem mówiąc.

Matt

2021-02-25, 11:18
Ja mysle ze ~phrontch zainteresowal by sie nagrywajacym, on lubi takich chlopcow na hardzie.

RayRobinson

2021-02-25, 11:23
Halman napisał/a:

pourywane, powyciszane, pocięte... bardzo obiektywny materiał...



Znowu ten zjeb, wyjdziesz ty kiedys z tej piwnicy halman?

mam_racje

2021-02-25, 11:25
Kamizelkarz mógł te 30m podjechać, przecież wiadomo że bluzg był na skodziarza przed nimi.
"Moja fura, moje królestwo" a chce wozić ludzi... (wiadomo, różni się trafiają).

Payan

2021-02-25, 11:26
Komuś weekend przedłużył się o dwa dni :D

mygyry

2021-02-25, 11:26
Hmn skoro trybunał w kwestii chronienia życia uznał jak uznał to czy Kariny w ciąży pod wpływem będą miała zarzuty narażenie życia i zdrowia dziecka

Halman

2021-02-25, 11:27
Jesse.Pinkman,.
cieszę sie ze zebrałeś sie na odwagę i zacząłeś coś wrzucać natomiast twoje rozgoryczeniem spływa po mnie jak woda po kaczce.

Matt

2021-02-25, 11:44
RayRobinson napisał/a:

Znowu ten zjeb, wyjdziesz ty kiedys z tej piwnicy halman?



A ja tam Halmana lubie przynajmniej w ch*j filmow wrzuca.

mam_racje

2021-02-25, 11:45
mygyry napisał/a:

Hmn skoro trybunał w kwestii chronienia życia uznał jak uznał to czy Kariny w ciąży pod wpływem będą miała zarzuty narażenie życia i zdrowia dziecka



Racja, nawet Korwin ma rację wskazując że ojciec w równym stopniu powinien decydować (brać odpowiedzialność).

"Baby są głupie ale my nie jesteśmy lepsi cedując na nie nasze obowiązki" - Julien Ducarroz.

Matt napisał/a:

A ja tam Halmana lubie przynajmniej w ch*j filmow wrzuca.


...i zwykle dobrych!

0_rafiks_0

2021-02-25, 12:01
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zastanawiam się jak naj***ne we łbie musisz mieć, żeby cały dzień siedzieć na sadolu i krytykować wszystko co nie zostało wrzucone przez ciebie A materiał nie jest mój tak nawiasem mówiąc.



Jak trzeba miec naj***ne we lbie, zeby cos takiego na sadola wrzucac.
Nad tym sie zastanow :D

sundaymix

2021-02-25, 12:05
Takie menele powinny miec czipa, zeby zaden przewoźnik juz nigdy ich nie podwiózł. Przynajmniej do okazania skruchy i lub zmiany postawy, potwierdzonej przez odpowiednie służby. Mam nadzieje ze Karyna nie doniosła mu fajek i kasy na powrót i ze ten menel bedzie zdychał na kacu na dołku i maszerował z buta do domu

zdun

2021-02-25, 12:16
za 7 zeta.....

janlew

2021-02-25, 12:23
Te złotówy z ubera widzę gorsze niż zwykłe. Za co go pendzel wyrzucił z taxi? Bo tamten wypity? To niech wozi towar do żabki jak mu to przeszkadza. Ten pijaczek też nie lepszy. Mam nadzieje że obaj debile dostaną po piździe...
Boltowicz powinien wylecieć z roboty tak jak wyleciał za pewne ze straży miejskiej. Bo na takiego wygląda.
Karyna mogła uratować sytuacje rzucając 10zł na przednie siedzenie, ale to karyna więc się nie udało...