18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany janusz awanturuje się w Uberze...

Jesse.Pinkman • 2021-02-25, 11:02
...dostaje gazem i trafia na dołek. Tak dokładniej to Bolt a nie Uber ale to przecież jeden ch*j. Karyna ponoć w ciąży ale też sobie dziabnęła odrobinkę. Akcja od 1:20


Riben

2021-02-25, 15:53
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ja pie**olę, znowu Wielki Inkwizytor Sadistica przemówił. Zrozum w końcu, Astrobiologu, że nie jesteś ani adminem ani moderatorem więc możesz jedynie troszkę poszczekać ale i tak gówno kogokolwiek obchodzą twoje żale.
PS.Zastanawiam się jak naj***ne we łbie musisz mieć, żeby cały dzień siedzieć na sadolu i krytykować wszystko co nie zostało wrzucone przez ciebie A materiał nie jest mój tak nawiasem mówiąc.



Nie dziwie mu się , wszystko co fajne zostało albo wycięte albo nie nagrane ch*jowy materiał.

PieronJasnySzlag

2021-02-25, 15:59
Po co zarobić uczciwie 7 zł wioząc najebusów jak widząc że jest sposobność prowokacji można i zarobić na ubezpieczeniu auta i zdobyć "fejm" najkręconym filmikiem (odpowiednio pourywanym gdyby się okazało że Seba za nic dostał gazem).
Może to i Uber ale w sercu typowa j***na złotówa.

baronturbina

2021-02-25, 16:06
Matt napisał/a:

Ja mysle ze ~phrontch zainteresowal by sie nagrywajacym, on lubi takich chlopcow na hardzie.


Lubi wszystko co sra i ma ku*asa.

Gitrix

2021-02-25, 16:11
Wlókł te lumpy tyle czasu, tak daleko by robić problem 30m przed końcem zlecenia. Co za kretyn! Nie dziwne, że pijaczyna nie wytrzymała. Jak się nie nadajesz na taksiarza to nie rób tego. Pijani, bluźniący pod nosem (nie do kierowcy) klienci w tym fachu to norma.

superslavo

2021-02-25, 16:31
Ps powinieneś zawiesić informacje: taksoweczka tylko dla klienta w krawacie.
Klient w krawacie , mniej awantutujacy się jest.

Syn_Milionera

2021-02-25, 16:56
Uberowiec ciota albo na siłe materiał na youtube chciał mieć. Raz że przesadził z reakcję, dwa nie miał powodu do zawracania głowy służbą porządkowy. Ha tfu na niego.

sundaymix napisał/a:

Takie menele powinny miec czipa, zeby zaden przewoźnik juz nigdy ich nie podwiózł.



Sobie chipa w tyłek wsadź. Najpierw menelom, później przeciwnikom jedynie słusznej partii, na końcu wszystkim bo jak to tak wyjątki dla niektórych.

willoo

2021-02-25, 16:57
Co to k***a jest za maniera - że typ wyrzuca klienta ? Bluzgometr mu się przegrzał ? ch*j że pijany, nie rzyga nie brudzi , tylko pie**oli od rzeczy i jebie wódą- taka praca, czasami trzeba to wziąc na klate - jeszcze każe sobie płacić za kurs, wysiadłbym i powiedział żeby sp***alał....

tycho

2021-02-25, 17:30
Uwaga wydaje wyrok. Kierowca jest downem doprowadził do tego konfliktu. Faktycznie facet go wyzwał, ale zaraz kulturalnie kłamał, że to było o tym przejeżdżającym obok. Można to było puścić o kant dupy, albo mu pocisnąć tak żeby milczał do domu. Normalny inteligent by tak zrobił :D

Sewwww

2021-02-25, 17:47
Chłopie podwiózł byś go pod ten dom zapłacił by ci i jeszcze jakbyś był normalny to by jakaś butelkę ci dał. Szczerze? Sam zaczales, wywaliłes go z samochodu nic nie robił ci, był pijany po prostu.

PROsowa

2021-02-25, 18:08
SPOILER ALERT:
-ANKA!! DAJ 10 ZŁ NA POWRÓT :D :D :D pewnie znowu na Ubera :D

razak

2021-02-25, 18:29
1. Wyj***łeś typa za to, że pocisnął gościa ze skody, że jedzie jak ciota, a chłop miał racje :D Troszkę śniegu i już k***a 3 km na godzine dziadek śmiga.
2. Gdyby Ci zależało na tych srebrnikach to byś podjechał 30 m zgarnął sianko i miał wyj***ne.
3. Nie robili Ci bardachy z tego co widać na filmiku. Zwyczajnie naj***na patola ale to TY sobie SAM wybrałeś taki zawód więc do siebie pretensje za brak ambicji.
4. Nie poradziłeś sobie z naj***nym emerytem który pewnie nawet jak jest trzeźwy nie potrafi utrzymać równowagi i zadzwoniłeś na obsrany na psiarnie

Wnioski. Jesteś j***nym szeryfem który jeździ z kamerką i tylko szuka okazji by później dostać atencje na yt czy sadisticu. Prawdopodobnie wynika to z tego, że jesteś niedowartościowany przez swoją nieudolność w życiu.

Jesse.Pinkman

2021-02-25, 19:36
@up ej ciotunie powyżej nauczcie się czytać albo wyjmijcie gówno z oczu - materiał nie jest mój, w rogu filmiku macie logo kanału polscykierowcy

Justynka99

2021-02-25, 21:08
Halman ma rację. Filmik jest tak pocięty, że zupełnie nie wiadomo o co poszło i kto zawinił, bo widzimy tylko to, co chciał pokazać kierowca. Niemniej jednak każdy ma prawo wyj***ć z własnego samochodu każdego, kto mu się nie spodoba, ale normalnym jest też dla mnie, że jak nie wykonał usługi do końca (nie dowiózł na miejsce), to pieniądze się nie należą.

Kaszakisza napisał/a:

A od kiedy k***a za Bolta albo Ubera można płacić gotówką?
Typo to pewnie jakiś wiejski taksówkarz i tyle.
A śmiecie które wiózł powinien wysadzić przy zakładzie utylizacji odpadów...



Od zawsze. Wystarczy nie dodawać karty.

Pereze87

2021-02-25, 21:18
Co za k***a pajac ten j***ny bolciarz ! Noech sie bolcuje ! Naj***ny Janusz był spokojny a tamten od razu na psy dzwonic zaczął . Jakby na mnie trafił naj***nego to bym tą k***e bolciarza zakopał zywcem w lesie pod dębem . :-)

CzerstWybut

2021-02-25, 21:46
7 zł kurs ? Japie**ole w jakim pierdziszewie tyle sie płaci za cierpa ? Ile oni jechali, 500 metrów? Biznes życia w tamtym rejonie na taksie.

Ps. Halman-bongman, bongman-halman astrobiolog poławiacz krabów. Jeszcze nie połączyliście faktów ;) nikt tyle czasu na sadola nie poświęcał na sadola co ten jeden jegomość, nawet moderacja.