18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pieprzone heterofoby

plackie • 2013-08-21, 20:54
najnowsza kampania pod szumnym tytułem "homofobia szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu" skierowana przeciw normalnym ludziom, zorganizowana przez heterofobiczne (nie wiem czemu to słowo podkreśla się na czerwono??) środowisko lgbtqch*jimwdupe. chcieli "dobrze" wyszło tzw. autoprześmiewcze gówno. przekaz niejasny i zwyczajnie paranoiczny.





hyhyhyh, żal mi tylko tych dobrych aktorów co zgodzili się wziąć udział w takim przedsięwzięciu, czy to chodzi o ich przekonania? pieniądze? czy może myślą, że udział w tym cyrku przyniesie im popularność? jeżeli jedną z wymienionych, to nie mam dla tych ścierw szacunku.

źródło: vice polska ta lewacka gazeta która śmie zwać się offową

xts

2013-08-21, 21:00
stary z tego "trailera " jasno i wyraźnie wynika, że musiał wypiąć srakę i zrobić pałę, żeby kontrakt został podpisany. Dał się wydymać, teraz pewnie nadal czuje smak fiuta tego typa i chce uciec.

myha

2013-08-21, 21:00
ciężkie jest życie prawdziwego Polaka wkoło same pedały, żydzi, ciapate, murzyny, cyganie, komuniści, lewaki czyhające tylko żeby wolną Polska zniszczyć

osa79

2013-08-21, 21:01
plackiem leżysz i kwiczysz ^^

bonkers47

2013-08-21, 21:09
Co to wgl ma być?! Pedałom się we łbach przewraca, a my na to pozwalamy. Pluli na sowietów, a teraz pedałów wpuszczają do polski i inne cudactwa. Nie wiem co gorsze, ale czemu zawsze musimy dać sie komuś zrobić w ciula? Zawsze.. Coś sie musi zmienić, nie ma bata.

chuck92

2013-08-21, 21:14
A mógł zabić. :roll:
Czego się więc czepiają? Tolerował, choć nie pochwalał. Dla mnie to nie homofobia.

McMenel

2013-08-21, 21:56
I to mówią ludzie wierzący w kościół rządzony przez bandę homoseksualistów założony przez homoseksualistę.

KieldW

2013-08-21, 22:16
Jestem homofobem i jestem z tego dumny!

tds1974

2013-08-21, 22:44
Dobry film. Krótki, satyryczny i potrzebny. Tym którzy się pienią powyżej i poniżej polecam odpowiednią, w tubce, wiadomo co. Wystarczy żeby tylko jedna osoba pojęła, że homofobia jest formą atawizmu i zacofania, żeby film zrobił swoje.

dnr

2013-08-21, 23:28
Co to k***a jest? 99% osób nazywanych "homofobami" po prostu nie chce oglądać pedalstwa na ulicach ani dawać im dzieci, a tu pokazują obraz jakiegoś człowieczka rujnującego sobie życie bo kontrahent lubi w kakao. Paranoja, cioty to robiące musiały zostać wyr*chane w dupę przez murzyna z tak wielkim kutachem, że aż im do mózgu doszło.

eirelim

2013-08-21, 23:46
pie**olic pedalstwo, ch*j w dupe kazdemu pedalowi niech maja przyjemnosc zwyrodnialce j***ne

powyłamywany

2013-08-21, 23:54
dałem piwo zeby to trafilo na glowno i wiecej sadoli moglo dislikowac to pedalstwo na yt.

NR...........er

2013-08-22, 00:01
Homosie są chorzy, a najgorsze jest to że ich lobby tylko utwierdza ich w błędzie w którym żyją. Ich da się leczyć i nie wiem jak wy ale ja nic nie mam do takiego który się leczy. Wręcz przeciwnie uważam że ma jaja bo wystąpił przeciwko innym którzy również powinni podać się leczeniu tylko są za bardzo zmanipulowani.

Osobiście nie życzę sobie oglądać na ulicy liżących się dwóch facetów albo bab. I nie życzę sobie żeby w szkole moje dzieci uczyły się kłamstw o tym że homosie są ok. Bo to kłamstwo. Wśród homosiów jest więcej pedofilii niż wśród hetero. O tym głośno się nie mówi ale już wychodzą na jaw sprawy gdzie homosie adoptowały dzieciaka i gwałciły go. Albo wymieniały się takim dzieciakiem z innymi pedofilami. A zresztą co ja będę pie**olił poczytajcie se:

http://wpolityce.pl/wydarzenia/57165-skrajna-deprawacja-pary-gejow-od-lat-gwalcili-adoptowanego-6-letniego-chlopca-i-pozwalali-na-to-swoim-kolegom

http://www.nacjonalista.pl/2013/07/02/para-dewiantow-gwalcila-dziecko-od-lat-jest-wyrok/


http://www.fronda.pl/a/homoseksualni-ojcowie-adopcyjni-gwalcili-dziecko-przez-4-lata,29392.html?page=4&

http://www.wprost.pl/ar/408583/Pedofile-wymieniali-sie-synami-Mozecie-ich-miec-za-300-euro/


głodny_toster

2013-08-22, 00:20
tds1974 napisał/a:

Dobry film. Krótki, satyryczny i potrzebny. Tym którzy się pienią powyżej i poniżej polecam odpowiednią, w tubce, wiadomo co. Wystarczy żeby tylko jedna osoba pojęła, że homofobia jest formą atawizmu i zacofania, żeby film zrobił swoje.




Nie jestem homofobem, mam na was wyj***ne. Mam wyj***ne, póki nie muszę was oglądać w tv czy na innych pedalsko - dewiacyjnych paradach.

P.S. skierowany do Ciebie i do wszelkiej maści ukrytych i kamuflujących się homosiów na sadolu:
Idźcie się wypinać gdzie indziej a nie tutaj na sadolu.

thcthc

2013-08-22, 01:26
tęmpić pedalstwo ile sił, nie chce żęby moje dzieci musiały ogladać takie gówno,precz jak najdalej od polski, dotyczy się całego scierwa: pedałow,ciapatych transk***y i wszelkie dewiactwo co niszczy ten piękny kraj.