18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Piękny wrześniowy dzień i abonament radjowo-telewizyjny

czeski1991 • 2013-09-13, 11:35
Był piękny wrześniowy dzień.
Słońce świeciło, ptaszki ćwierkały, dziś wolne w pracy normalnie same pozytywy. Ale nie przyszedł pan listonosz i namówił mnie żebym przeszedł na dietę cud chleba+woda bo w tym miesiącu na nic więcej stać mnie nie będzie
.




I za co oni każą mi płacić za seriale typu "Wredne Sprawy" czy "Dlaczego ja?". No właśnie dlaczego ja? , akurat to pytanie będzie siedzieć w mojej głowie przez długi czas.
Ale nie bójcie się drodzy Sadole listonosz pewnie przyjdzie do niejednego z was.

hpiotrekh

2013-09-13, 19:07
^ch*j kogo obchodzą obietnice przedwyborcze.

Każdy wie, że należy wyrejestrować odbiornik, żeby abonament nie był liczony.

Jeden z drugim usłyszał, że sąsiad nie płaci, to i on przestanie, a później jest płacz.

Nieznajomość prawa boli i nie usprawiedliwia. Aczkolwiek sam abonament uważam za pomysł idiotyczny, zwłaszcza gdy ktoś opłaca już innego operatora (abo za tv powinien być wliczony w abo za programy)

roni158

2013-09-13, 20:32
Moj tata dostał na 1900 i co ? Powiedział CYTUJE . pie**olE I TAK SIE PRZEDAWNI :D
I ch*j do dzis policja nie wbiła :D . sytuacja z przed roku ; d

Nameless

2013-09-13, 20:49
@up
KRD pozdrawia ;)

BoroKing

2013-09-13, 20:59
Nawet jak nie bedziecię tego płacić to komornik siądzie wam na wypłatę jak w przypadku mojego taty. Pozdro 666

niwet

2013-09-13, 21:39
po wuj sie przyp***zielać do listonosza? :D Ciesz sie ze nie musisz zapierdzielac po poczte do skrzynki jak czasami jeszcze źle Ci wrzuci, a do domu to tylko sie cieszyć, chyba ze to polecony, ale tak czy siak, zadnej w tym jego winy, to tak samo jakbyś sie pluł do kelnera ze jedzenie w restauracji niedobre.

filipsworks

2013-09-13, 21:41
Dostałem też coś około 1900... Stwierdziłem, że ja z nikim żadnej umowy nie podpisywałem i jak miałem "7 dni" to mija trzeci miesiąc lekko licząc i ch*ja robią.

BoKoR

2013-09-13, 22:32
poproś ich żeby przestawili ci umowę, na jakiej postawie żądają od ciebie tej kasy.

A tak już na bardziej poważnie, to od 2015 prawdopodobnie WSZYSCY zapłacą podatek o nazwie opłata audowizualna czy coś w ten deseń. Nie tylko ci którzy mają telewizory, ale także ludzie którzy mają tablety, smartfony itd.

A niech wypie**alają z tą swoja poj***ną telewizją!

Emeczka90

2013-09-13, 22:48
powiem tak , moja mama pracuje jako listonosz. Naprawdę teraz co dzieje się na poczcie to czysty mobbing. Dyrekcja kaze pracownika poczty wciskać na siłe K r e d y ty , każą sprzedawać znaczki , lokaty zakładać. a jak nie wyrobią normy to mogą zapomnieć o premii.
Np. Mojej mamy urząd ma za zadanie wcisnąć ludziom kredyty na 30 tysiecy zł.
Mają założyć lokaty na chyba 20 tysiecy zł. sprzedać znaczki pocztowe na ok 500 zł ( Każda osoba w urzędzie nie licząc kierownika i kontroli).
Od stycznia mają być jakieś zajebiste zmiany i jak komuś coś nei pasuje nei wyrabia normy to nara!
więc nie oceniajcie każdego listonosza tak samo.
Wiem że są tacy którzy swoja prace traktują po prostu tak " odbębnić i nara" ale są listonosze którzy traktują tą prace bardzo poważnie, podchodzą do każdego człowieka tak samo nikogo nie wywyższają. więc zastanówcie się nastepnym razem jak oceniacie całą mase listonoszy. mają przepie**olone na całej linii a zarabiają gówniane pieniądze.
Dziękuję dobranoc.

DanielMarley

2013-09-14, 00:42
Używam TV tylko do podłączenia konsoli i oglądania własnych filmów i nie oglądam żadnej poj***nej telewizji polskiej. Mam płacić bo stać mnie na TV, co dalej płacenie za tlen czy wyrażanie własnej opinii? Nie chodzi o to ile tylko dlaczego ch*je ciągle na każdym kroku chcą mnie oj***ć z hajsu. Pracuje, odprowadzam podatki wszystko legalnie i ledwo człowiek stara się mieć jakiś standard życia i mam płacić za to czego własnym potem i krwią się dorobiłem. Jak dla mnie będzie jeszcze gorzej bo takie lewaki tylko myślą jak tu wydoić z ludzi najwięcej hajsu.
Gdy jednak chcesz coś załatwić w urzędzie, u lekarza czy gdziekolwiek to każdy nagle ma Cie w dupie. Już nie mówię o straży wiejskiej z j***nymi fotoradarami w krzakach. Bo gdy chodzi o nasze pieniądze w Zusie to nie mamy żądnych praw, ale państwo ma wiele praw by Cię legalnie okradać.
Więc na ch*j z takim jednostronnym prawem, przydało by się ukrócić to kurewstwo.

Portnoy

2013-09-14, 13:27
Nie czytalem wszystkich kom. ale tam jest 1438.38 do potęgi drugiej w morde jerza...

_arci

2013-09-14, 13:32
A ja jestem ciekaw jak to działa, że oni najwyraźniej świetnie sobie zdają sprawę z tego, że nasz tematodawca nie płaci już od 08 roku, ale oczywiście dopiero po 5 latach jak im się nazbierało to się zgłosili po to. No chyba, że są tak zaj***ni papierkami.

Sayagin666

2013-09-14, 14:52
LISTONOSZE - krotko i na temat : przyjal sie do naszej poczty nowy listonosz. Koles okolo 25 lat. Wypakowany zdrowo - silka i takie tam, koks jak ch*j. Pewnego dnia przyniosl jakas tam kase dla ojca. Sk***iel zaslonil koncowke kciukiem i nie wydal 30groszy. Zauwazylem to dopiero po jakims czasie. Nastepnym razem bylem w domu caly ranek. Schodze na dol a tam awizo oznaczone : przesylka do odebrania na poczcie - nikogo nie bylo w domu. Musialem isc na poczte i czekac 40 minut !!! By odebrac przesylke, ktora byl gruby LIST !!!

Nastepnym razem przyszedl ch*j do domu i go pytam o sprawe z awizo : a on do mnie, ze on nosi ulotki u mu ciezko dlatego tylko "awizuje"

ch*j mnie to obchodzi ! JAK CI CIEZKO ZMIEN PRACE - idz sie k***a przyjmij do biura i kawe rob prezesowi albo cos innego.

Ja zapie**alalem przez kilka miechow po 11 lub 12 godzin dziennie od poniedzialku do niedzieli ! (w niedziele TYLKO 6godz) i nie plakalem ,ze mi ciezko !

wishpie

2013-09-14, 16:13
DanielMarley napisał/a:

Używam TV tylko do podłączenia konsoli i oglądania własnych filmów i nie oglądam żadnej poj***nej telewizji polskiej. Mam płacić bo stać mnie na TV, co dalej płacenie za tlen czy wyrażanie własnej opinii?



Jeżeli masz tylko konsolę i odtwarzacz - bez anteny, to da radę,
ponieważ:

odbiornik radiofoniczny lub telewizyjny ma być w stanie umożliwiającym natychmiastowy odbiór programu.

Telewizora, który nie odbiera niczego z anteny nie trzeba rejestrować (jak ktoś zgłosił, to może wyrejestrować).
Ale chodzi by tej anteny w ogóle nie było, a nie że jest tylko nieużywana lub by telewizor był zepsuty.

Jednak - być może masz radio w samochodzie - wtedy i tak trzeba płacić opłatę częściową za samo radio.

kenzol

2013-09-14, 23:22
Sayagin666 napisał/a:

LISTONOSZE - krotko i na temat : przyjal sie do naszej poczty nowy listonosz. Koles okolo 25 lat. Wypakowany zdrowo - silka i takie tam, koks jak ch*j. Pewnego dnia przyniosl jakas tam kase dla ojca. Sk***iel zaslonil koncowke kciukiem i nie wydal 30groszy. Zauwazylem to dopiero po jakims czasie. Nastepnym razem bylem w domu caly ranek. Schodze na dol a tam awizo oznaczone : przesylka do odebrania na poczcie - nikogo nie bylo w domu. Musialem isc na poczte i czekac 40 minut !!! By odebrac przesylke, ktora byl gruby LIST !!!

Nastepnym razem przyszedl ch*j do domu i go pytam o sprawe z awizo : a on do mnie, ze on nosi ulotki u mu ciezko dlatego tylko "awizuje"

ch*j mnie to obchodzi ! JAK CI CIEZKO ZMIEN PRACE - idz sie k***a przyjmij do biura i kawe rob prezesowi albo cos innego.

Ja zapie**alalem przez kilka miechow po 11 lub 12 godzin dziennie od poniedzialku do niedzieli ! (w niedziele TYLKO 6godz) i nie plakalem ,ze mi ciezko !




ojej ojej... maść na ból dupy pomoże?