18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękny wrześniowy dzień i abonament radjowo-telewizyjny

czeski1991 • 2013-09-13, 11:35
Był piękny wrześniowy dzień.
Słońce świeciło, ptaszki ćwierkały, dziś wolne w pracy normalnie same pozytywy. Ale nie przyszedł pan listonosz i namówił mnie żebym przeszedł na dietę cud chleba+woda bo w tym miesiącu na nic więcej stać mnie nie będzie
.




I za co oni każą mi płacić za seriale typu "Wredne Sprawy" czy "Dlaczego ja?". No właśnie dlaczego ja? , akurat to pytanie będzie siedzieć w mojej głowie przez długi czas.
Ale nie bójcie się drodzy Sadole listonosz pewnie przyjdzie do niejednego z was.

japacz

2013-09-13, 11:38
podsunąłeś mi pomysł jak zarobić trochę grosza :D :D :D

Re...........ms

2013-09-13, 11:39
pie**ol to... powiedz im, że nie masz ani radia ani telewizora.

Bila

2013-09-13, 11:41
A pamiętniki z wakacji to ch*j :idzwch*j:

le...........ce

2013-09-13, 11:47
Wysmarował bym to kałę i odesłał do nadawcy z dopiskiem - "gówno dostaniecie, a nie moje pieniądze" :amused:

czeski1991

2013-09-13, 11:48
A.J.K.S, Jak by to było takie proste jedynym sposobem odwołania się od tego badziewia jest droga sądowa.

Kuriki

2013-09-13, 11:52
czeski1991 napisał/a:

Ale nie przyszedł pan listonosz i namówił mnie żebym przeszedł na dietę cud


No moja gramatyka i interpunkcja to tragedia ale ty mnie przebiłeś :amused:


czeski1991 napisał/a:

I za co oni każą mi płacić za seriale typu "Wredne Sprawy" czy "Dlaczego ja?".


Problem kuźwa! To na ch*j masz telewizornię? W necie masz to co w tv i jeszcze od groma więcej. A i nie masz w necie ściśle określonych przedziałów czasowych w których programy musisz oglądać bo inaczej nigdy nie zobaczysz więcej. No i dużo taniej. Radio też wypie**ol bo audycje w necie można znaleźć. I już jakiś pieniężny problem z głowy.
No, przynajmniej do czasu aż jednak zrealizowany zostanie mokry sen pewnych polityków, a mianowicie; płacenie abonamentu za radio i tv nawet jak się radia i tv nie ma :amused:

Wójcik

2013-09-13, 12:05
@Up Problem bo k***a większość ludzi płaci nie mały hajs za kablówkę/satelitę a te k***y darmozjady wyciągają łapę po hajs za sam fakt posiadania odbiornika radio/tv. A radio w samochodzie? Płyty albo pendrivy tylko w użyciu a wg. ustawy masz płacić. Ot taki "normalny" kraj gdzie potem ten hajs idzie na premie dla prezesów i na nadawanie niemieckiego gówna propagandowego.

le...........ce

2013-09-13, 12:06
czeski1991, mówię Ci nasraj w tą kopertę i odeślij, może i w niczym Ci to nie pomoże, ale przynajmniej będzie śmiesznie XD :radocha:

agn2308

2013-09-13, 12:10
Tak się składa, że JESTEM LISTONOSZEM i już wyjaśniam dlaczego dostałeś takie a nie inne pismo. BO JESTEŚ DEBILEM. A dokładnie. Kiedyś płaciłeś abonament i nagle stwierdziłeś,że inni nie płacą więc dlaczego ja mam płacić. Prawda jest taka, że jeśli raz zapłaciłeś to powinieneś płacić już caaaaały czas. Jeśli przestałeś masz tego efekty na powyższym JPG. Dziękuję, brawa proszę.

P.S. Pozdro dla wszystkich listowych z całej POLSKI. ONI nie wiedzą jak my naprawdę przej***ne mamy. Wybaczcie im wszystkie fochy z automatu tak jak ja robię. ;)

qwachu

2013-09-13, 12:21
Ja bym poprosił o ksero umowy z Telewizją Polską S.A., którą podpisali z Tobą na świadczenie usług.
W końcu to spółka akcyjna, prywatne przedsiębiorstwo, więc jak np. UPC jakąś umowę z abonentem musieli zawrzeć, nie? ;)

kaiel

2013-09-13, 12:26
pingwinicę by haratną

Kuriki

2013-09-13, 12:31
Wójcik napisał/a:

Problem bo k***a większość ludzi płaci nie mały hajs za kablówkę/satelitę a te k***y darmozjady wyciągają łapę po hajs za sam fakt posiadania odbiornika radio/tv. A radio w samochodzie? Płyty albo pendrivy tylko w użyciu a wg. ustawy masz płacić. Ot taki "normalny" kraj gdzie potem ten hajs idzie na premie dla prezesów i na nadawanie niemieckiego gówna propagandowego.



Ej, to tak trudno nie mieć kablówki, satelity, odbiornika radio i tv? Moim "oknem na wszechświat" jest jedynie internet i jakoś żyję i nie muszę się wnerwiać regularnie, że w tv czy radiu 99% rzeczy tam puszczanych to syf, a trzeba płacić spore sumy.