18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pewnego dnia w autobusie...

do............! • 2012-08-09, 01:14
Pragnę opowiedzieć Wam pewną autentyczną historię, która mi się przydarzyła.
Pewnego zwyczajnego dnia jadąc autobusem do szkoły, moją uwagę przykuł chłopak drobnej postury. Był ubrany coś na wzór skate'a a na głowie miał pedalskiego full capa (new era) z wizerunkiem myszki miki (nie wiem co to za moda ale ok). No i na jednym z przystanków wsiadło trzech, przypakowanych dresów. W pewnej chwili jeden dres zauważył ową czapeczkę naszego skate'a, na początku było nawet ok, trochę się ponabijał pod nosem, do czasu... Drobny skejcik nie chciał pozostać dłużny i coś mrucząc pod nosem i patrząc w stronę dresów zaczął również się nabijać (nie słyszałem co mówił bo siedział daleko). Dresy wpadły w szał, zaczęli klnąć na cały autobus i zapowiadać co zrobią z chłopakiem jak wyjdą z autobusu, chłopak wystraszony siedział już cicho. Stety lub niestety, napakowani panowie ani śmieli odpuścić, cały czas jakieś niemiłe słowa rzucali w kierunku chłopaka. Jeden cały czas tylko bełkotał "zabiję cię pedale mały", i w tym momencie (nie wiem co we mnie wstąpiło i czego oczekiwałem) nie wytrzymałem i krzyknąłem do niego "jedyny pedał w tym autobusie to Ty więc zamknij ryj i daj chłopakowi spokój".
Muszę Was rozczarować, nikt nie bił brawa, kierowca nie zatrzymał się żeby mi gratulować, nikt nie tańczył z radości, a dresy nie wysiadły z głowami spuszczonymi w dół. Pech chciał że sekundę po moich słowach był przystanek i jak tylko otworzyły się drzwi, chłopaczek uciekł, a ja wyleciałem mordą o chodnik (oczywistym jest że dresy mnie wyj***ły). Dostałem jeszcze mocnego buda w udo i dresy wsiadły z powrotem do autobusu. Nikt się nic nie odezwał, nikt mi nie pomógł, j***ny skejcik nawet nie spytał się mnie czy wezwać pogotowie - sp***olił do miasta. I ciekawe skąd Wy bierzecie tych ludzi co zawsze Wam klaszczą brawa i jest sielanka i tańce i owacje i inne ch*je muje.

Zdjęcie po powrocie do domu (do szkoły już mi się odechciało tego dnia iść):

(krew zmyta, wiem że byście chcieli) :-P

uookie

2012-08-09, 01:26
a mogli zabić...

CorT7

2012-08-09, 01:26
Szkoda, że się naraziłeś dla jakiejś cioty :P już lepiej jakby to była jakaś fajna laska.

Ravager

2012-08-09, 01:33
Stary, a na co Ty liczyłeś? Jesteśmy narodem "zgranym" tylko jeśli trzeba wywiesić flagę, bo nasza reprezentacja gra na Euro i wydaje nam się, że mają szanse, albo wstawić opis na gg, że "POLSKAAAAAA", bo właśnie siatkarze pokazali coś wyjątkowego. A, no i jeszcze "drużynowo" mieszamy z błotem tych, którym powinie się noga, gdy chcieli osiągnąć jakiś sukces. Gdy jednak trzeba zbuntować się przeciw rządowi, zorganizować wspólnie coś sensownego, albo zwyczajnie wstawić się za kimś, kto potrzebuje pomocy w słusznej sprawie (e.g. Twoja historia), każdy zamyka się w sobie i udaje, że go nie ma.

Miałem kiedyś podobne zdarzenie. Jechałem autobusem i nagle jakiś koleś zaczął wyzywać swoją dziewczynę i strzelił jej z liścia. NIKT nie zareagował. Ja sam powiedziałem mu, że kobiet się nie bije i jak chce, to możemy wysiąść na następnym przystanku tylko dlatego, że był ode mnie mniejszy i wydawało mi się, że w razie czego dam mu radę. Gdyby był jakimś wypakowanym dresikiem pewnie też siedziałbym cicho i udawał, że moje sznurówki są najciekawszym dziełem, jakie ostatnio dane było oglądać moim oczom. Chciałbym napisać tu coś optymistycznego, ale wcale nie jesteśmy tak zajebistym narodem, na jaki się kreujemy. Zajebiste są jednostki, ale zatracają się w reszcie społeczeństwa: egoistach, przemądrzałych kretynach, wszechwiedzących sk***ysynach.

Czesiek181

2012-08-09, 01:39
Piwo za własny materiał,twarz i historie :)

Ty...........ta

2012-08-09, 01:43
Szczerze to bym gówno zrobił (pewnie dlatego że jestem mały i gruby:P) ale ch*j a mały dziwny że się odzywał czego się spodziewał ?

krzyzowiec

2012-08-09, 01:56


zabrakło tego jednego, który zacząłby klaskać ;-)

Mathiuser

2012-08-09, 02:04
Każdy w tym autobusie powinien dostać wpie**ol prócz ciebie, autorze tematu.

boon3pol

2012-08-09, 02:12
a potem zadzwonił budzik i spadłeś z górnej części piętrowego łóżka (stąd obity ryj)



PS. historia niezła i brzmi całkiem prawdziwie jak na polskie klimaty niestety:/
jednak Bad Ass to tylko film i w rzeczywistości nie przejdzie:/

Se...........ki

2012-08-09, 02:34
Szanuję ludzi, którzy potrafią stanąć w obronie innych nawet jeśli przeciwnik jest większy lub liczniejszy. Ale nie ma sensu się wcinać jak kolesie tylko do siebie pyskują. Mały gnojek zamiast pyskować dresom, mógł zmienić miejsce i tyle. A tak ani dziękuje, ani pocałuj mnie w dupę. Inna rzecz, jeśli jakiś koleś, znieważa jakąś pannę.

c88151@rtrtr.com

2012-08-09, 02:45
>dostan sluszny wpie**ol
>wierz w historyjki wypisywane w internecie
>pochwal sie na sadolu

~Velture

2012-08-09, 02:48
Bez obrazy ale nie wyglądasz na twardziela i jak to większośc osób pewnie pomyśli "typowa p*zda".

Więc co ty myślałeś?

Owszem zachowałeś się bohatersko ale ch*j ci z tego przyszło i stawiam dyche ,że nigdy więcej nie pomożesz na 2gi raz takiej osobie. Wiele osób tak miało i niewykluczone ,że połowa osób w autobusie miała takie wspomnienia wcześniej jak ty teraz.

Osobiście uważam ,że jesteś naprawde spoko i zachowałeś się super jak typowy bohater ale nie obraź się - warunków fizycznych to ty nie masz więc idąc starym przyszłowiem "mierz siły na zamiary".

Tu pojawiły się 2 problemy:
1) społeczeństwo miało wyj***ne i/lub bali się
2) ofiara którą broniłeś okazała się p*zdą bez honoru.

Zapamiętaj na przyszłość - olej sprawe jak widzisz ,że chodzi tylko o pyskówke. Jakby go bili albo coś to może wtedy myśl o byciu bohaterem ale prawda jest taka ,że zanim zaczną bić to olewaj sprawe bo naprawde są ludzie ,którzy potrafią się napie**alać ale trafią na kilku dresów cięzszych (mięśnie a nie sadło) i zaczyna się problem.

Jeśli nie ściemniasz i było tak jak piszesz to masz piwo ode mnie.

Pener

2012-08-09, 04:26
ch*j, sprzedaję auto i wożę się autobusami skoro tam taki cyrk

spr

2012-08-09, 05:35
k***a Pener nie ma drugiego takiego jak ty.

liana

2012-08-09, 06:33
Obciągnąłeś myszce miki ?, na kopach z tego autobusu prawidłowo byś wyleciał.Ale widać dresy, większe c**y od ciebie.Ave