18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies zaatakował foczkę

koło_zamachowe • 2013-03-26, 09:46

niedobra pani chciała mu ją odebrać :cry:

Pablo

2013-03-26, 22:35
@ up dokladnie mam 4 letniego amstaffa, i zaden z innych psów nie jest tak towarzyski dla dzieci i opiekunczy zarazem. Wiec przestancie winic i pie**olic narzekajac na zwierze. Foczka zaj***na, trudno - pies ja zagryzl i obejrzalem to na portalu do tego stworzonym.

EdmundKemper

2013-03-26, 23:13
Zabić szczekacza bo groźny i niebezpieczny.

AdekZbójnik

2013-03-27, 00:01
przede wszystkim to pies tego typa, chyba on go odciągnął i zabrał? wiec co pie**olicie że glupia szmata, te głupie szmaty chciały pomóc j***ne cwe*e. myślcie k***a. potem zdziwieni że dymają nas tuski i inne

tej typiary*

tekkit

2013-03-27, 00:09
Psa do odstrzału a ten gosc własciciel do paki na dlugie lata, zamiast psa w jaja kopnac z calej sily, albo przyjebac w nochala to sie ciapciaja z nim. Ja to bym mu odrazu buta na ryj sprzedal, a tak zagryzl ku*as biedna foke : /....

kamil-c

2013-03-27, 00:16
lasyk napisał/a:



Ty pustaku. Mówisz o instynkcie łowieckim tak? A co to k***a mać dziki wilk albo tygrys jest, że takowy instynkt dla ciebie to normalka? Tym bardziej potwierdzasz, że coś co jest dzikie, nieokiełznane nie powinno być domowym pupilkiem. Bociano debilu i inne dzikie zwierzęta polują po to, żeby przeżyć, bo tak jest stworzona natura. Łańcuch pokarmowy mówi ci to coś?


Weź nie pie**ol napinaczu ja mam a w zasadzie córa West Highland White Terriera i ta mała wsza wyłapała wszystkie krety nornice i ukręciła łby każdej kurze jaka wystawiła łeb przez siatkę zagrody jeść co ma generalnie to całkiem sympatyczne bydlątko więc k***a powiedz mi co to jak nie instynkt łowiecki taki naturalny rusza się to to wpie**olę ... ja go kretów nie uczyłem wpie**alać ani łbów kokoszką upie**alać. Jest tak jak mówiłem pies nie jest winny tylko właściciel. A tobie solidny kawał szkła w dupsko :P

Pablo napisał/a:

@ up dokladnie mam 4 letniego amstaffa, i zaden z innych psów nie jest tak towarzyski dla dzieci i opiekunczy zarazem. Wiec przestancie winic i pie**olic narzekajac na zwierze. Foczka zaj***na, trudno - pies ja zagryzl i obejrzalem to na portalu do tego stworzonym.


Daj se spokój tu wypowiadają się sami właściciele sztucznych pochew. A psa widzieli tylko przez okno .... albo w przerwach podczas masturbacji :idzwch*j:

-Sparky Sharky-

2013-03-27, 04:13
To sk***ysyństwo atakuje dosłownie wszystko. Od kotów począwszy, przez ludzi, na koniach skończywszy. Jest tutaj zajebisty filmik o tym, jak kończy to gówno po ataku na konia:
KLIK!
Szkoda, że większość ofiar nie może się tak obronić. Co racja to racja, instynkt robi swoje, po części winni są właściciele, ale i tak nie cierpię tych psów.

Pablo

2013-03-27, 07:38
kamil-c napisał/a:


Weź nie pie**ol napinaczu ja mam a w zasadzie córa West Highland White Terriera i ta mała wsza wyłapała wszystkie krety nornice i ukręciła łby każdej kurze jaka wystawiła łeb przez siatkę zagrody jeść co ma generalnie to całkiem sympatyczne bydlątko więc k***a powiedz mi co to jak nie instynkt łowiecki taki naturalny rusza się to to wpie**olę ... ja go kretów nie uczyłem wpie**alać ani łbów kokoszką upie**alać. Jest tak jak mówiłem pies nie jest winny tylko właściciel. A tobie solidny kawał szkła w dupsko :P


Daj se spokój tu wypowiadają się sami właściciele sztucznych pochew. A psa widzieli tylko przez okno .... albo w przerwach podczas masturbacji :idzwch*j:




Osiągnąłeś szczyt egoizmu j***ny mormonie ^_^

Mam fotki wysyłać ?