18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies zaatakował foczkę

koło_zamachowe • 2013-03-26, 09:46

niedobra pani chciała mu ją odebrać :cry:

RymOwator

2013-03-26, 10:33
he he moja krew.. też bym się nie ruszał jakby mnie taki złapał hehe

Dz...........ak

2013-03-26, 10:33
Tak to jest jak się trzyma w domu pitbullowate gówna...

lasyk

2013-03-26, 10:45
Mądry piesek, grzeczny, niegroźny nie? Poj***ne bydle i ch*j.

Re...........ms

2013-03-26, 11:00
utopić właściciela razem z psem.

Fajson

2013-03-26, 11:46
Wyjdzie taka k***a "tempa" z psem którego nie jest w stanie utrzymać , oo patrz piesku co tu masz. Baba powinna chodzić z cziułałą na smyczny a nie k***a z wielkim psiskiem. Potem płacze i rozpacza wielce.

kamil-c

2013-03-26, 11:54
@ lasyk sam jesteś bydle borsuku j***ny. Pies po prostu się instynktem łowieckim kierował. k***a jak bocian wpie**oli żabę to też powiesz c**o że bociek to bydle ?? Już widzę tu opłakujące fokę zj***ne cioty. Powiem tyle wpie**olił fokę to wpie**olił winić tylko trzeba właściciela psa za brak odpowiedzialności../.

lasyk

2013-03-26, 12:00
kamil-c napisał/a:

@ lasyk sam jesteś bydle borsuku j***ny. Pies po prostu się instynktem łowieckim kierował. k***a jak bocian wpie**oli żabę to też powiesz c**o że bociek to bydle ?? Już widzę tu opłakujące fokę zj***ne cioty. Powiem tyle wpie**olił fokę to wpie**olił winić tylko trzeba właściciela psa za brak odpowiedzialności../.



Ty pustaku. Mówisz o instynkcie łowieckim tak? A co to k***a mać dziki wilk albo tygrys jest, że takowy instynkt dla ciebie to normalka? Tym bardziej potwierdzasz, że coś co jest dzikie, nieokiełznane nie powinno być domowym pupilkiem. Bocian debilu i inne dzikie zwierzęta polują po to, żeby przeżyć, bo tak jest stworzona natura. Łańcuch pokarmowy mówi ci to coś?

Dz...........ak

2013-03-26, 12:13
kamil-c,
Kit z foką, ale równie dobrze to bydle mogło chwycić trzyletnie dziecko.

wodzwioski

2013-03-26, 13:00
k***a czepiacie się psa.. to tylko zwierze, instynktownie zaj***ł tę foczkę!

Co nie zmienia faktu, że zgadzam się z @Suty_dziobaka

orzeszwmorde

2013-03-26, 13:03
Ciekaw jestem jakie by były komenty pod tym filmikiem na hardzie.
Wracając do pieska, wątpię aby był wytresowany do zagryzania fok...
Ja kiedyś tak wyszkoliłem psiaka że szczury dusił póki nie zdechły, żal że komórek wtedy nie było, piszczały sk***iele aż ciary po plerach szły a psiak nic, spokojnie dusił, zakopywałem ścierwo aby czasem ich nie pożarł, nauczył się raz dwa, zadusił odrzucił na bok i czatował na kolejnego.
Okey, żaden instynkt mordercy w nim nie kwitł, dzieciaki mogły go za ogon tarmosić a on nawet nie zawarczał...psiak był mądry jak na zwykłego kundla, nigdy łańcucha, kagańca ani smyczy nie widział.

~Vuko

2013-03-26, 13:17
Wiedziałem że to jakaś k***a rasy Pitbull :facepalm:

Pies warty właścicieli - pies gówno to i właścicielka gówno pod kopułą ma..

Rasa do odstrzału, ewentualnie do zagazowania.

dumad

2013-03-26, 13:54
szczerze?
To jaki jest pies zależy tylko i wyłącznie od jego pana.
Nawet w łeb nie dostał od właściciela jak trzymał w szczękach tę fokę.

haras1991

2013-03-26, 14:30
Jeszcze nie ma 50 komentarzy to też coś napiszę :D ch*j wam w dupę napinacze z yorkami na chacie co robią więcej hałasu i tylko dla tego że to małe gówna można je spuszczać ze smyczy co wk***ia inne "groźne" psy, jak takie szczury biegają w tą i z powrotem szczekając jak poj***ne.

A tak poważnie to żaden pies nie rodzi się z instynktem zabijania czyli wszystko zależy od właściciela jak sobie go wychowa. Tu rodzi się kolejny problem bo obrońcy zwierząt (zazwyczaj spasione świnie której nie zostały jeszcze wyj***ne) twierdzą że psów nie można bić. Rozumiem nie maltretować ale jeżeli w życiu bym nie doj***ł mojemu psu który jest dość szczęśliwym mieszańcem pit-bull'a z wyżłem (ciekawa mieszanka) to już dawno uj***ł by mi ręce.