18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pies zaatakował foczkę

koło_zamachowe • 2013-03-26, 09:46

niedobra pani chciała mu ją odebrać :cry:

Rozowy_Zniwiarz

2013-03-26, 14:42
Fajson napisał/a:

Wyjdzie taka k***a "tempa" z psem którego nie jest w stanie utrzymać , oo patrz piesku co tu masz. Baba powinna chodzić z cziułałą na smyczny a nie k***a z wielkim psiskiem. Potem płacze i rozpacza wielce.



po mojemu to ta sucz powinna chodzić na smyczy..

haras1991 napisał/a:

Jeszcze nie ma 50 komentarzy to też coś napiszę :D ch*j wam w dupę napinacze z yorkami na chacie co robią więcej hałasu i tylko dla tego że to małe gówna można je spuszczać ze smyczy co wk***ia inne "groźne" psy, jak takie szczury biegają w tą i z powrotem szczekając jak poj***ne.

A tak poważnie to żaden pies nie rodzi się z instynktem zabijania czyli wszystko zależy od właściciela jak sobie go wychowa. Tu rodzi się kolejny problem bo obrońcy zwierząt (zazwyczaj spasione świnie której nie zostały jeszcze wyj***ne) twierdzą że psów nie można bić. Rozumiem nie maltretować ale jeżeli w życiu bym nie doj***ł mojemu psu który jest dość szczęśliwym mieszańcem pit-bull'a z wyżłem (ciekawa mieszanka) to już dawno uj***ł by mi ręce.



żaden pies nie rodzi się z instynktem zabijania ? doprawdy ? ... zastanów się nad tym, co napisałeś, a zapewne sam zrozumiesz błąd swego rozumowania..
co do wychowania - zgoda, pies musi słuchać właściciela, nigdy odwrotnie.
pozdro,
rz

lukasz12122

2013-03-26, 14:49
Cytat:

niedobra pani chciała mu ją odebrać




pie**ol się, foki są fajne.

bustafan

2013-03-26, 14:57
@Bistuś

Nie rozumiem Cię człowieku. Co Ty masz do psa? To, że właściciel nie potrafi go ogarnąć, to nie wina psa. Fakt, że rasa dość ostra i nie każdy ma predyspozycje, aby takiego psa posiadać. Zauważ też, że pies po puszczeniu tej foki pozostał na miejscu i nie rzucał się do nikogo i nie poszedł na full za posoką, co dowodzi, że jest raczej ułożony. Sam posiadam podobnego psa, jest ułożony i posłuszny. To, że wygląda groźnie nie dowodzi, że jest bestią. W Polsce ogólnie słyszy się, że amstaffy to, pitbulle tamto, tylko fakt jest taki, że jeśli dochodzi do pogryzień, to zazwyczaj przez psy zupełnie innych ras (mam na myśli tzw. wiejskie "łańcuchowce", które jakimś cudem wydostały się z zagrody).
Jestem użytkownikiem tego portalu już dość długo. Konto mam od niedawna i jeszcze nie wrzuciłem żadnego tematu, ale myślę, że jak już coś będę chciał tu wstawić, to zacznę od pokazania Wam mojego psa i co ten pies potrafi (sprint, zabawa w lesie i ogólnie wysiłkowe sprawy). Taki pies ma bardzo duże pokłady energii i musi ją gdzieś spożytkować. Według mnie najlepiej właśnie przez zabawę powiązaną z bardzo dużym wysiłkiem fizycznym (podobnie jak ludzie wyładowujący się na siłowni)
@dumad
Masz rację, że to zależy od jego pana, ale co do bicia tego psa, bo trzymał fokę, to się nie zgodzę z Tobą. Ta rasa jak już złapie, to możesz okładać tego psa kijem nabitym ćwiekami i raczej nic to nie da. Wystarczy komenda głosowa i pies odpuszcza. Mój np. będzie leżał i pilnował plastra kiełbasy na podłodze, dopóki ni pozwolę mu go wziąć w pysk. Kosztowało mnie to około 2 lat pracy codziennej z psem, ale uważam, że było warto. Bicia psa czy też jakiegokolwiek zwierzęcia nie uznaję i gdybym zobaczył na ulicy, że ktoś bije psa to po prostu dałbym mu w mordę (co już kilka razy miało miejsce)

Uff, trochę się rozpisałem, ale to przez to, że uwielbiam psy. Co ciekawe, w Polsce "psy" mówi się na policjantów, co mnie dziwi, gdyż pies to najlepszy przyjaciel człowieka :D
W tak długim tekście nie padło jeszcze żadne przekleństwo, tak więc: k***a, k***a k***a :D

sauerps

2013-03-26, 14:58
tak to jest jak się foki nie trzyma na smyczy

eliot_ness

2013-03-26, 15:40
Mieć psa i nie potrafić go odciągnąć od ofiary. Czekam na filmik, jak ten piesek będzie tarmosić nogę bądź gardło jednej z tych pań. Jednej bo druga cały czas będzie krzyczeć : o maj gad, o maj gad! zamiast pomóc koleżance.

MudPie

2013-03-26, 15:45
to nie jest wina psa tylko właściciela który nie umie psa wytresować. A na pitbulle i te wszystkie groźne rasy powinno być wydawane specjalnie pozwolenie.

Av3k

2013-03-26, 15:53
Zastrzelił bym j***nego kundla

evilmatt

2013-03-26, 15:55
Kiedyś na hardzie był ciekawy filmik z Brazylii jak właśnie takie bydle rozszarpało właściciela po całym podwórku. Jak dla mnie strzał w łeb i po krzyku, tak samo z mordercami. ;)

bioder

2013-03-26, 16:03
Niech się cieszy, że dziecka nie dorwał... poszłaby siedzieć jak nic...

mrowczas666

2013-03-26, 16:07
Głupia p*zda jak by miał kaganie to by nie za gryz tej foki ma farta że to nie dziecko

peersil

2013-03-26, 16:09
Ludzie pie**olicie farmazony połowa z was nie miała najwyraźniej nigdy dużego obronnego psa.
Pies upolował sobie fokę bo stwierdził że mu wolno jeśli został spuszczony ze smyczy - widocznie tak nieudolnie został wytresowany. Ale niestety jak chce sie mieć psa zwłaszcza dużego rozumnego psa to trzeba w niego włożyć wile wysiłku czasu i pieniędzy.
A nie chciał jej puścić bo nie było przy nim samca alfa który by nad nim zapanował. Głupie p*zdy nie wiedziały co robić a pies dopadł, złapał i czekał na komende co ma dalej zrobić ze zdobyczą proste.
Osobisicie nie przepadam za rasa widoczna na filmiku ale
sam mam owczarka niemieckiego niestety ale taka jest prawda takie zwierzęta działają instynkownie i potrzebują twardej ręki czlowieka ktory potrafi nad nimi zapanowac

burzuazja

2013-03-26, 16:20
Gdyby ten pies nic nie zrobił to byłoby narzekanie, że nie zjadł foki, a teraz foki nie ma to narzekanie, że pies zły.

bezimienny90

2013-03-26, 16:26
Jeśli ktoś chce trzymać takiego ogara u siebie to powinien mieć wg mnie jakieś podstawy - skończony jakiś kurs o wiedzy o psach, nie wiem... Coś, co udowodniłoby, iż człowiek może nad tym bydlakiem zapanować. To człowiek jest PANEM dla Psa. Nie wspomnę już o jakiejś 50kg piczce, którą ten pies jakby chciał to by przeorał na smyczy po chodniku.

Gniecu

2013-03-26, 16:29
@peersil
Rozumnego psa.. dobry żart te poj***ne mutanty typu pitbull i cała reszta to jedne z głupszych więc nie pie**ol głupot,
Zapanować? Ja proponuje młot w łeb i do morza.