18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pieprzone heterofoby

plackie • 2013-08-21, 20:54
najnowsza kampania pod szumnym tytułem "homofobia szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu" skierowana przeciw normalnym ludziom, zorganizowana przez heterofobiczne (nie wiem czemu to słowo podkreśla się na czerwono??) środowisko lgbtqch*jimwdupe. chcieli "dobrze" wyszło tzw. autoprześmiewcze gówno. przekaz niejasny i zwyczajnie paranoiczny.





hyhyhyh, żal mi tylko tych dobrych aktorów co zgodzili się wziąć udział w takim przedsięwzięciu, czy to chodzi o ich przekonania? pieniądze? czy może myślą, że udział w tym cyrku przyniesie im popularność? jeżeli jedną z wymienionych, to nie mam dla tych ścierw szacunku.

źródło: vice polska ta lewacka gazeta która śmie zwać się offową

stoprocentsok

2013-08-23, 13:55
k***a, przez cały filmik myślałem, że to żart, planowałem odszukać w komentarzach pytania "Z jakiego to filmu" bo wierzyłem, że to głos podłożony pod jakiś trailer, ale k***a nie.. Jakim cudem? Gdzie my żyjemy ludzie? Jak ktoś już pisał wyżej Jestem Homofobem i jestem z tego dumny!

ale z chwilowego dołka wyciąga ilość dislike'ow na YT ;p

INOGIEKSA

2013-08-23, 14:04


a tutaj polskie brudasy jadą po pedałach. i dobrze!

Światłocień

2013-08-23, 14:34
Ludzie, co Wy pie**olicie! Jaka k***a promocja homoseksualizmu?! Jakie rządy homo? Geje i lesby stanowili, stanowią i będą stanowić mikry ułamek społeczeństwa - takie są prawa natury! Jeżeli obawiacie się, że geje kiedykolwiek spowodują uznanie heteroseksualizmu za nienormalny to nie macie prawa śmiać się z tego karykaturalnego w końcu filmu, bo popadacie w paranoję tak samo jak jego bohater albo jakieś małe Macierewiczątka.

an...........en

2013-08-23, 14:39
No to grubo, film o normalnym mężczyźnie, który gardzi homosiami i zaraz że jakaś choroba psychiczna i homofobia. Co się dzieje z tym światem? Trzeba tych wszystkich obnoszących się swoją seksualnością pedałków wysłać do Arabii Saudyjskiej.

plackie

2013-08-23, 15:30
@światłocień mylisz się cholera no. w niemczech wchodzi ustawa o trzeciej płci, rodzice tam nie muszą już dobierać płci po genitaliach, mogą stwierdzić, że pozowlą wybrać swoim dzieciom jak już będą duże. i to niby nie jest wpływ mniejszości, pieprzonej homopropagandy na większość??? o to właśnie lewackie myślenie, feministki, lgbtqetc., emigranci ważniejsi niż tubylcy. k***a masz co krok dowód na to jak wola mniejszości narzucana jest większości, a niezdecydowana całość z wypranymi przez media mózgami uważa to za normalne.

teh4esz

2013-08-23, 15:51
tak szczerze to dla mnie to jest film o zwykłym kolesiu, którego żona dyma się na boku z jakąś płaską lesbą, szef chce, żeby ziomek ssał ku*asa jakims pedziom za kontrakt dla firmy a córka ma wyprany mózg przez homopropagandę. Nic dziwnego, że zwariował...

MetaIurg

2013-08-23, 20:40
Pedofilia też jest spoko, przecież jak udowodnili z RP dzieci od 13 powinno się juz pieprzyć a pedofile to normalne osoby, kochają tak samo jak my, oczywiście zoofilia, nie odbierajmy innym szczęścia.

pora umierać...

Tassadar

2013-08-23, 22:46
ie chce żyć w takim świecie gdzie normalność nie istnieje a żeby być normalnym trzeba być chorym

Shaggy93

2013-08-24, 01:20
McMenel napisał/a:

I to mówią ludzie wierzący w kościół rządzony przez bandę homoseksualistów założony przez homoseksualistę.


no ja pie**ole j***ny idiotyzm żeś napisał !! Dlaczego za Lewactwo uznaje się ateistów a katoli za prawice ?? No k***a mać, jestem ateistą , jestem Patriotą, jestem Normalny, nienawidzę ćpunów, pedałów, lewactwa ale czy to znaczy że muszę być katolem ?? no pie**olnij się w ten durny palnik !!! nie musze wierzyć w boga żeby uznać drylowanie jelita za coś obrzydliwego! tak samo co ma bóg do mojej opinii na temat funkcjonowania gospodarki tego kraju ?? zapamiętajcie jedno. Patriota nie zawsze równa się Katolik tudzież pisowiec.

Cossmos

2013-08-24, 10:10
Tak przy okazji, bo skojarzyłem, że w naszej szarej, polskiej rzeczywistości dochodzi do sprzeczności: wielu użyszkodników mówi "za PiS to była inwigilacja! Ścigali nas za wszystko! Teczki wyciągali! A PO to tak nie robi! Ukróciliśmy łeb konfidentom wśród narodu!".

Przypomnę, co teraz grozi za nazwanie pedała pedałem i brudasa brudasem - warn, a w ostateczności wjazd "SB" na chatę.

O ironio...

rew123321

2013-08-25, 01:41
myha napisał/a:

ciężkie jest życie prawdziwego Polaka wkoło same pedały, żydzi, ciapate, murzyny, cyganie, komuniści, lewaki czyhające tylko żeby wolną Polska zniszczyć


jeszcze tuska z rostkowskim zabraklo w wyliczance

myha

2013-08-26, 11:44
No przecież Tusk to żyd, niemiec, komuch i lewak w każdym razie na pewno nie polak. Bo polak nie może być Tuskiem