18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany janusz awanturuje się w Uberze...

Jesse.Pinkman • 2021-02-25, 11:02
...dostaje gazem i trafia na dołek. Tak dokładniej to Bolt a nie Uber ale to przecież jeden ch*j. Karyna ponoć w ciąży ale też sobie dziabnęła odrobinkę. Akcja od 1:20


nano50

2021-02-25, 21:54
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ja pie**olę, znowu Wielki Inkwizytor Sadistica przemówił. Zrozum w końcu, Astrobiologu, że nie jesteś ani adminem ani moderatorem więc możesz jedynie troszkę poszczekać ale i tak gówno kogokolwiek obchodzą twoje żale.
PS.Zastanawiam się jak naj***ne we łbie musisz mieć, żeby cały dzień siedzieć na sadolu i krytykować wszystko co nie zostało wrzucone przez ciebie A materiał nie jest mój tak nawiasem mówiąc.



pie**olisz. Materiał tak pocięty jak tylko się da. Cała droga, gdzie "było cicho" mogła być utkana docinkami o piciu etc. To samo z pierwszym "psikiem gazem" poza kamerą. pie**olenie. Jakby Hitler wrzucił taki materiał o sobie to mielibyśmy go za ofiarę i bohatera.

Za mało informacji i tyle.


zdun napisał/a:

za 7 zeta.....



Też bym za ch*ja nie zapłacił ani złotówki, jakby nagle z dupy kierowca mi w pół trasy powiedział, że tu mnie wysadza.

koolowsky

2021-02-25, 23:02
Złotówa j***na sie przyj***ła. Gardzę wami patałachami :D

Paxiel

2021-02-25, 23:42
Słaby materiał, widać że twórca ewidentnie ma parcie na szklo. Jestem niemal pewien ze w wyciszonych i wyciętych fragmentach nagrało się jak kierowca prowokuję pasażera. Tfu na ciebie.

A w dodatku jesteś j***ny konfident o społecznika. Jeszcze większe tfu na ciebie

maxkulczyk

2021-02-26, 00:06
PAjac obciął pol materiału i chce się zalic tu tym materialem. pal gumę lamusie do przyjaciółki napisz a nie tutaj to wrzucasz, ktoś mu powinien konto skasować za takie gown0

PAja,c obciął pol materiału i chce się zalic tu tym materialem. pal gumę lamusie do przyjaciółki napisz a nie tutaj to wrzucasz, ktoś mu powinien konto skasować za takie gown0

p*zdą i lamus, ciąg pale i wypie**alaj

p*zdą i lamus, ciąg pale i wypie**alaj

Piz!dą i lamus, ciąg p!ale i wypie!rdalaj

Tuco

2021-02-26, 01:07
Obaj siebie warci. Nie ma większej radości dla głupiego, niż znaleźć głupszego od siebie.

Pyro25

2021-02-26, 21:46
Ten w Uberze też jakiś poj***ny. Najlepiej całą trójkę powiesić i po sprawie

mystery0987

2021-02-27, 02:01
pijany ewidentnie mówił o aucie przed kamerą, kierowca zapiździelec jakich mało. :shock:

KANIBAL22

2021-02-27, 04:19
jakaś j***na społeczna p*zda z tego co prowadzi samochód to prawie wyglądało jakby p*zdzie brakowało wrażeń ch*j ze naj***ny jak nie do niego mówił nie raz napie**olony wracałem taksówka nigdy mi się nie zdarzyła tak wrażliwa p*zda za kierownica

Emis

2021-02-27, 22:26
Debil bo debil ale wycena niezła za starego grata 3000 kalfe za szkło ja pamiętam w moim złomie się zbił szklany reflektor przy zamykaniu maski w lecie to 30zł szkło mnie kosztowało XD

10zł na powrót pewnie Uberem XD

wyrel

2021-02-28, 10:57
Ale p*zdzielec z tego kierowcy. Starszy chłop , wypity troche a ta puzda na upartego i z gazem oczyeiscie policja. Umrzyj łysiejąca cioto. Usrało by ci sie jakbyś podjechał 30 metrów. Nie dowiozłeś do celu nie dostałeś 7 cebul . ch*j ci w dupsko

Pietras

2021-11-06, 08:10
Pijany gościu ma rację . Wjazd należy do właściciela . Jakby mi ktoś staną na moim wjeździe na wj***ne i zalany krwią . Trzeba tylko być trzeźwy żeby te k***y policyjne nie mogły zabrać na izbę