18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pieprzone heterofoby

plackie • 2013-08-21, 20:54
najnowsza kampania pod szumnym tytułem "homofobia szkodzi tobie i osobom w twoim otoczeniu" skierowana przeciw normalnym ludziom, zorganizowana przez heterofobiczne (nie wiem czemu to słowo podkreśla się na czerwono??) środowisko lgbtqch*jimwdupe. chcieli "dobrze" wyszło tzw. autoprześmiewcze gówno. przekaz niejasny i zwyczajnie paranoiczny.





hyhyhyh, żal mi tylko tych dobrych aktorów co zgodzili się wziąć udział w takim przedsięwzięciu, czy to chodzi o ich przekonania? pieniądze? czy może myślą, że udział w tym cyrku przyniesie im popularność? jeżeli jedną z wymienionych, to nie mam dla tych ścierw szacunku.

źródło: vice polska ta lewacka gazeta która śmie zwać się offową

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-23, 10:22
Mają racje homofobia nie szkodzi tak jak ku*as w dupie. To jest tragedia całego świata, cała ta normalność dla nienormalności i zaprzeczenia naturze ludzkiej.


Peter-Norivotset

2013-08-23, 10:24
Ten film mówi, że gdy chcesz coś osiągnąć to musisz zaoferować przyjdmność seksualną,, a że to "homofob" í nie chce tego, to autorzy filmu pokazują to jako coś negatywnego, bo przez homofobie nie dostał awansu. Czyli, że film mówi, że jeżeli to byłaby kobíeta i się zgodziĺa na seks to byłoby to słuszne?!?! TEN FILM POPIERA DEWIACJE I USŁUGI SDKSUALNE W ZAMIAN ZA AWANS I UZNAJE TO ZA PRAWIDŁOWE!

Cossmos

2013-08-23, 10:25
Zachodnie wzorce?
Zachód pokazał, że to wszystko jest popie**oloną propagandą. Setki normalnych Francuzów pokazały co myślą o pedalstwie, a to była głównie społeczność paryska.
To co się teraz dzieje jest jedną wielką paranoją. Nie wiem jakim cudem w tak krótkim czasie doszło do takiej dewiacji i kompletnej defraudacji społeczeństwa. Jak za sprawą dotknięcia magiczną różdżką nagle "lubię w dupę" spotyka się z odbiorem w stylu: "ojej, jaki on odważny, nie boi się przyznać do swojej odmienności, ale on jest zajebisty!". O co k***a z tym chodzi? Kto i gdzie zrobił błąd? Nagle jakiś marny odsetek społeczności zamienił się w większość, która dyktuje warunki. Przecież to nie ma kompletnie sensu.

I jeszcze w gratisie dochodzi "ogłupianie" społeczeństwa. Telewizja mówi wszystko, tylko że o niczym sensownym. Polityka - obrady sejmu przełączam, bo nie mogę patrzeć na ryj faceta w sukience siedzącego obok Palikota, a którego kamera bardzo często pokazuje. Pomijam już fakt, że system wyborczy jest tak sp***olony, że takie wybryki natury "reprezentują" mnie obywatela/nas obywateli.
Plus, żeby nam wszystkim ułatwić życie - historia to gówno, przedmiot zbędny w szkole. Jeden z tych, który obok polskiego czy matematyki stanowi o naszym postrzeganiu i rozumowaniu otaczającej nas rzeczywistości. I tak matematyka uczy nas logicznego myślenia, a historia tego co było kiedyś (i tego co cyklicznie w historii się powtarza). Jeśli taką wiedzę połączymy razem - zaczynamy myśleć. Zaczynamy zastanawiać się czemu te same twarze widzimy w telewizji od ponad 20 lat. Czemu facet, który do niedawna hołdował Moskwie i paradował w czerwonym krawacie, dzisiaj chce być nazywanym patriotą.
Więc co zrobić, żeby do takiego myślenia nie dopuścić? Uwalić godziny historii w szkołach, egzaminy z historii zrobić najtrudniejszymi (polecam maturę, wiedzę trzeba mieć mimo wszystko przeogromną, pozwalającą na wyciąganie pierdułek z przestrzeni 3000 lat historii). Ale oczywiście dzisiaj modnym jest "historia to gufno", bo po co ją znać....
Wk***ia mnie kolej rzeczy na tym świecie. I niestety jest coraz gorzej.

vluq

2013-08-23, 10:45
Homofobia szkodzi jedynie pedałom, i tyle w temacie.

WalniętyKnur

2013-08-23, 11:15
Problem w tym,że homofobia nie istnieje.

dram09

2013-08-23, 11:15
Nie istnieje taki termin jak "homofobia" to jest iluzja wymyślona przez spaczonych ludzi dla uzasadnienia i nadania sensu swoim chorym zachowaniom. Poprawnym sformułowaniem tego stanu rzeczy jest: "Bezwolny impuls osłonowy" przed skrzywieniem naturalnego stanu rzeczy.

DuckDodgers

2013-08-23, 11:16
tds1974 napisał/a:

Dobry film. Krótki, satyryczny i potrzebny. Tym którzy się pienią powyżej i poniżej polecam odpowiednią, w tubce, wiadomo co. Wystarczy żeby tylko jedna osoba pojęła, że homofobia jest formą atawizmu i zacofania, żeby film zrobił swoje.



Ale masz łeb wyprany. k***a koleś się zachowuje jakby zrywał z heroiną albo alkoholem. Jak jakiś schizofrenik bo cierpi na homofobię? Czy was już k***a do końca poj***ło? I to wszytko dlatego żeby jeden facet drugiego tfu w dupę mógł kłuć?
Filmik zmusił mnie do refleksji, zamiast olewać co kto dyma zaczyna mnie już wk***iać coraz bardziej grupa społeczna pod nazwą pedały.

Światłocień

2013-08-23, 11:18
Cytat:

Wystarczy żeby tylko jedna osoba pojęła, że homofobia jest formą atawizmu i zacofania, żeby film zrobił swoje.


Awati...awita...awa... czego? Zaj***ł Ci ktoś kiedyś, pedale?

Samudaripen

2013-08-23, 11:32
to chyba jakaś parodia, a wy się spinacie ;D

apanas

2013-08-23, 11:44
a widzieliście drugi najlepszy komentarz do tego filmu?
"I o co ten cały hałas? Główny bohater to bardzo tolerancyjny człowiek...mógł przecież zabić."
:D

myha

2013-08-23, 11:54
Ale jaja mój trolowy komentarz który był ironią ma najwięcej piw:P teraz jak już znacie prawdę to możecie piwa pozabierać :P
Tak naprawdę nie uważam pedałów, żydów, ciapatych, murzynów, cyganów i komunistów za problem większy niż plaga komarów i meszek na wiosnę, stanowią oni tak mały % społeczeństwa Polskiego że choćby i chcieli to nie wywierają na nasze życie wpływu większego niż właśnie te komary i meszki.
Co do lewactwa to tak samo jak i z prawicą trochę ich popieram trochę nie. W państwie libertyńskim na swojej ziemi każdy może sobie wpuszczać kogo chce i robić sobie co chce i zakazywać robienia tego czego mu się akurat spodoba.

Do rozwoju Polski nie jest potrzebna jakieś wypędzenie grup które wyżej wymieniłem bo nie wiem nawet czy by się z 0,5 mln ludzi wszystkich ich razem nazbierało i w żaden sposób by to nie zmieniło naszej sytuacji.
Dla rozwoju kraju niezbędne jet zaprzestanie walenia w h*ja poczynając od pracowników po kierowników i polityków i zaprzestanie okradania siebie nawzajem, a rozpoczęcie ciężkiej pracy całego społeczeństwa. Ale że nie wieże że przy obecnym ustroju nagle wszyscy przestaną kraść i walić w h*ja, a zaczną pracować i być po prostu uczciwi, o ile taki stan jest możliwy to i tak potrzeba by na to z 50 lat. Potrzebna jest zmiana modelu gospodarki na całkowicie wolnorynkowy chociażby coś takiego jak proponuje JKM, a później na bardziej libertyński.

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2013-08-23, 12:08
no to ch*j im w oko bo w dupe to przyjemność by mieli

KrzysztofFejk

2013-08-23, 12:39
myha napisał/a:

Ale jaja mój trolowy komentarz który był ironią ma najwięcej piw:P teraz jak już znacie prawdę to możecie piwa pozabierać :P
Tak naprawdę nie uważam pedałów, żydów, ciapatych, murzynów, cyganów i komunistów za problem większy niż plaga komarów i meszek na wiosnę, stanowią oni tak mały % społeczeństwa Polskiego że choćby i chcieli to nie wywierają na nasze życie wpływu większego niż właśnie te komary i meszki.
Co do lewactwa to tak samo jak i z prawicą trochę ich popieram trochę nie. W państwie libertyńskim na swojej ziemi każdy może sobie wpuszczać kogo chce i robić sobie co chce i zakazywać robienia tego czego mu się akurat spodoba.

Do rozwoju Polski nie jest potrzebna jakieś wypędzenie grup które wyżej wymieniłem bo nie wiem nawet czy by się z 0,5 mln ludzi wszystkich ich razem nazbierało i w żaden sposób by to nie zmieniło naszej sytuacji.
Dla rozwoju kraju niezbędne jet zaprzestanie walenia w h*ja poczynając od pracowników po kierowników i polityków i zaprzestanie okradania siebie nawzajem, a rozpoczęcie ciężkiej pracy całego społeczeństwa. Ale że nie wieże że przy obecnym ustroju nagle wszyscy przestaną kraść i walić w h*ja, a zaczną pracować i być po prostu uczciwi, o ile taki stan jest możliwy to i tak potrzeba by na to z 50 lat. Potrzebna jest zmiana modelu gospodarki na całkowicie wolnorynkowy chociażby coś takiego jak proponuje JKM, a później na bardziej libertyński.



To znaczy, że nie rozumiesz w czym leży problem ;) To, że pedałki publicznie na ulicy się przelizują jest conajwyżej niesmaczne, ale to, że jakakolwiek mniejszość narodowa zaczyna narzucać reszcie społeczeństwa jakieś zasady już jest raczej nie do przyjęcia. Jeśli im się nie podoba zachowanie reszty społeczeństwa to niech wsiądą na swoje tęczowe jednorożce i wyp******ją tam, gdzie będzie im się żyć lepiej :lodowka:

Jeśli ta walka z homofobią będzie dalej szła tym torem to taka właśnie będzie nasza przyszłość:



:banany: :szczerbaty:

Ad...........sa

2013-08-23, 13:11
k***a zaj***na mać. Jaka k***a homofobia? Fobia- to słowo oznacza strach! Czy arachnofoby są nietolerancyjni wobec pająków? Murzyński ch*j w dupala wszystkim odpowiedzialnym za tą pieprzoną propagandę. POLSKA DLA POLAKÓW A NIE PEDAŁÓW!

be...........ur

2013-08-23, 13:50
k***a jak do tej pory pedały tylko mnie brzydziły to po tym filmie zaczynam ich się też bać