18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pieprzone heterofoby

plackie • 2013-08-21, 20:54
najnowsza kampania pod szumnym tytułem "homofobia szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu" skierowana przeciw normalnym ludziom, zorganizowana przez heterofobiczne (nie wiem czemu to słowo podkreśla się na czerwono??) środowisko lgbtqch*jimwdupe. chcieli "dobrze" wyszło tzw. autoprześmiewcze gówno. przekaz niejasny i zwyczajnie paranoiczny.





hyhyhyh, żal mi tylko tych dobrych aktorów co zgodzili się wziąć udział w takim przedsięwzięciu, czy to chodzi o ich przekonania? pieniądze? czy może myślą, że udział w tym cyrku przyniesie im popularność? jeżeli jedną z wymienionych, to nie mam dla tych ścierw szacunku.

źródło: vice polska ta lewacka gazeta która śmie zwać się offową

Iperyt669

2013-08-22, 06:46
Niezły thriller. Tylko ten pan z materiału nie był homofobem, a raczej jakimś paranoicznym maniakiem. Przecież prawie nikt ich nie lubi a jakoś armia oszalałych ludzi nie zapie**ala w tą i z powrotem w amoku.

myha

2013-08-22, 07:59
Źli niedobrzy pedały do spółki z żydami, ciapatymi, czrnuchami i innymi komunistami i lewusami czyhają tylko żeby na kark wleźć Polakowi.
Przez nich to wszystkie problemy naszego kraju bezrobocie, ubóstwo i bieda jak by wszystkich ich wypędzić z kraju albo odrazu lepiej rozstrzelać na miejscu to roczek dwa i byśmy byli największym mocarstwem na świecie,

Dr0mg

2013-08-22, 08:31
a ja tych homozjebaów wysłał bym wraz z ciapatymi, kozami, i ruskimi do izraela ładnie ogrodził podpiął prąd do siatki i dał obstawę z totenkopf żeby jakieś zasady tam wprowadzili i trzymali w miare ład i zapomniał o nich.. co do czarnych ok mają swój nie kraj a kontynent więc odwieźć ich i w tedy nastanie sielanka w europie

adsl

2013-08-22, 11:41
A powiedz "ch*j im w dupę" to się nawet nie obrażą.

tds1974

2013-08-22, 12:04
fantomasik napisał/a:




Nie jestem homofobem



Nie interesuje mnie twój homoseksualizm. Lubisz całować facetów - nie rób tego publicznie, a przynajmniej przy mnie, bo może cię spotkać niemiła niespodzianka

TRQPL

2013-08-22, 12:04
tds1974 napisał/a:

Dobry film. Krótki, satyryczny i potrzebny. Tym którzy się pienią powyżej i poniżej polecam odpowiednią, w tubce, wiadomo co. Wystarczy żeby tylko jedna osoba pojęła, że homofobia jest formą atawizmu i zacofania, żeby film zrobił swoje.




Przecież pedalstwo to choroba i dewiacja.

Najnowsza metoda leczenia to jeb z dzidy laserowej.

PS 0,5% społeczeństwa nie będzie Mi tu narzucała swoich chorych upodobań.

Ptoon

2013-08-22, 12:59
Kanada to sponsoruje... Blame Canada!!!

głodny_toster

2013-08-22, 14:18
tds1974 napisał/a:



Nie interesuje mnie twój homoseksualizm. Lubisz całować facetów - nie rób tego publicznie, a przynajmniej przy mnie, bo może cię spotkać niemiła niespodzianka




"Nie odwracaj kota ogonem" tak Ci powiem. Nie ja prawiłem o rozumieniu homofobii, pojęcia źle rozumianego i w ch*j nadużywanego obecnie. Więc z łaski swojej powiem Ci, żebyś się poszedł leczyć pedozjebie :!:

Szron

2013-08-22, 14:39
@premium122



Post nie wnoszący nic do tematu





Ból dupy to ból dupy tego nie pomalujesz.

głodny_toster

2013-08-22, 14:44
Szron napisał/a:




Obrazek




k***a...częściej wrzucajcie tego zj***nego gifa, to admini w ogóle nie będą srali warnami na lewo i prawo... w ogóle.

Szron

2013-08-22, 14:49
fantomasik napisał/a:




k***a...częściej wrzucajcie tego zj***nego gifa, to admini w ogóle nie będą srali warnami na lewo i prawo... w ogóle.



Masz.
I nie strasz się tak chłopaku.

Radek82

2013-08-22, 16:05
Kto za to k***a płaci?

RazDwaTrzy

2013-08-22, 18:25
Powoli się k***a zaczyna.. normalny facet hetero, który brzydzi się pedałów zaczyna być postrzegany jako coś dziwnego/chorego. pie**olone zachodnie wzorce.

dynu

2013-08-23, 10:14
Szamam sobie spóźnione śniadanie i oglądałem to "polskie arcydzieło" tak piąte przez dziesiąte.
Te dialogi, ta muzyka - jak nic od razu mi się to skojarzyło z Kabaretem Limo i Balcerowicz nieznana historia :D