18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pijany janusz awanturuje się w Uberze...

Jesse.Pinkman • 2021-02-25, 11:02
...dostaje gazem i trafia na dołek. Tak dokładniej to Bolt a nie Uber ale to przecież jeden ch*j. Karyna ponoć w ciąży ale też sobie dziabnęła odrobinkę. Akcja od 1:20


zwierzak30

2021-02-25, 12:27
Jesse.Pinkman napisał/a:

Ja pie**olę, znowu Wielki Inkwizytor Sadistica przemówił. Zrozum w końcu, Astrobiologu, że nie jesteś ani adminem ani moderatorem więc możesz jedynie troszkę poszczekać ale i tak gówno kogokolwiek obchodzą twoje żale.
PS.Zastanawiam się jak naj***ne we łbie musisz mieć, żeby cały dzień siedzieć na sadolu i krytykować wszystko co nie zostało wrzucone przez ciebie A materiał nie jest mój tak nawiasem mówiąc.



Te,różowy Jesse.
A ty co,też na złotówie jeździsz bojowniku z Joe Monstera?Chłopak cie rzucił że tak żółcią plujesz?
Z tymi gwiazdkami to już wam się poj***ło we łbach.Napisz co ci na wątrobie leży a nie gwiazdki.Boisz się napisać
j***ć PIS? Pewnie czerwoną błyskawicę też na mordzie nosisz.Przypie**alasz się do Hala jakby odrzucił twoje anonse.Każdy pisze to co chce i nie tobie o tym decydować co,kto i na jaki temat. Zluzuj portki i kup se kremik na ból hemoroidów.

:mrgreen:

Jesse.Pinkman

2021-02-25, 12:29
zwierzak30 napisał/a:

Te,różowy Jesse.
A ty co,też na złotówie jeździsz bojowniku z Joe Monstera?Chłopak cie rzucił że tak żółcią plujesz?
Z tymi gwiazdkami to już wam się poj***ło we łbach.Napisz co ci na wątrobie leży a nie gwiazdki.Boisz się napisać
j***ć PIS? Pewnie czerwoną błyskawicę też na mordzie nosisz.Przypie**alasz się do Hala jakby odrzucił twoje anonse.Każdy pisze to co chce i nie tobie o tym decydować co,kto i na jaki temat. Zluzuj portki i kup se kremik na ból hemoroidów.


Kierowniku coś ci się poj***ło w systemie - to najman płacze pod każdym moim tematem a nie na odwrót. Za dużo narkotyków zażywasz.

Halman

2021-02-25, 12:40
Jesse.Pinkman napisał/a:

Hipokryzja w najczystszej postaci.


Jesse.Pinkman napisał/a:

A materiał nie jest mój tak nawiasem mówiąc.


o hipokryzji wspominasz i bronisz sie ze to nie twój materiał? ? bardzo dobrze że to robisz bo dopie**alanie sie do mnie pod filmikami których ja nie jestem twórcą nie stanowi dla ciebie już problemu i nie jest hipokryzją... zapędziłeś się w kozi róg tłumaczenia z...
własnej hipokryzji.

Pozdrawiam takich prostaków. Miłego dnia.

zwierzak30

2021-02-25, 12:48
Jesse.Pinkman napisał/a:



Kierowniku coś ci się poj***ło w systemie - to najman płacze pod każdym moim tematem a nie na odwrót. Za dużo narkotyków zażywasz.







Halman napisał/a:

pourywane, powyciszane, pocięte... bardzo obiektywny materiał...



Zaznacz mi proszę na czerwono zwrot,w którym Hal zj***ł się do ciebie?
A może bierzesz to tak bardzo do siebie,bo to Ty z tym gazem latasz na tym filmiku? :mrgreen:
Następnym razem jak widzisz że najebus to nie wpuszczaj do samochodu.A materiał w ch*j słaby.

Jesse.Pinkman

2021-02-25, 12:51
@up filmik z kanału Polscy Kierowcy, poszukaj sobie sam pajacyku i poszeptajcie sobie z najmanem czułe słówka a ja wieczorem zajrzę tu z piwkiem poczytać wasze gorzkie żale :) Pozdro

nightmoder

2021-02-25, 13:46
Halman napisał/a:

pourywane, powyciszane, pocięte... bardzo obiektywny materiał...



brak dopływu powietrza w piwnicy pewnie nie masz okna biedaku.

Kaszakisza

2021-02-25, 13:55
A od kiedy k***a za Bolta albo Ubera można płacić gotówką?
Typo to pewnie jakiś wiejski taksówkarz i tyle.
A śmiecie które wiózł powinien wysadzić przy zakładzie utylizacji odpadów...

nerwusadas

2021-02-25, 14:06
ten uber to zwykła k***a TYLe

dashadow

2021-02-25, 14:06
o rany, proszę ten film zdjąć, przecież tam jest przemoc i psikanie gazem!

kiper997

2021-02-25, 14:15
p*zda jesteś i tyle haha. Sam nakręciłeś sobie aferę i nie mogłeś sobie poradzić ze starym naj***nym typem to zadzwoniłeś po policję haha

Bladziochreturn

2021-02-25, 14:23
Kaszakisza napisał/a:

A od kiedy k***a za Bolta albo Ubera można płacić gotówką?
Typo to pewnie jakiś wiejski taksówkarz i tyle.
A śmiecie które wiózł powinien wysadzić przy zakładzie utylizacji odpadów...



Tez tak sadze, ale jako taksowkarz dla formalnosci dodam, ze uber i bolt to ciota i ch*j.
Albo klienta zabiera, albo na wstepie odmawia - gdy widzi jego stan. Szukal zaczepki, to znalazl. Z materialu wynika, ze kurs krotki, wiec moze to mu nie podobalo sie.

~PowerBoBass

2021-02-25, 14:23
A za co on go niby wyrzucał przepraszam?

mencjusz_

2021-02-25, 14:58
Kaszakisza napisał/a:

A od kiedy k***a za Bolta albo Ubera można płacić gotówką?
Typo to pewnie jakiś wiejski taksówkarz i tyle.
A śmiecie które wiózł powinien wysadzić przy zakładzie utylizacji odpadów...



Bolt daje możliwość płatności gotówką.

maly-boy

2021-02-25, 15:22
Nie taki Janusz i Karyna jak chata z tak dużą działką i porządnym ogrodzeniem to lekko banieczkę. Patoli na to nie stać.

superslavo

2021-02-25, 15:53
Pinkman nie swiruj , że to nie Twoj materiał. Tak sie denerwujesz , że ciężko w to wierzyć. Z tym gazem to od razu wystartowales, czy najpier Cie zaatakował tym kamieniem i dopiero później wziąłeś go z samochodu? Mogłeś jeszcze tej lasce wyjebac bylo by ciekawiej. Ale piwko polecialo za własny.